Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Bo ja żartowałem, w sensie, że pewnie sobie myślał "o... Będe grał w manchesterze!!11 Jaaa, no może być bo w realu to mi tu już nudno", hehe.

 

No a co do podobności czelsi i menczesteru to się zgadzam bogaty wujek i niebieskie stroje no i druga drużyna w mieście (bo arsenal to chyba number one w londynie ;)).

 

Aha... Czyżby koniec hiszpańskiej telenoweli pt. Xabi cho do nas?

 

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktu...ci&id=24927

 

Odnośnik do komentarza

The Citizens mają solidną obronę oraz za(pipi).isty atak, ale w tym sezonie o nic nie powalczą (8 miejsce max). Dlaczego? Dlatego, że Tevez-Robinho-Adebayor to piłkarze po tych samych pieniądzach. W środku sezonu będą się kłócić, między sobą oraz trenerem dlaczego nie grają itd. a Adebayor będzie chciał odejść do Polonii Bytom, bo tam mu więcej zapłacą. Jeżeli, przetrzymają ten sezon i za rok jeszcze się wzmocnią, wtedy mogą myśleć o miejscach 1-4.

Odnośnik do komentarza
(bo arsenal to chyba number one w londynie ;)).

 

Przez lata najwięcej kibiców w Londynie miał niezaprzeczalnie Tottenham.Chelsea miała najmniej ale dużo się do dziś pozmieniało.

 

btw.Jeśli transfer Ibry dojdzie do skutku to wg mnie ostro Barca przepłaci-ten chłop w życiu nie jest wart tylu pieniędzy i Eto.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

E tam według Janka Laporty Barca będzie go miała za +- 30-40 mln bo E2 i tak już praktycznie w klubie nie ma(swoją drogą niezły paradoks gość,który w najważniejszych meczach zawsze dawał radę odejdzie jako chciwy dusigrosz..),a Hleb się nie liczy więc przecież nie można tego traktować na równi z daniem 70++ mln...mes ke un wyjaśnienia...

Odnośnik do komentarza

Nie żartuj. Ibrahimovic jest najlepszym napastnikiem świata. A na pewno - najlepszym spośród tych, których można zdobyć (Villa okazuje się bardzo trudny do wyrwania, o zabraniu z Liverpoolu Torresa nikt chyba nawet nie marzy). Ten człowiek miał w ostatnich sezonach więcej spektakularnych zagrań, niż cała reszta ligi włoskiej razem wzięta. W dodatku z roku na rok strzela coraz więcej goli. Jeśli Barcelona powinna kogoś pozyskać w zamian za powodującego konflikty Eto'o, to właśnie Szweda.

Odnośnik do komentarza

Van Nistelrooy w sumie dawał radę, a to podobni piłkarze w gruncie rzeczy.

 

edit:

 

Taka ciekawostka jaką na wiki znalazłem, odnośnie Ronaldo i Ruuda:

 

"On 9 May 2006, Setanta Sports reported that Van Nistelrooy's exclusion from the squad was due to a training session fight between him and team-mate Cristiano Ronaldo. Van Nistelrooy allegedly criticised Ronaldo's tendency to hold onto the ball instead of passing to his team-mates, which sparked the fight, after which Van Nistelrooy remarked, "Go crying to your daddy." The article claimed that this was not a reference to Ronaldo's father (who had died earlier in the season), but to United's Portuguese assistant coach, Carlos Queiroz."

 

No to jak Ruuda nie sprzeda Real, to pewnie znowu się wqrwi na Cristiano ;)

 

edit2: aha, aha, aha! Jasne, że do Premier League pasował by jak ulał, ale może w Hiszpanii też mu się uda, a jak nie to tylko się będę cieszył bo go nie lubię strasznie :P

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
(bo arsenal to chyba number one w londynie ;)).

 

Przez lata najwięcej kibiców w Londynie miał niezaprzeczalnie Tottenham.Chelsea miała najmniej ale dużo się do dziś pozmieniało.

 

btw.Jeśli transfer Ibry dojdzie do skutku to wg mnie ostro Barca przepłaci-ten chłop w życiu nie jest wart tylu pieniędzy i Eto.

 

The Spurs maja sporo kibiców z racji tego ze klub mieści się w muzułmańskiej dzielnicy Londynu a tam mieszkańców na metr kwadratowy jest więcej niż w chinach pozatm klubu nie trawi cala Anglia Arsenal i Czelsi maja najwieksza ilosc kibicow w Londynie na dzien dzisiejszy z czego polowa kibocow czelsi to funboye z gimnazjum

Odnośnik do komentarza

Ja mówiłem w sensie, że chyba najbardziej utytułowany Arsenal i jest i ogólnie no chyba każdy myśląc Arsenal kojarzy Londyn, podobnie jak Manchester to United a nie City. W ogóle takie moje przypuszczenia i ogólnie dyskusja z du.py bo wiadomo, że KS DZIKOWO-BRUDASY S.A. to najlepszy klub na świecie.

Odnośnik do komentarza

20.15

 

Jak podała agencja EFE, Barça nie zamierza płacić Samuelowi Eto'o żadnych pieniędzy za odejście z klubu. Zdaniem włoskich mediów Kameruńczyk zażądał od klubu 5 mln euro bonusu na odchodne. Katalończycy nie zamierzają również zapłacić 75 mln euro za Zlatana Ibrahimovića, co wiązałoby się również z wypożyczeniem Alaksandra Hleba.

 

21.15

 

Kataloński Sport donosi o zakończeniu opery mydlanej z udziałem Samuela Eto'o. Josep Maria Mesalles, agent piłkarza, osiągnął porozumienie z Interem, którego tym razem reprezentował wiceprezydent klubu, Rinaldo Ghelfi. Na jego mocy Kameruńczyk ma zarabiać 11 mln euro za sezon. W skład umowy wejdą zmienne, dzięki którym kwota może sięgnąć 12 mln. Największa premia będzie przysługiwać Eto'o, jeśli Inter zdobędzie Ligę Mistrzów.

 

Josep Maria Mesalles odmówił co prawda potwierdzenia operacji, lecz dał do zrozumienia, iż rozmowy były owocne. "Spotkanie było bardzo pozytywne. Eto'o jest niezwykle zadowolony z propozycji Interu. W czwartek spotkamy się ponownie", powiedział.

 

22.00

 

Katalońskie El Mundo Deportivo także informuje o osiągnięciu porozumienia między Samuelem Eto'o a Interem. Gazeta pisze: Dzisiejszego popołudnia Inter Mediolan uzgodnij warunki umowy z Eto'o. Od następnego sezonu będzie on zawodnikiem popularnych Nerrazzuri. Tym samym Kameruńczyk powiedział 'tak' transferowi Zlatana Ibrahimovića do Barcelony. Dla Szweda jest już sporządzona 5-letnia umowa, która czeka na jego podpis w siedzibach katalońskiego klubu.

 

Włoska prasa, a dokładniej najpopularniejsza włoska gazeta, La Gazzetta dello Sport także informuje o osiągnięcia porozumienia. W tytule możemy przeczytać: "Eto'o-Inter: Jutro zamkniemy negocjacje". Jak informują spotkanie między agentem zawodnika, Josepem María Mesallesem, a przedstawicielami Interu trwało około trzech godzin. La Gazzetta dello Sport cytuje słowa agenta Samuela Eto'o: "Mam inne problemy. Eto'o chce grać w Interze i mam nadzieję, że negocjacje się szybko zakończą".

 

22.30

 

Katalońskie El Mudno Deportivo jest już święcie przekonane o pozytywnym zakończeniu negocjacji. Zaczyna akcje: "Adiós león: Powiedz coś Eto'o". Polega ona na tym, że culés mogą napisać wiadomość pożegnalną do jednego z najlepszych napastników ostatniej dekady. Z tej okazji zostało stworzone specjalne zdjęcie. Znajdziesz je tutaj

 

Kataloński Sport informuje, że 'opera mydlana' została zakończona. Pisze, że transfer Ibrahimovića do Barcelona jest niemal rzeczywisty. Do jego przeprowadzenie brakuje jedynie podpisu na sporządzonej już umowie. Głowna przeszkoda, czyli osiągnięcie porozumienia między Eto'o a Interem została usunięta. Informuje również, że ostatecznie Barcelona zapłaci Interowi 46 milionów euro. Do transkacji zostaną oczywiście włączeni Samuel Eto'o (transfer definitywny) oraz Aleksander Hleb (roczne wypożyczenie).

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
Przejdz sie po ulicy tej dzielnicy ... Muzulumanie i ciezko spotkac kogos kto mowi po Angielsku czasy sie zmienily ...

 

Co ma dzielnica do klubu? Zresztą ACAB potwierdził, a sądząc po avaterze wie najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Przejdz sie po ulicy tej dzielnicy ... Muzulumanie i ciezko spotkac kogos kto mowi po Angielsku czasy sie zmienily ...

 

Co ma dzielnica do klubu? Zresztą ACAB potwierdził, a sądząc po avaterze wie najlepiej?

 

 

Nie wiem czy wiem najlepiej ;)

 

 

Co do ciapatych na WHL.Wiadomo że przyłażą na mecze Spurs,tyle że na każdym meczu w PL ich zobaczysz,a gwarantuje że na meczach najpopularniejszych/komercyjnych klubów PL zobaczysz ich kilkanaście razy więcej..... ;)

Edytowane przez ACAB
Odnośnik do komentarza

Ibrahimovic praktycznie już jest graczem FC Barcelony :P Oficjalna strona Interu podała,że Szwed opuścił zgrupowanie Interu w USA i wyruszył do Europy :P

Jeśli oferta w wysokości 45 mln plus Eto'o(oraz Hleb) się potwierdzi to Laporta wyjdzie na idiotę,który sam krytykował transfery Realu :)

 

normal.jpg

Esteban Granero

Getafe CF --> Real Madryt

Odnośnik do komentarza

Ej no, przecież to jest taniocha. Real prawie tyle samo wydał na Benzemę - oceniasz tych zawodników na tyle samo? Na chwilę obecną na pewno nie są zbliżeni wartością. A Eto'o i tak nie chciał być w drużynie i to jest osiągnięcie, że prezes potrafił z niego zrobić w takiej sytuacji jakiś pożytek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...