Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że Biglia i Bonucci już przesądzili, że dołączą do Milanu, i to tylko kwestia formalności. A kasa dalej płynie, klub pyta m.in. o Aubameyanga. Bonucci to podobno najlepszy stoper świata, ale ze swoim składem Juve może uznać, że warto nieco na 30-latku zarobić. Zwłaszcza, że od dawna mówiło się o nierozwiązywalnym konflikcie Bonucciego z trenerem. Mimo wszystko to mocny sygnał. Klub (który tyle buli za Higuaina - ciekaw jestem, jak w 2020 r. będzie oceniany ten transfer), ma stracić podobno najlepszego stopera świata na rzecz rywala... w ostatnich latach bardzo średniego, ale nie mając szans na takie szastanie kasą (piłkarz ma dostać raczej ponad 5 mln na rąsię). Milan to Chelsea Włoch. 

 

skopiowałeś ten tekst chu.ju kropka w kropke. może nie znajde tego tweeta ale po twoim plagiatorstwie na blogu filmowym jestem skłonny myśleć że każdy tekst na innych pseudo blogach wypocinach jest puszczone przez translator i wklejone. Tylko po co, debilu?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Wygląda na to, że Biglia i Bonucci już przesądzili, że dołączą do Milanu, i to tylko kwestia formalności. A kasa dalej płynie, klub pyta m.in. o Aubameyanga. Bonucci to podobno najlepszy stoper świata, ale ze swoim składem Juve może uznać, że warto nieco na 30-latku zarobić. Zwłaszcza, że od dawna mówiło się o nierozwiązywalnym konflikcie Bonucciego z trenerem. Mimo wszystko to mocny sygnał. Klub (który tyle buli za Higuaina - ciekaw jestem, jak w 2020 r. będzie oceniany ten transfer), ma stracić podobno najlepszego stopera świata na rzecz rywala... w ostatnich latach bardzo średniego, ale nie mając szans na takie szastanie kasą (piłkarz ma dostać raczej ponad 5 mln na rąsię). Milan to Chelsea Włoch. 

 

skopiowałeś ten tekst chu.ju kropka w kropke. może nie znajde tego tweeta ale po twoim plagiatorstwie na blogu filmowym jestem skłonny myśleć że każdy tekst na innych pseudo blogach wypocinach jest puszczone przez translator i wklejone. Tylko po co, debilu?

 

 

no takiego tweeta raczej nie znajdziesz, bo na twitterze jest ograniczenie do 140 znaków, a post ogóra jest dłuższy. no ale nie wnikam w twoje podejrzenia.

Odnośnik do komentarza

 

Wygląda na to, że Biglia i Bonucci już przesądzili, że dołączą do Milanu, i to tylko kwestia formalności. A kasa dalej płynie, klub pyta m.in. o Aubameyanga. Bonucci to podobno najlepszy stoper świata, ale ze swoim składem Juve może uznać, że warto nieco na 30-latku zarobić. Zwłaszcza, że od dawna mówiło się o nierozwiązywalnym konflikcie Bonucciego z trenerem. Mimo wszystko to mocny sygnał. Klub (który tyle buli za Higuaina - ciekaw jestem, jak w 2020 r. będzie oceniany ten transfer), ma stracić podobno najlepszego stopera świata na rzecz rywala... w ostatnich latach bardzo średniego, ale nie mając szans na takie szastanie kasą (piłkarz ma dostać raczej ponad 5 mln na rąsię). Milan to Chelsea Włoch. 

 

skopiowałeś ten tekst chu.ju kropka w kropke. może nie znajde tego tweeta ale po twoim plagiatorstwie na blogu filmowym jestem skłonny myśleć że każdy tekst na innych pseudo blogach wypocinach jest puszczone przez translator i wklejone. Tylko po co, debilu?

 

A moze skopiowal go ze swojego blogu :potter:

Odnośnik do komentarza

Nie no, niektórzy czasem walą np. serię wielu tweetów, nawet kilkudziesięciu, żeby napisać coś dłuższego. Albo piszą, robią zrzut ekranu i tweetują obrazek.

 

Ale tak poza tym trudno powiedzieć, o co chodzi. Po słowach "chu'ju", "debilu", wnioskuję, że to pojazd, ale po czym i czemu? Na tyle typowych odpowiedzi na moje posty, to, że są skopiowane skądś - brzmi raczej jak pochwała. Ale w czym super żart? Dla mnie tajemniczy post, z tajemniczą wizją świata, w którym ludzie kopiują latami... tajemniczego pochodzenia tweety z paroma luźnymi zdaniami o futbolu na forum konsol mdr. Przeczytałem to kilka razy i dalej nie czaję, no ale w sumie chyba debile tak mają... Ktoś wytłumaczy gdzie jest ten super śmieszny fragment?

 

 

 

 

Ore - no normalnie, stary żart (i trochę nieżart) z typowego nowobogackiego wejścia z przytupem? Zawsze się tak pisze, no i teraz o dziwo to AC Milan ("drugi największy klub świata" zdaniem niektórych fanów, bo "liczą się wygrane w LM") jest w pozycji, gdy wymienia jedenastkę... Donnarummy i dziesięciu średniaków na same gwiazdy, w ciągu jednego lata. (Tak, wiem, dosłownie to jeszcze ostaną się chyba Romagnoli, Bonaventura i może jakiś Suso). Li to Abramowicz Włoch.

 

Naciski z Chin są, by jeszcze coś nakupować, więc są działania w sprawie Belottiego i Aubameyanga. Swoją drogą to czytam, że zakończyło się okienko transferowe w Chinach, co oznacza, że Gabończyk nie odejdzie już na pewno do Chin, co niektórzy pisali jakby było pewne. Jakieś tam gadki są na razie jedynie o Milanie i Chelsea w jego przypadku.

 

Krychowiak - najlepsze, co na razie chodzi po mediach, to Atletico. Nie jest to wymarzona opcja, ale stosunkowo wygodna dla Atleti z racji padacznej sytuacji piłkarza. Zakaz transferowy klubu barierą, oczywiście. 

 

Kapustka - pisałem, ale też podobno Freiburg ma opcję wykupu! Co nieco mówi o tym, jakie podejście do niego mieli w Leicester. W razie dobrej gry w Niemczech, nadzieja Polski zapewne trafi na dłużej do jakże niemedialnego Fryburga. 

 

Ceballos - nie ma za to na razie nic o wypożyczeniu. Podobno nawet właśnie to było punktem sporu. Klub miał podobno obiecać, że wbrew wcześniejszym planom go nie wypożyczy, by ten się zgodził. Tak więc bogaty skład Realu wzbogacił się o kolejną pozycję... Ale przy rotacjach Zidane'a nie powinien być to problem, na wzór Jamesa Ceballos może pojawiać się w linii pomocy obok dowolnych wręcz innych pomocników (była i pomoc James-Isco-Kovaczić i co, i tak wygrali).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Andy Robertson przejdzie do Liverpoolu. Nie rozumiem Kloppa, najpierw naciska na transfer Chilwella, teraz na Robertsona, przecież to nie jest nawet upgrade w stosunku do Jamesa Millera na boku obrony. Chyba że po prostu chce jakiegoś mocnego rezerwowego a za rok sprowadzi jakiegoś kozaka, no bo jak z jednej strony Salah i starania o VVD czy Keitę, a w obronie przeciętniak Robertson.

Odnośnik do komentarza

okej, Alexis przemówił

 

"I want to play in the Champions League. The decision doesn't depend on me, I have to wait for Arsenal."

 

czyli można założyć że chce odejść i tylko od Arsenalu zależy czy go puści. ale wydaje mi się że nie będzie odpier.dalał jakichś szopek jeśli zechcą go zatrzymać i zaakceptuje to.

Odnośnik do komentarza

Wolverhampton podobno złożył ofertę za Kennetha Omeruo a Chelsea ją zaakceptowała xd Albo Chelsea uznała kolekcjonowanie młodych za błąd i nieopłacalny interes albo Conte wybiera zawodników w których nie widzi pożytku dla jego drużyny.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Akurat pogonienie Omeruo wydaje się naturalnym krokiem, typ ma już prawie 24 lata i cóż, dużo lepszy już nie będzie. Szczególnie gdy w Chelsea nie ma miejsca obecnie dla Zoumy czy Ake, o wiele większych i sprawdzonych w EPL talentów. Nie wspominając że jest jeszcze Christensen, Rahman...

 

Conte widocznie podobnie jak Mourinho nie ma przekonania do tego pokolenia talentów, Traore odpalony do Lyonu, Loftus-Cheek na wypożyczeniu, tak samo jak Aina, Piazon, Tammy Abraham. Jak chociaż jeden z nich wszystkich przebije się do pierwszej drużyny na stałe to chyba będzie można to uznać za sukces.


Przy okazji warto dodać że Chelsea pozwoliła Loicowi Remy'emu na odejście, solidny napastnik z niego był jeszcze nie tak dawno.

Odnośnik do komentarza

Szalobak i Ake maja klazule wykupu wiec jakos sie Chelsea zabezpieczylo. Loftus i Abraham i tak by nie mieli szans zagrac w pierwszym skladzie, a tak moze sobie cos wiecej pograja. Oboje sa bardzo mlodzi i maja talent. Zreszta takich graczy Chelsea ma na peczki, a i tak zaden z nich nie przebije sie do pierwszego skladu bo pieniadze same sie nie wydadza :reggie:

Odnośnik do komentarza

Wiadomo który transfer tutaj najbardziej nie pasuje. Ogqozo pewnie zaraz wyskoczy z inwestycją, no spoko, bardzo ryzykowna (nie finansowo, a marketingowo) i  dość droga inwestycja. 16 lat, bez poważnego kontaktu z seniorską piłką, to bardzo nieprzewidywalny wiek, szansa na to że Vinicius będzie nowym Neymarem dla mnie jest relatywnie mała, a 45 milionów euro to sporo. Ale może za tę parę lat nie będą dzięki temu musieli płacić za niego trzy razy więcej.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Nie zajmuje się futbolem, nie widział piłkarza w akcji na oczy. "Szanse na karierę oceniam na małe". Nie no dobrze wiedzieć, w Realu na pewno plują sobie w brodę teraz pouczeni. Zobaczymy, za 5 czy 10 lat pogadamy jak wyszło.

 

 

Śmieszkopojedynek klubów trwa. AS Roma tak oto ogłasza swojego tureckiego młokosa:

 

 

 

 

 

Lucas Leiva - niegdyś czołowy gracz Liverpoolu zastąpi w Lazio Biglię. 

 

Jetro Willems - opuścił PSV i niemieckie media piszą, że przyleciał do Frankfurtu. Zastąpi na lewej obronie Bastiana Oczipkę, który poszedł do Schalke. Meh, to po co o tym piszę? Ot przykład, gdzie może zajść młody talent. Willems od wieku 18 lat grał regularnie w PSV i czasem w reprezentacji Holandii, był ewenementem jak na ten wiek, interesowały się nim kluby wielkie w Anglii, Reale itp... został w PSV i tak minęły lata, niczego w golenderskiej lidze specjalnie nowego nie zdobył, dziś ma 23 i idzie do Eintrachtu Frankfurt. Czy to znaczy, że w wielkim klubie by i tak nie wypalił? A może zatrzymał sobie karierę, zostając w słabej lidze? W każdym razie, dziś nikogo nie obchodzi.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...