Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OMG dawno sie tak nie usmialem o boze prawie z krzesla spadlem XD

Nie no jak daja notes to naprawde warto jechac bede mogl zapisywac sowbie w nim ile jeszcze gearsow musza mi wyslac, ogolnie otworze chyba stoisko z gearsami 2.

Z plakatem bedzie problem bedzie to tak pewnie tak tydzien u mnie tydz bieniu tydz juan i kerlo jak przyjedzie to moze tez potrzyma u siebie... ... chyba mnie nie bedzie....

Odnośnik do komentarza

Nie dziwie się , że nagrody są takie a nie inne. M$ nie jest taki głupi. Osoba wygrywająca turniej Halo ma już xboxa, no chyba że gra u kumpla na żula ale mniejsza z tym. No więc osoba która dostaje drugiego boxa pewnie go przerobi albo sprzeda. Co wiąże się z ogromnymi stratami dla polskiego oddziału majkrosoftu bo jak przerobi to nie będzie kupować gier a jak sprzeda to i tak ms nic z tego nie będzie bo przecież liczy się liczba sprzedanych, a nie darowanych, konsol. Chociaż z jednej strony notes można przerobić na zeszyt a plakat po prostu wyje,bać bo wstyd wracać do domu z takim łupem. Ciesze się że ms ma wyj,ebane na opinie graczy. Jeszcze by ktoś to przeczytał i nagrodami był by 'uścisk prezesa'

Odnośnik do komentarza

No jest w tym pewna logika: po co dawać nagrody, skoro zamiast tego można je sprzedać.

eh... może kiedyś się trafi turniej, w którym za trzecie miejsce będzie materac do pływania z oparciem, miejscem na browca i prenumerata nieprzemakalnej wersji "Bakłażana Polskiego".

 

kiedyś się grało dla przyjemności? bo to halo jeden było pewnie, które (ostatnio słyszałem) jest kiepską grą turniejową;)

Odnośnik do komentarza

Goldi pomysł dobry ale to jest Święty notes i NIEWOLNO w nim pisać.

Są dalej ludzie którzy jeżdżą na turnieje dla zabawy a nie nagród, jakoś na Dniach fantastyki nie było turnieju tym bardziej nagród i jakoś się dobrze bawiliśmy (wezmę teraz sarnie żniwo (druga część wściekłych pięści węza) to się obejrzy tylko żeby wolna konsola była).

 

Edit:

Gyrosowcy pewnie dostaną :

 

Gyrosy jeden (jako fani tej gry już powinni mieć już dwójkę a pozatym zostały im na magazynie)- 5szt

Plakaty fable 2 -5szt

Notes Fable 2 (mają 5 plakatów to jeden notes im wystarczy)

Majtki z żółwiami ninja 5szt

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza

Panowie (i pewnie jakieś Panie), to przestało być śmieszne.

 

Nie wiem czy pojawię się na tym turnieju, raczej w to wątpię.

 

Nachodzi mnie tylko smutna refleksja na ludzka (pipi)o@#$@^&. Po co obiecywać coś w imię przyzwoitości a potem oznajmiać takie rzeczy?

 

To jest splunięcie nam w twarz, to jest po prostu rzucenie nam ochłapów. Ja(pipi) na zarabianie na tym, żyjemy w Polsce i na graniu się tu nie zarabia. Nie chodzi o to jak wyglądają nagrody i nie chodzi o to, że nie pokryją mi pewnie nawet połowy wyjazdu.

 

Problemem jest to, co było powiedziane i obiecane, a co dostajemy.

 

Ludziom którzy dane słowo mają za (pipi) mówimy "NIE" !

 

Obiecuję, że jeśli dostanę sygnał od sceny, że ludzie chcą grać i się bawić, to z Wasza pomocą podejmę się organizacji lana/turnieju na początku 2009. Dużego, na naszych warunkach i z nagrodami które może nie będą wypasione, ale nie będą śmieszne. Może w ferie?

 

Miarka się przebrała, MSowi dziękujemy za współpracę.

 

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Panowie (i pewnie jakieś Panie), to przestało być śmieszne.

 

Nie wiem czy pojawię się na tym turnieju, raczej w to wątpię.

 

Nachodzi mnie tylko smutna refleksja na ludzka (pipi)o@#$@^&. Po co obiecywać coś w imię przyzwoitości a potem oznajmiać takie rzeczy?

 

To jest splunięcie nam w twarz, to jest po prostu rzucenie nam ochłapów. Ja(pipi) na zarabianie na tym, żyjemy w Polsce i na graniu się tu nie zarabia. Nie chodzi o to jak wyglądają nagrody i nie chodzi o to, że nie pokryją mi pewnie nawet połowy wyjazdu.

 

Problemem jest to, co było powiedziane i obiecane, a co dostajemy.

 

Ludziom którzy dane słowo mają za (pipi) mówimy "NIE" !

 

Obiecuję, że jeśli dostanę sygnał od sceny, że ludzie chcą grać i się bawić, to z Wasza pomocą podejmę się organizacji lana/turnieju na początku 2009. Dużego, na naszych warunkach i z nagrodami które może nie będą wypasione, ale nie będą śmieszne. Może w ferie?

 

Miarka się przebrała, MSowi dziękujemy za współpracę.

 

Pozdrawiam,

Bieniu ale przyjedz :(

 

Odnośnik do komentarza

Śmieszne.

 

Nagrody dla 5 osób za pierwsze miejsce w GoW2:

 

- gra: Fable2 i Too Human

 

- czarny pad Xbox360

 

- oficjalne gadgety GoW: bluza, cogsy, plakat

 

- puchar

 

- dodatkowo twardy dysk 120GB dla jednej osoby za jakieś specjalne osiągnięcie

 

 

 

Nagrody dla 4 osób za pierwsze miejsce w Halo3:

 

- gra: GoW2 i Too Human

 

- czarny pad Xbox360

 

- oficjalne gadgety Fable2: t-shirty i notesy, plakat

 

- puchar

 

- dodatkowo twardy dysk 120GB dla jednej osoby za jakieś specjalne osiągnięcie

 

-------------

 

Rozumiem kur.wa jakby były takie dyski dla każdego ze zwycięskiego zespołu ale tak... Microsoft w oczach moich (i pewnie większości graczy) stracił wszystko. Jest to firma której zależy tylko na pieniądzach i żeby konsole się sprzedawały. Co to jest za wsparcie dla graczy? Oni chcą rozwijać eSport w Polsce? Ja nie owijam w bawełnę i napisałem Kubie co o tym myślę. Napisał tak:

 

"Strasznie mnie denerwuje ten roszczeniowy ton. Rozumiem, że Playstation na organizowanych przez siebie turniejach (w końcu to robią co tydzień i cała scena pieje z zachwytu) rozdają sztabki złota. Słyszałem że po 4 za pierwsze miejsce."

 

PlayStation zjada ich pod względem organizacji turniejów i dla mnie MS już może nic nie robić dla graczy. Jak sami czegoś nie zrobimy to nikt tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...