Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

<50 mln=taniocha :lol2:

Chyba raczej 35 mln EURO :)

??

 

Z tego co czytałem, to łączne zobowiązania wynoszą ponad 40 mln euro. To bez wątpienia mniej niż 50 mln. Ale nadal bardzo dużo, jak na zawodnika, o którym nie wiadomo, czy będzie grał w pierwszym składzie.

Odnośnik do komentarza

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktu...ci&id=24553

 

Barcelona chce kupić Ville,nawet nie prowadząc negocjacji z Valencią :)

 

 

 

8643.jpg

Abdul Kader Keita

 

Olympique Lyon --> Galasataray

 

7746_200x250.jpg

 

Miguel Angel Moya

 

RCD Mallorca --> Valencia CF

 

16079_200x250.jpg

 

Bruno Saltor

 

Almeria --> Valencia CF

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

podobno Michael Owen przechodzi dzisiaj testy medyczne w Manchesterze United. Jest wolnym zawodnikiem więc MU nic nie musi za niego zapłacić,a sam zainteresowany podobno jest bardzo chętny do gry bo może to być ostatnia szansa w jego życiu na grę w tak wielkim klubie...

 

....hmm...niby plota..niby testy medyczne..jak za darmo to może być...ciekawe co na to kibice L'poolu :P

Odnośnik do komentarza

Największe zaskoczenie dla mnie tego okienka transferowego... Już mnie chyba nic bardziej nie zaskoczy. Chyba, że Ronaldo wróci do United za 50 baniek jeszcze tego lata :D Koszulka ManUtd tak bardzo mu nie pasuje, że się tego nie da opisać. Jednak jeśli będzie dla nas bramki strzelał, to nie będę miał nic przeciwko :) Zresztą i tak wcześniej miałem wobec niego neutralny stosunek i nie ubolewam, że kiedyś był scouserem. Cieeekawy transfer, nie ma co.

Odnośnik do komentarza

ja jestem ciekaw czy to czasem nie koniec transferów United i zarząd(czytaj Glazierowie) uznają,że Owen i Valencia to zapchajdziury w miejsce Teveza i Ronaldo i pozostałe 65milinów funtów(80mln za Ronaldo -15mln za Valencie - darmowy Owen) pójdą na spłatę raty gigantycznego zadłużenia Burgerów :/

 

Dalej liczę,że ManU się jeszcze wzmocni bo dotychczasowe transfery choć dobre(czytaj tanie) to raczej wzmacniają ławkę rezerwowych niż są realnymi/pewnymi armatami do 1 składu.Choć po cichu liczę,że jeśli Owena będą omijać kontucje to maluch jeszcze pokaże na co go stać,podobnie jak z Saviolą uważam,że jeszcze z tych piłkarzy będzie sportowy pożytek.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Przecież dla Owena to wielka szansa na grę o wielkie trofea . Według kibiców Liverpoolu najlepiej jakby poszedł do Hull i się tam marnował . A co do Teveza - do Liverpoolu niet , ale do lokalnego wroga MC proszę bardzo :lol: .

 

 

W poniedziałek idę przedłużyć cyfrę plus . Angielska piłka i nic więcej mi nie trzeba .

Odnośnik do komentarza
ja jestem ciekaw czy to czasem nie koniec transferów United i zarząd(czytaj Glazierowie) uznają,że Owen i Valencia to zapchajdziury w miejsce Teveza i Ronaldo i pozostałe 65milinów funtów(80mln za Ronaldo -15mln za Valencie - darmowy Owen) pójdą na spłatę raty gigantycznego zadłużenia Burgerów :/

 

Dalej liczę,że ManU się jeszcze wzmocni bo dotychczasowe transfery choć dobre(czytaj tanie) to raczej wzmacniają ławkę rezerwowych niż są realnymi/pewnymi armatami do 1 składu.Choć po cichu liczę,że jeśli Owena będą omijać kontucje to maluch jeszcze pokaże na co go stać,podobnie jak z Saviolą uważam,że jeszcze z tych piłkarzy będzie sportowy pożytek.

Podobno Valencia ma otrzymać koszulkę z 7, a siódemka w United to szczególny numer. Jeśli będzie miał #7, to BĘDZIE MUSIAŁ napier.dalać na najwyższym światowym poziomie, bo inaczej będzie lipa. Takiego numeru na plecach po prostu nie można zmarnować :D A tak serio mówiąc - widać Ferguson widzi w nim spory potencjał, skoro tak o niego zabiegał. Mam nadzieję, że po raz kolejny będzie miał rację ;)

 

Owen rzeczywiście będzie bardziej 'superrezerwowym' niż wzmocnieniem pierwszej jedenastki, ale liczę na to, że zostanie takim "Larssonem" dla United, tj. nastrzela kilka ważnych goli i odejdzie w blasku sławy.

 

PS: Coś czuję, że Fergie planuje zaskakujący, wielki transfer za grubą mamonę. Obym się nie mylił !!!

Odnośnik do komentarza

ManU może sobie pozwolić żeby już nawet nie sprowadzać więcej napastników, bo mają Rooneya i Berbatova do tego bandę młodych gotowych do gry snajperów. Z tego co wiem to mają prawa do Fraziera Campbella w zeszłym sezonie nie zachwycił w Tottenhamie, ale może coś z niego być. Dwa sezony temu był królem strzelców zaplecza ekstraklasy angielskiej także na pewno strzelać umie. Co do Owena to mam tylko 1 myśl: oby się nie połamał znowu.

 

W Polsce pojawiają się plotki o Radomskim w Lechu. Mam nadzieję, że to pozostanie plotką.

 

Do tego małe pytanie słyszał ktoś może jakieś wiadomości o Wojciechowskim? To ten który na początku zeszłego sezonu bodajże pojawił się na chwile w Heerenven strzelił nawet jakąś bramkę i potem zniknął tak szybko jak się pojawił.

Odnośnik do komentarza

Napastnik Manchesteru City Jo ponownie przeszedł do Evertonu na zasadzie wypożyczenia. Brazylijczyk występował na Goodison Park od stycznia i zrobił dobre wrażenie zdobywając pięć bramek w dwunastu występach dla The Toffees. Teraz oba kluby doszły do porozumienia w sprawie przedłużenia wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza

Manchester United pozyskał francuskiego skrzydłowego Bordoeaux - Gabriela Obertana. Po Antonio Valencii oraz Michaelu Owenie jest to trzeci nabytek 'Diabłów' tego lata. Po opuszczeniu kluby przez Cristiano Ronaldo (teraz CR9 :f) widać zdecydowane ruchy Sir Alexa Fergusona jeżeli chodzi o boczne flanki.

 

Na celowniku Realu Madrid pojawił się nowy piłkarz. Jest nim reprezentant Hiszpanii, zawodnik Villareal - Santi Cazorla.

Odnośnik do komentarza
Alex Ferguson stwierdził że transferów w tym okienku już nie będzie . I ja się cieszę bo np taki Owen dostanie szansę i mam nadzieję że ją wykorzysta .

tak więc jednak Glazerowie uznali,że pieniądze za Ronaldo pójdą na spłatę długów....oczywiście oficjalnie będą mówić co innego.

Osobiście spodziewałem się mimo wszystko wielkiego nazwiska,kupieni zawodnicy choć dobrze prorokujący na przyszłość i perspektywiczni(no może prócz Owena) to jednak wielkie znaki zapytania i nie wiadomo czy wypalą.MU już przerabiał takie wielkie "talenty" jakmin. Kleberson czy Djemba-Djemba w przeszłości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...