Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dobra, Boczek mi tu smęci, że mamy mu dać joina do Opola to pewnie od Opola dołączy do tego pociągu także Bobo, Uzny, Velios, Badyl i ja tak, że jak dodac do tego Pchełę, Tronica i co, a po drodze team walbrzych i wrocław to korwa, boję się o to że nasz wagon się może wykoleić w trakcie jazdy. Wszak z takim wybuchowym towarzystwem i flaszką wódki w ręce do samolotu już bym nie wsiadł;]

 

Jeszcze zapomniales o mnie :)

Odnośnik do komentarza
Goldi jak i kiedy jedziesz do poznania?

 

jechac to napewno jade samochodem, ale nie wiem jeszcze nic dokladniej, a zalezne to jest od tego kiedy jest turniej halo, jak jest w nocy jak tu ktos pisal to by bylo super. Ja glownei jade tam na turnieje speedballowe, jak uda nam sie zapisac na turniej (co nie jest proste) to wtedy bede jechal z teamem, jak jednak by sie nie udalo to wtedy pojade pokibicowac w speeda i pograc w halo (wtedy mial bym wolne miejsca), ale to dopiero za kilka dni bede cos wiecej wiedzial.

 

edit: zreszta Soul swoja droga to za Bydgoszcz jeszcze nie jestesmy rozliczeni :P

Edytowane przez Goldi69-PL-
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak tam z waszymi zajeciami/lekcjami w piatek, ale mysle, ze http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=...35&OK#focus

 

Obczajcie i wybierzmy ten pociag. Trzeba zrobic tak, zeby z Krakowa nie bylo jakos wczesnie by pchel mogl dojechac.

 

Zawsze mozna jechac ew. nocnym i byc na otwarcie targow w Poznaniu. Np. ten co jest o 10 rano w Poznaniu, z przesiadka we Wrocku.

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza

Dobra do tych którzy myślą że mogą spać u mnie :) Chłopaki wybaczcie ale moje mieszkanie nie jest już tak duże jak w zeszłym roku aka 38 m2 wiec nie mogę sobie pozwolić na wpuszczenie tutaj 12-15 osób tak więc wybaczcie ale lista osób które mogę przenocować zawęża się do 5 czyli:

-Bieniu - za to że on mnie nocował w wawie

-Uzny - za to że on mnie zawsze nocuje

-Mój team - chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego

Resztę niestety muszę przeprosić i nie czekajcie na cud tylko już rozglądajcie się za tanimi hotelami w poznaniu bo może być za późno służę pomocną dłonią w objaśnieniu dojazdu do hotelu i z hotelu na targi i miejsce turnieju (przypominam że w tym roku przewidywana liczba zwiedzających PGA to 20 tys luda i przynajmniej połowa z nich to osoby które nie są z poznania i będą spać w hotelach). Aha jak niektórzy wiedzą lub nie turniej będzie rozgrywany w noc z 22 na 23 tak więc uparciuchy którym szkoda pieniędzy na hotel mogą przyjechać w sobotę i pojechać po nocce w niedziele do domu.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak tam z waszymi zajeciami/lekcjami w piatek, ale mysle, ze http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=...35&OK#focus

 

Obczajcie i wybierzmy ten pociag. Trzeba zrobic tak, zeby z Krakowa nie bylo jakos wczesnie by pchel mogl dojechac.

 

Zawsze mozna jechac ew. nocnym i byc na otwarcie targow w Poznaniu. Np. ten co jest o 10 rano w Poznaniu, z przesiadka we Wrocku.

 

Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie,
niestety wyniki wyszukiwania nie zostały w międzyczasie zapamiętane. Dlatego też prosimy o wystartowanie nowego zapytania tutaj klikając.


Dziękujemy


Kod: F1

Popraw

Odnośnik do komentarza

Okej. Generalnie nie ma chyba co jechac w piatek, bo to wiaze sie z dodatkowymi kosztami jakimi sa np. nocleg, wiecej kasy na picie itp. ;) Pozatym patrzylem na noclegi, sa tanie, ale cholernie daleko od MTP. Wydaje mi sie tez, ze skoro z soboty na niedziele gramy to nie ma sensu wynajmowac czegos na 1 noc. W pt kazdy tez ma jakas prace/uczelnie/szkole. Jest pomysl by pojechac w piatek w nocy, a zajechac w sobote rano.

 

Pociag (P 36200) startuje z Przemysla, w Przeworsku jest o 22:44 , w Krakowie o 01:53, w Opolu jest o 05:33, a w Poznaniu o 10:32. We Wroclawiu jest o 6:46. Przesiadka (od 6:46 do 7:51 jest czas na KFC itp.) i tam dosiadamy sie do pociagu osobowego (67123), ktorym z Walbrzycha jedzie Krzys, z wódeczką. Jestemy w Poznaniu o 10:32 wiec juz cale bydlo powinno wejsc, a jak nie to nam Flaha zajmie miejsce ;)

 

Krzys - ruszasz z Walbrzycha o 5:22, z glownego.

 

Wracamy w niedziele w godzinach ranno - popoludniowych, zwazajac na fakt, ze pcheL ma daleko, a Krzys w niedziele z Wroclawia ma utrudniona komunikacje z rodzinnym Walbrzychem.

 

Chyba lepszej opcji nie ma.

 

Pewnie Boczkowi i Bobkowi nie pasuje bo beda jechac zeby w pt byc u Andrzeja :(

 

Prosze o wypowiedzenie sie przedstawiciela sceny Halo i innych zainteresowanych.

 

Odnośnik do komentarza

Okej. Generalnie nie ma chyba co jechac w piatek, bo to wiaze sie z dodatkowymi kosztami jakimi sa np. nocleg, wiecej kasy na picie itp. ;) Pozatym patrzylem na noclegi, sa tanie, ale cholernie daleko od MTP. Wydaje mi sie tez, ze skoro z soboty na niedziele gramy to nie ma sensu wynajmowac czegos na 1 noc. W pt kazdy tez ma jakas prace/uczelnie/szkole. Jest pomysl by pojechac w piatek w nocy, a zajechac w sobote rano.

 

Pociag (P 36200) startuje z Przemysla, w Przeworsku jest o 22:44 , w Krakowie o 01:53, w Opolu jest o 05:33, a w Poznaniu o 10:32. We Wroclawiu jest o 6:46. Przesiadka (od 6:46 do 7:51 jest czas na KFC itp.) i tam dosiadamy sie do pociagu osobowego (67123), ktorym z Walbrzycha jedzie Krzys, z wódeczką. Jestemy w Poznaniu o 10:32 wiec juz cale bydlo powinno wejsc, a jak nie to nam Flaha zajmie miejsce ;)

 

Krzys - ruszasz z Walbrzycha o 5:22, z glownego.

 

Wracamy w niedziele w godzinach ranno - popoludniowych, zwazajac na fakt, ze pcheL ma daleko, a Krzys w niedziele z Wroclawia ma utrudniona komunikacje z rodzinnym Walbrzychem.

 

Chyba lepszej opcji nie ma.

 

Pewnie Boczkowi i Bobkowi nie pasuje bo beda jechac zeby w pt byc u Andrzeja :(

 

Prosze o wypowiedzenie sie przedstawiciela sceny Halo i innych zainteresowanych.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.