Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Da radę usunąć grę np co ma 5GS. Wiem, że da radę 0 ;-) Prawdopodobnie nie ma takiej możliwości, ale wolę się zapytać :) Nie wiem czemu MS nie dał takiej możliwości?!

Zgaduje że odpaliłeś GTA IV?

 

Tam jest prze motyw, włączasz gre i dostajesz 5GS :lol:

 

W Soul Caliburze IV taki sam motyw, włączasz i 5 GSa ;)

Odnośnik do komentarza
Zgaduje że odpaliłeś GTA IV?

Tam jest prze motyw, włączasz gre i dostajesz 5GS :lol:

Nope m.in to NFS:Undercover oraz Fallout 3 ;)

 

A przepraszam po co chcesz usunąć ta grę z 5GS. Żeby ci GS Completion nie spadł na ry.j? Śmieszne.

Nie wiem o co ci chodzi stary?! dop.ierd.ala.sz się tak do każdego? ehhh po prostu sie spytalem dlatego, ze chcialbym usunac gre np co ma 5GS bo brzydko wygląda hahah :P Wszedzie ponad 700 - 1000GS, a tu 5 :P To nie problem dla mnie tylko po prostu zwykla kosmetyka swojego profilu

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Zgaduje że odpaliłeś GTA IV?

Tam jest prze motyw, włączasz gre i dostajesz 5GS :lol:

Nope m.in to NFS:Undercover oraz Fallout 3 ;)

 

A przepraszam po co chcesz usunąć ta grę z 5GS. Żeby ci GS Completion nie spadł na ry.j? Śmieszne.

Nie wiem o co ci chodzi stary?! dop.ierd.ala.sz się tak do każdego? ehhh po prostu sie spytalem dlatego, ze chcialbym usunac gre np co ma 5GS bo brzydko wygląda hahah :P Wszedzie ponad 700 - 1000GS, a tu 5 :P To nie problem dla mnie tylko po prostu zwykla kosmetyka swojego profilu

 

pzdr

Kur.wa ale jaka kosmetyka? Co ty pitolisz człowieku? Kosmetyka profilu z grami? To jest dopiero śmieszne.

 

PS: Tak do każdego bez wyjątku.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Kupielm FC2 - pogralem pare godzin - nuda wiec po co mam grac na sile, Skate demo bylo fajne - pomysl fajny na sterowanie galka ale jako ze gralem dlugo w TH to sterowanie mi nie zabardzo sie podoba, TH PG - bardziej to byl prezent niz gra dla mnie choc gry zagralem nie spodobala mi sie, zas demo wg mnie bylo ok :}. Jeszcze Table Tennis ale to gra na siec/splita ;), MC LA - spoko ale dlugie wyscigi mnie nudza, TR Underworld - sadzielm ze bedzie fajne lecz sie troche zawiodlem, dam 2 szanse i zobaczymy co wyjdzie

 

Do reszty moich gier nie mam zastrzezen :)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Inna sprawa, że nie rozumiem jak można kupić grę i od razu odłożyć (no chyba, że gry kosztują tyle co czyste DVD).

Normalnie :)

Tak czasami mam i powroce do gry po jakims czasie lub idze w kąt, dla rodzeństwa lub na allegro :)

Odrzucił mnie tak niedawno Dead Space - no niby gierka dobra, polecana ale mi jakos wcale nie podeszła.

 

Sam NXE i kosmetyka profilu, tez mi sie nie podoba jak widze gierke i ma 0-10GS, ale to ma prawie zerowe znaczenie.

Cos w tych achievementach jest, jakos tak uzalezniają :P

 

Wkurzający jest tylko fakt (w NXE) ze autologowanie jakby nie działa czasami i czasami potrafi to ścierwo przymulić na 10-20sekund :o <_<

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W ogóle NXE powoli zaczyna mnie wkur.wiać. Nie pamiętam, czy stary dash mulił - miałem go może z tydzień. Ale pamiętam, że był całkiem ładny i wygodny i miał spore możliwości customizacji. Ten za to mnie wkur.wia już tym zielonym kolorem zakładek i w ogóle ułożeniem + muli + stare tematy można wywalić a nowe są do du.py, bo i tak zasłania nam połowę ekranu srebrna kula. Chciałbym możliwość powrotu do starego dasha, który miałby nowe funkcje oraz wyłączenie achievementów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...