Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do MVP: Ja tam bym wyliczyl ratio least deaths: most kills + assists - finalowcy przewaga spora bo wiecej ;).

 

Co do nagrod rozumiem zdenerwowania i podirytowania, ale sa tez plusy... przynajmniej jest cos. Nie orientuje sie ile turniejow sony odstawia i regularnie (dawno w to nosa nie wtykalem), ale jak robili to bylo wywazone dla kazdego to samo, a nie losowanie fantow :). Kazdy dostawal siateczke z tym samym (moze nie tymi samymi tytulami).

Co do pucharow to jednak wstyd - powinny byc pierwsze trzy miejsca i koniec.

Odnośnik do komentarza

Korwa, nie lubię takich akcji, ale będę musiał trochę obronić m$.

Po pierwsze to przesadzacie trochę, Raptor ma rację, Sony może i robi turnieje, ale to są turnieje z klimatem "macie siateczkę ze smyczką i cieszcie japy". Do tego weźcie korwa pod uwagę, że dostaliśmy 10 konsol (nówki, 60gb dyski), 10 monitorów, 10 kabli VGA, 10 kablowych padów, switche itd. Łatwo policzyć, że poszło na to przynajmniej 20000 złocziszy polskich. Do tego wychodzi wynajęcie sali pod turnieje, nagrody i inne tego typy rzeczy. Jest to jakiś wysiłek i widać, że chęci są.

Dobra, rozumiem, że to m$, najbogatsza firma na świecie, ale bierzcie też pod uwagę tak zwany "efekt polski", czyli słabo rozwinięty rynek (to co mamy nie zasługuje jeszcze na miano średnio rozwiniętego), kult playstation, po(pipi)e formalności (które nie ominęły też samej omawianej firmy), oraz fakt, że nigdy nie ma czegoś takiego, żeby kasa brała się z nikąd za nic, m$ też musi się z tego rozliczać, a zapewniam was, że nikt tak nie podciera dupy 100zł, które mogłyby pójść na nas.

Wyluzujcie i cieszcie się z tego co jest, bo jest lepiej niż rok temu i dwa lata temu, a jeśli m$ zobaczy, że ze sceny dochodzą tylko same negatywne opinie to wypną się na nas.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Barth dobrze napisał, wiadomo że każdy by chciał tak jak w USA, ale jak to nawet Kerlo mi dzisiaj napisał MS g,ów,no ma do MLG - tam główny sponsoring idzie z innych firm. Także cieszmy sie z tego co jest. Zresztą większość Was tak jak i ja jezdziła wczesniej na turnieje dla własnej przyjmnosci, rywalizacji i pokazania sie z jak najlepszej strony, a że dostało sie jakas nagrode to było na plus i mozna bylo sie cieszyc, za przejazdy , hotele itd samemu sie placilo i co zle bylo , nie jezdziliscie dalej. Nagle teraz wielkie halo sie zrobilo bo MS obiecal lepszy turniej niz na fun day-u i co po niektorzy, sie najprosciej na swiecie obrazaja :) Wiadomo ze sa to smieszne nagrody, ale dla mnie np zawsze liczyla sie przedewszystkim moja satysfakcja z grania z ludzmi na zywo i sprawdzenia wlasnych umiejetnosci. Wydaje mi sie ze na scenie halo zrobila sie moda bycia PRO i podejscie jak nagrody nie zwroca mi przynjamniej kosztow to nie jade.

W Polsce nie bedzie tak jak w USA zapomnijcie , moze nasze dzieci takich rzeczy doczekaja.

 

Zastanowcie sie dlaczego gracie , czy dla wlasnej satysfakcji i checi rywalizacji z innymi , czy dla nagrod i ewentualnych zarobkow. Jezeli to drugie to radze sie Wam przezucic na PC

 

PEACE

Edytowane przez JuanMag
Odnośnik do komentarza
proponuje zrobić przynajmniej 50% objectów na 50% slayów (optymalne 60% objectów na 40% slayów)

 

mozna zrobic tak, zeby byl zawsze jeden object wiecej niz slayer, czyli np BO3 = 2 objecty 1 slayer, BO5= 2 slayery 3 objecty. I ustawic je na przemian, object slayer object slayer itd.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Demokratycznym głosowaniem ustalono, że Last Hope jednak sie pojawi.

 

 

Co do trybów to też uważam, że stosunek zaproponowany przez Kerla jest "just fine".

 

Mam tylko zastrzeżenie co do trybu MLG TS na Ampie. Ja wiem, że to oficjalne zasady MLG, ale to jest jakaś pomyłka i kompletny random. Jest dość map do slayera, może więc darujemy to sobie?

 

Tryby:

Flagi na onsie, picie i narrowsie.

KOTH na konstrukcji i picie.

Piłka na guardianie.

Slayer na guardianie, picie, narrowsie, konstrukcji.

 

Best of 3:

Flaga na (losowanie)

Slayer na (losowanie)

KOTH na (losowanie)

 

Best of 5:

Pilka na guardianie

Slayer na (losowanie)

KOTH na (losowanie)

Slayer na (losowanie - wcześniejsza mapa)

Flagi na (losowanie)

 

 

Co Wy na to?

 

Proponuje też z góry założyć, że nie zależnie od tego czy do PGA pojawi się update zasad MLG, to turniej zagramy na v5.

 

W razie potrzeby mogę zabrać swój dysk, tak jak na WCG.

Odnośnik do komentarza
Doszły mnie słuchy,że dla najlepszego gracza turnieju H3 dodatkową nagrodą (rarytas) będą bokserki KM z MS ,nie wiadomo czy nowe,czy używane, ale lepsze niż nic. Zazdroszcze Team'om, które otrzymają 3 egzemplarz TOO HUjMAN.

 

Jakby byly uzywane to bym sobie nad lozkiem powiesil. Co do too humana, jesli bedzie mozna go sprzedac za 50 zl to dobrze. Najbardziej mnie cieszy fakt, ze ci ktorzy wygrali gearsy 2 na wcg, dostana je jako pierwsi w Polsce po premierze... tylko czemu ma je juz prawie polowa Polski?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...