Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wiem, czy dobre... Najlepszy jednosezonowy serial, który mogłem skojarzyć z "Twin Peaks". Generalnie wyobraź sobie taką mieszankę: David Milch pisze Lynchowski serial o surferach. Na pewno jest mroczny i tajemniczy. Baardzo tajemniczy. Na granicy "WTF, nic nie rozumiem". No i dialogi Davida Milcha. Na pewno wyjątkowa rzecz. Czy fajnie się ogląda, to inna sprawa. "Deadwood" jest bardziej przystępne.

 

Ach, nowy Milch w drodze, będzie tam grał Dustin Hoffman, ależ ja na to czekam.

Odnośnik do komentarza

Są niezłe anime "Mind Game" i "Tokyo Godfathers" (a także coś o tytule "Tekkonkinkreet", podobnie też dobre, ale nie widziałem jeszcze). Z aktorskich pierwsze przychodzi mi na myśl... "Ostatnie życie we wszechświecie", świetny film tajski. Z japońskich na pewno "Graveyard of Honor" Miike. To taki typowy gangsterski film. Kitano też zrobił sporo takich rzeczy, np. "Brother". No sporo tego.

 

Jest też fajny film "Yakuza" Sydneya Pollacka.

Odnośnik do komentarza

How I met your mother, coś z tego typu komedii, tylko nie polecajcie friendsów.

 

Everybody hates Chris

 

nie.

 

 

polecam big bang theory (choć inna tematyka), a jeszcze bardziej Two and a half men. Ze świeższych - Modern family, choć bez śmiechu publiczności.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszyscy nienawidzą Chrisa, właśnie CC w .uja wali i puszcza cały czas dwa piewsze sezony ;/ A nigdzie nie mogę znaleźć pozostałych.

A Dwóch i pół mają przerwę jeszcze ;/

 

Wracając do tematu. Poprosiłbym o listę (jak najwięcej) westernów.

 

Tzn. zaznaczę, nigdy nie byłem ich fanem wręcz odwrotnie. W życiu obejrzałem chyba tylko Szybcy i Martwi hehe. Więc mam spore zaległości.

 

Teraz nadrabiam. Na razie obejrzałem: Bez przebaczenia, Aż poleje się krew. Zapisane mam: Tombstone, Dobry, zły i brzydki, 3:10 do Yumy, Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda, Rio Bravo, W samo południe.

 

Co jeszcze? Co mi umknęło z klasyków? Obowiązkowych westernów?

Mogą być te stare jak i nowsze. Byleby dobre ;]

 

Edit: Tylko bez Seagala proszę hehe.

 

ONLY ONE MAN CAN STOP THE YAKUZA hahaha dobre, dobre

 

banny podobno już ogląda

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Teraz nadrabiam. Na razie obejrzałem: Bez przebaczenia, Aż poleje się krew. Zapisane mam: Tombstone, Dobry, zły i brzydki, 3:10 do Yumy, Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda, Rio Bravo, W samo południe.

 

Co jeszcze? Co mi umknęło z klasyków? Obowiązkowych westernów?

Mogą być te stare jak i nowsze. Byleby dobre ;]

 

deadwood

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...