Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Jest tak jak pisze Ukyo, w ogóle dziwna sprawa, bo na początku zarzekał się, że nigdzie się nie rusza. Ale chyba wyczuł smród, który za sprawą Morattiego zaczyna się robić w Interze. Jakby przyszedł za +/- 30 mln funtów + nie brał za tydzień tyle co Rooney, to byłoby całkiem spoczko. Poza tym bede w niedziele na meczu z Arsenalem wiec jak chce przejsc to niech sie streszcza.

Odnośnik do komentarza

I tak w United go nie widzi nikt prócz dziennikarzy i części kibiców. Jak dla mnie to byłby bezsensowny transfer, kiedy na jego pozycję jest Pogba, Cleverley i Anderson. Wiem, że to młodzi zawodnicy i brak im doświadczenia, ale podobnie było z wprowadzeniem młodzików w postaci Giggsa, Scholesa, Nevillów, Beckhama itd. Liczę na właśnie taki ruch Fergiego.

Odnośnik do komentarza

I tak w United go nie widzi nikt prócz dziennikarzy i części kibiców. Jak dla mnie to byłby bezsensowny transfer, kiedy na jego pozycję jest Pogba, Cleverley i Anderson. Wiem, że to młodzi zawodnicy i brak im doświadczenia, ale podobnie było z wprowadzeniem młodzików w postaci Giggsa, Scholesa, Nevillów, Beckhama itd. Liczę na właśnie taki ruch Fergiego.

To nie jest ta sama pozycja co Sneijder. Wes gra jako ofensywny pomocnik tuż za napastnikami.

Odnośnik do komentarza

A myślisz Mysza, że gdzie gra Cleverley? Na obronie? A Anderson? Czasami SAF go ustawiał na DMF, bo był Scholes, ale generalnie jest ofensywnym pomocnikiem, podobnie jak Sneijder.

To już nie mój problem ,że nie potrafisz odróżnić pozycji środkowego pomocnika od ofensywnego pomocnika. W Manchesterze na pozycji ofensywnego pomocnika można zakwalifikować Rooneya,który często lubi kreować grę i rozgrywać piłkę, a nie Cleverleya czy Andersona.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Przecież Cleverley pełni taką rolę, jak Carrick, zresztą zaskakująco udanie. Na pewno nie tuż za napastnikami. W tej chwili taką rolę pełni faktycznie raczej Rooney i jest to ciekawa i nieźle spisująca się taktyka. Oczywiście Sneijder to gracz o zupełnie innych umięjętnościach, więc mimo podobnego ustawienia, wstawienie go na miejsce Rooneya totalnie zmieniłoby sposób gry.

Odnośnik do komentarza

Cleverley gra trochę wyżej od Carricka. Przynajmniej tak się wydaje po tych trzech meczach. Rooney też w duecie z Welbeckiem gra inaczej niż z Hernandezem, raczej obok niego za nim. Typowego wysoko grającego ofensywnego środkowego w United nie ma, na takiego kreowano kiedyś Andersona, ale Fergie przerobił go na gracza grającego bliżej środka pola, bo mu nie szło. Sneijder też musiałby w United grać inaczej niż w Interze,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...