Skocz do zawartości

Poznan Game Arena 2008


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Pewnie znow organizuja to ci sami ludzie i postawia kanapy na 3 osoby przy 40calowych tv z opoznieniem 8ms... Albo jeszcze gorzej...

Nie wiem czemu, ale to co Ty Miniu podałeś jako setup a'la kupa ja po zeszłorocznym PGA traktuje jako opcja "best of best";]

W każdym razie dobrze, że będzie Rockband, Guitar Hero i zagryzana kiełbachą, polska wódka :D

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Chciałoby się rzec, wiem, że nic nie wiem, bo wieści na temat turnieju Halo3 mgliste i mętne, jednak podjęliśmy pewne zamysły ażeby w razie odbycia się turnieju nie stricte na miejscu PGA, ewentualnie nie odbycia się anyway, co bardziej ochoczo nastawione osoby wybrały się na miasto Poznań celem przeżycia niepowtarzalnych doznań architektoniczno-komunikacyjno-urbanistycznych a same integration i "after party" uczcić lanem w Halo: CE NTSC w razie wynajmu przez co większą grupę domków w "Malcie". Jeśli są chętni to jestem w stanie ogarnąć do Poznania Setup Xbox + 2 pady + masa pozytywnej energii do grania + gitarka i GH2/3 jakby ktoś też miał ochotę na bycie "legendą kamienia".

Kwestia tego gdzie odbędzie się turniej i czy ludziska chcecie się lokować w domkach "Malty"

pozdro

Odnośnik do komentarza

Zimol doszło do pewnego nie zrozumienia. Halo CE - główna gra imprezy, Halo 3 after party lan.

 

Nie lansuje się na jakiegoś elo gangsta oldsql Halo CE fana ale ostatnio (bodajże w sobotę) zagrałem lana 3vs3 w Halo CE i nie mam ochoty patrzeć już nawet na H3. Wiem nawet że taka formuła ew. zjazdu jest nie do przyjęcia ale napisać musiałem. Dla zasady ! :P

Odnośnik do komentarza
Zimol doszło do pewnego nie zrozumienia. Halo CE - główna gra imprezy, Halo 3 after party lan.

 

Nie lansuje się na jakiegoś elo gangsta oldsql Halo CE fana ale ostatnio (bodajże w sobotę) zagrałem lana 3vs3 w Halo CE i nie mam ochoty patrzeć już nawet na H3. Wiem nawet że taka formuła ew. zjazdu jest nie do przyjęcia ale napisać musiałem. Dla zasady ! :P

 

Pumba n Molo friends for eva!

Pamiętaj o tym Wojtek, zresztą śmieje się a przecież wiesz, że gdybyś na samej Malcie zaproponował rozwiązanie jakie ja przyjąłem za interpretacje, to jedynym odzewem jaki byś usłyszał byłoby skrzypienie padów eSek i moje narzekanie "czemu k*rwa mamy takie zyebane randomy na HeHu?":D

Szczerze to jadę na PGA żeby przybić z ludźmi "pięć" bo szkoda mi było tego, że nie pojawiłem się i na Level01 i na WCG.

Lubię Halo: CE, a na H3 mam wywalone, ale pograć z ziomkami mogę w obydwie części zawsze...

Odnośnik do komentarza

Turniej odbędzie się na Malcie : sala F

Tutaj do powiedzenia będzie miał na pewno więcej Flaha - któremu zresztą dziękuje za namierzenie miejscówki.

Fight Night w dwie gry H3 i GoW2.

Start około 20.00, aczkolwiek sale mamy do dyspozycji od 15.00 (przygotowanie itp)

Kuba Mirski odwiedzi nas okolo 20-21ej.

Do dyspozycji na dwa turnieje mamy 10 monitorów , 10 konsol , od około 20.00 dodatkowe 10 telewizorów pożyczone z targów (trzeba będzie je oddać na 8 rano)

Potrzebujemy dodatkowe 8 konsol z kablami VGA.

Nagrody będą. Jakie? Ile? Nie wiem i do ostatniej chwili zapewne nie będę wiedział - maja być "fajne".

Ok - dyskutujmy...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Flaha, apel do Ciebie... nie mógłbyś ogarnąć jakieś TV CRT 21 cali z EUROSCARTem do Halo1?

bo chętnie nawet przytagałbym obydwie konsole na turniej (i Xa1 i 360tke) tylko że telewizora nie spakuje nigdzie, a jesteś na miejscu, a taka okazja do zabawy przy wódce, pifku, aperitifie jakimś z Halo: CE w tak doskonałym i licznym gronie się nie powtórzy szybko... chociaż te 2 jeśli 4 to wyzwanie (niczym "trójka" u Cichego z pistola;])

 

Tronic - daje swoją 360tkę Bro;]

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Nic nie myślicie.

 

Barth nie czytaj tego

 

Jak Barth skacowany w niedziele rano będzie pakował konsole to Nelson (podobno silny jest) zajdzie Barta od tyłu i mu przypierniczy czymś ciężkim wtedy on straci przytomność i będzie można wziąć całe konsole a nie same dyski

 

 

Nie no żartuje:)

 

 

Acha jak jednak wprowadzicie ten plan w życie to biorę 20% tego co zgarniecie

 

 

Ps. Razgriz się obszczygł ?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.