Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Moussa Sissoko oficjalnie w Tottenhamie, czyli jednak Newcastle wyciągnęło 30 baniek za jednego ze swoich najgorszych piłkarzy w poprzednim sezonie, cwaniaki. Everton nie przebijał oferty, bo wiara w Jamesa McCarthy'ego przeważyła, a sam Sissoko jest za bardzo napalony na ligę mistrzów, tak że wybrał Tottenham mimo że od dziecka jest kibicem Arsenalu.

 

Ogólnie Everton zawalił ten deadline, miał być Yacine Brahimi ale Porto sobie w ostatniej chwili podwyższyło cenę z 40 milionów euro na 50 i odpuścili. Miał być Manolo Gabbiadini, ale Napoli za wszelką cenę nikogo nie chciało sprzedać, co podkreślał sam agent Gabbiadiniego mówiąc, że Napoli odrzuciło dużo ofert z różnych klubów za wielu piłkarzy. Końcowo jest Enner Valencia wypożyczony z West Hamu, po świetnym mundialu w WHU trochę obniżył loty ale coś tam strzelił. Jedyny plus taki że gdy Lukaku złapie formę to przy grzaniu ławy będzie tańszy w utrzymaniu niż taki Gabbiadini.

Odnośnik do komentarza

Temat z pogranicza, ale niech będzie, że to zwieńczenie donosów o transferach Interu.

 

Otóż Joao Mario i Gabigol nie znaleźli się w składzie Interu na Europa League. Podobnie jak Kondogbia i Jovetić. W sumie to jestem zdziwiony, że faktycznie tak to działa, że możesz kogoś kupić i nie zarejestrować w Europie i niby problemu z balansem Financial Fair Play nie ma. Ale wszystkie media podają, że tak zaiste jest. To chyba pierwszy taki przypadek.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ale Bendtner rzeczywiście może być nazywany znanym piłkarzem, już pomijając jego popisy w ostatnich latach, bo epizody w Wolfsburgu i Juve to porażka, to nawet sama jego memowa popularność jest ogromna. 

 

Śmieszą mnie właśnie takie teksty w mediach - upadek. Upadek kur'wa. Championship to ciekawa liga, sytuacja jest dynamiczna i awans do EPL dla wielu drużyn jest realny, kasa też dobra (a dla gościa z takim nazwiskiem to na pewno nie skąpili),Bendtner sobie pojeździ po Villa Park, St. James' Park, pogra na poziomie, choć ciężko powiedzieć czy sam ten poziom będzie prezentował - ale nie, upadek. Ciekawy jestem czy gdyby poszedł do jakiegoś AZ Alkmaar albo jakiegoś Rennes to też nazywaliby to upadkiem (wow, te ekscytujące mecze z Zwolle, Utrechtem, albo każdym innym zespołem w Ligue 1 prócz PSG i Lyonu, w dodatku za małą kasę, niesamowity poziom). Sam gdybym był piłkarzem wolałbym grać w championship i powalczyć o awans do EPL niż chociażby grać w takiej Eredivisie, która sam nie wiem czemu dla wielu jest ekscytująca - bo Milik tam grał? 

Odnośnik do komentarza

No Bendtner jako nastolatek był bardzo obiecujący. Pamiętam, jak zdobył gola debiutanckiego przeciw Polsce, prawie równo 10 lat temu. Uważano, że może wiele wnieść w Arsenalu, czyli ekipie będącej wśród największych. Stał się nie gwiazdą, ale dość regularnym, radzącym sobie, przydatnym graczem. Kto by wtedy powiedział, że w wieku 28 lat będzie tu, gdzie jest?

 

"Upadek" - tak, bo facet najlepszy sezon zagrał w wieku 20 lat, a już dobrze od kilku lat gdzie nie pójdzie, tam rozczarowuje, zazwyczaj kompletnie. No i tak, poszedł do drugiej ligi. Na pewno wyżej notowanego klubu się nie można było spodziewać u faceta, który na cholernym początku września nie miał klubu, a poprzedni pracodawca zerwał z nim umowę w kwietniu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Śmieszna sprawa - Loic Remy doznał kontuzji która wykluczy go na dość długi czas i co zrobiło Crystal Palace? Po prostu odesłało do Chelsea. Nawet nie sądziłem że w futbolu takie coś jest tak łatwe, że wypożyczasz sobie piłkarza zdrowego, a oddajesz po paru dniach rozje'banego i masz kłopot z głowy.

 

Samego Remy'ego mi szkoda, bo to świetny jak na Premier League napastnik i w takim klubie strzelałby pewnie na zawołanie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Okno transferowe zbliża się wielkimi krokami więc wypada odświeżyć temat.

 

Na pierwszy ogień pójdzie Julian Draxler, niemiecki "wonderkid" (choć już 23 lata, więc coraz mu dalej od tego określenia) który od dwóch lat (z wyjątkiem EURO) gra muł, rok temu mógł iść do Juventusu ale stwierdził że boi się tej presji i przeszedł do wicemistrza Bundesligi, Wolfsburga... który teraz z nim w roli głównej tuła się po strefie spadkowej. Potem jeszcze chciał wymusić transfer ale Wolfsburg nigdzie go nie puścił.

 

Jakie kluby zainteresowane? PSG i Liverpool. Dla obu tych klubów transfer ten będzie pewną korzyścią, biorąc pod uwagę obecną formę Draxlera - w PSG ma szansę być gorszym transferem od Krychowiaka i odwróci od niego uwagę, natomiast w Liverpoolu ma szansę być najdroższym transferem w historii klubu, dzięki czemu będzie tam widniało bardziej poważne nazwisko niż ANDY CARROLL.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...