Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Kerlo, nie wiem czy słyszałeś jak wszyscy apolityczni ludzie po wyborach na prezydenta w naszym kraju marudzili, że został nim pan Kaczka, często słyszeli oni jednak odpowiedź: "skoro nie głosowałeś to nie marudź", podobną odpowiedź proponuję tobie: "nie starasz się, aby było lepiej to nie narzekaj", albo lepiej, po prostu zrób coś z tym (najlepiej wyczaruj kasę na setup na 24 konsole i będziemy ci wdzięczni po wsze czasy, nawet postawimy ci pomnik ze spiżu).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Konsoli już nie brakuje - Moja + Barth + Kerlo + Matek + Flaha... Liczba potrzebnych spadła do 4 sztuk wiec mamy jedna w zapasie.

Zanim rzucicie gromy na setup pamiętajcie ,ze problemy wynikają z dwóch turnieju naraz. W przyszłym roku nie trzeba się będzie z nikim dzielić - nie będziemy ze sobą kolidować. Myślicie że nie chcemy takiego turnieju jak na pierd...nej Sri Lance?? Rozczaruje Was - chcemy... Niestety pewnych spraw przeskoczyć się nie da... :(

BTW - działam w sprawie przynajmniej symbolicznych nagród dla drugiego i trzeciego miejsca. Mnie tez jest przykro ze nie ma nagród od Ms i chłopaki musieliby odjechać z niczym... Ewentualnie Kerlo skarpetki dowiezie i będzie git. Zresztą garaż blaszak tez jest ok - przyda się jako tania miejscówka na jeden z turnieju w przyszłym roku... :P

Odnośnik do komentarza

Skladany blaszak pojemnosc 2 samochody.

 

Ps. Barth, czemu kazdy moj post krytykujesz i uwazasz za napad na ciebie? ja napadam na ms, ktory jezeli organizuje turnieje to powinien sie liczyc z odpowiednia iloscia konsol jakie maja na to przeznaczyc. I oczywiscie, nie zalezy mi na polskiej scenie halo dlatego nie promuje gry wrzucajac gameplaye czy przywozac konsole na turniej (trudno by bylo zrobic cos wiecej w moim wieku >.>)

Odnośnik do komentarza
ja napadam na ms, ktory jezeli organizuje turnieje to powinien sie liczyc z odpowiednia iloscia konsol jakie maja na to przeznaczyc.

 

Widzisz - to nie do końca jest tak jak myślisz... Szczegóły mogę wyjaśnić jak się spotkamy... Tylko mi przypomnij! ;)

 

Ok, to wstrzymam sie narazie z nastepnymi wypowiedziami na temat organizacji pga az wszystkiego sie dowiem.

Odnośnik do komentarza
I oczywiscie, nie zalezy mi na polskiej scenie halo dlatego nie promuje gry wrzucajac gameplaye czy przywozac konsole na turniej (trudno by bylo zrobic cos wiecej w moim wieku >.>)

Nie wiem Kerlo ile masz lat, ale jak Cegla z Raptorem organizowali turniej Halo w Wawie to jak dobrze pamietam Cegla mial 14 lat :P

 

Jak wy liczycie ten nocleg, bo mi taniej jak 70zl to za cholere nie wychodzi, no przy domku 5 osobowym 60zl bedzie.

 

Napiszcie jeszcze raz dokladnie, gdzie bedzie ten turniej, gdzie beda tv'ki zeby lany w Halo CE pocinac itd, bo za cholere nie moge wyczytac tych informacji?

Odnośnik do komentarza

H1 w sali tej samej co turniej, aczkolwiek narazie nie ma odpowiedniej liczby CRT-ow wiec...

Goldi - zauważ, ze do domku możesz zakupić tz. dostawkę (60plz) - po lekkich kombinacjach z ta opcja wyjdzie ci gdzieś około właśnie 50 plz. (zawsze tez możesz zabrać kogoś na waleta - wątpię żeby sprawdzali ile osób będzie mieszkać)Zbierzcie sie w kilka osób. Aha - z tego co wiem śniadanie w cenie domku - taki nius...

CENNIK

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Za honor, za chwałę, za notes !!!!

Finish the Fight! And win the notes !!!!

Czuje że to początek nowej ery dla mnie, jeszcze kilka turniejów i będę mógł zostać kolekcjonerem notesów !!! MS o nas pomyślał i daje nam nowe spojrzenie na świat i drogi którymi możemy kroczyć a nie grać w halo ! Mówię wam ta nagroda ma drugie dno !!

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

Cala ta sytuacja wymaga pewnych dzialan... a wienc:

 

ORGANIZACJA PIELGRZYMEK DO NOTESU! ZAPISY OD TERA! W CENE WLICZONA TOREBKA HERBATY I SPECJALNA ATRAKCJA "TEJK A LUK AT DE NOTES FROM A DIFRENT ANGL" CZYLI OGLADANIE NOTESU OD DOLU!!! i pamietajcie... notes>czestochowa

 

tel kontaktofonowy: 1500-NOTES-1500

Edytowane przez Yoyo800
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...