Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Juve w ogóle się wzmocniło tego lata? Stracili Giaccheriniego (często jedyne sensowne zastąpienie dla Asamoah, który bywa kontuzjowany) i Matriego, który strzelał jednak sporo goli. Zyskali, z takich pewnych wzmocnień, Teveza, i może coś będą warci Ogbonna i Llorente. Spodziewałem się więcej przed rozpoczęciem okienka. Doprawdy Napoli czy inna Fiorentina mogą ich dogonić.

Odnośnik do komentarza

 

Wg. hiszpańskich mediów 91 mln, według angielskich 101 mln.

Hahahahaha, ja pier.dole.

 

 

Twój Neymar kosztował jeszcze więcej.

 

Chyba jedną gazetą/stacją TV lub Radiową która potwierdziła ten transfer była "AS". Oni też widzieli Thiago w United.

 

 

Nie, on nie zostanie w Tottenhamie ani nie pójdzie do United.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

 

Wg. hiszpańskich mediów 91 mln, według angielskich 101 mln.

Hahahahaha, ja pier.dole.

 

 

Twój Neymar kosztował jeszcze więcej.

 

 

Erm, nie wiem jak ci to powiedzieć, ale chyba należysz do ludzi, którzy nie rozróżniają kwoty wydanej przez klub kupujący i kwoty otrzymanej przez sprzedających, i że one są bardzo różne. Santos dostał za Neymara jakieś 10 mln euro, czyli mniej niż 100.

 

Swoją drogą łącznie Barca zapłaciła 57 mln euro, co nadal jest mniejsze niż 100. Generalnie nie wiem, do czego mogłeś się odnosić.

Odnośnik do komentarza

@up

 

Ameryki nie odkryłeś. Do Realu przejdzie na pewno, miło by było jednak nie podawać fałszywych informacji.

 

Twój post sugerował zupełnie co innego gdy wspominałeś o przypadku Thiago w United.

 

 

 

 

Wg. hiszpańskich mediów 91 mln, według angielskich 101 mln.

Hahahahaha, ja pier.dole.

 

 

Twój Neymar kosztował jeszcze więcej.

 

 

Erm, nie wiem jak ci to powiedzieć, ale chyba należysz do ludzi, którzy nie rozróżniają kwoty wydanej przez klub kupujący i kwoty otrzymanej przez sprzedających, i że one są bardzo różne. Santos dostał za Neymara jakieś 10 mln euro, czyli mniej niż 100.

 

Swoją drogą łącznie Barca zapłaciła 57 mln euro, co nadal jest mniejsze niż 100. Generalnie nie wiem, do czego mogłeś się odnosić.

 

 

Odnosiłem się do informacji jaką podała hiszpańska telewizja wg. której sam ojciec Neymara otrzymał 50 mln euro. Można też patrzeć na to z przymrużeniem oka, ale nawet Perez w jednym z wywiadów powiedział, że jeśli Real zdecydowałby się na transfer Neymara to kosztowałby on 150 mln euro.

Odnośnik do komentarza

 

@up

 

Ameryki nie odkryłeś. Do Realu przejdzie na pewno, miło by było jednak nie podawać fałszywych informacji.

 

Twój post sugerował zupełnie co innego gdy wspominałeś o przypadku Thiago w United.

 

 

 

 

Wg. hiszpańskich mediów 91 mln, według angielskich 101 mln.

Hahahahaha, ja pier.dole.

 

 

Twój Neymar kosztował jeszcze więcej.

 

 

Erm, nie wiem jak ci to powiedzieć, ale chyba należysz do ludzi, którzy nie rozróżniają kwoty wydanej przez klub kupujący i kwoty otrzymanej przez sprzedających, i że one są bardzo różne. Santos dostał za Neymara jakieś 10 mln euro, czyli mniej niż 100.

 

Swoją drogą łącznie Barca zapłaciła 57 mln euro, co nadal jest mniejsze niż 100. Generalnie nie wiem, do czego mogłeś się odnosić.

 

 

Odnosiłem się do informacji jaką podała hiszpańska telewizja wg. której sam ojciec Neymara otrzymał 50 mln euro. Można też patrzeć na to z przymrużeniem oka, ale nawet Perez w jednym z wywiadów powiedział, że jeśli Real zdecydowałby się na transfer Neymara to kosztowałby on 150 mln euro.

 

No bo podobno Barca sobie wcześniej załatwiła jakieś prawo pierwokupu czy coś. Nie wiem, ale raczej Neymar był tańszy(choć i tak za drogi według mnie). Nie chce mi się wierzyć, że ojciec Neymara dostał dodatkowe 50mln, to by była jakaś paranoja. Oficjalnie jest podana kwota 57 i tego bym się trzymał.

Odnośnik do komentarza
Odnosiłem się do informacji jaką podała hiszpańska telewizja wg. której sam ojciec Neymara otrzymał 50 mln euro. Można też patrzeć na to z przymrużeniem oka, ale nawet Perez w jednym z wywiadów powiedział, że jeśli Real zdecydowałby się na transfer Neymara to kosztowałby on 150 mln euro.

 

 

No dobra, ale wiesz, nadal 50 to jest mniej niż 100.

 

Tak naprawdę transfer kosztował (bez opłat za podpisanie, podatków itp.) 57 mln euro, z czego 41 dostał ojciec Neymara, a resztę na pół Santos oraz dwie firmy posiadające część praw. Nie wiem, gdzie po drodze się zgubiłeś, no ale dla mnie jak nie patrzeć, nie wychodzi więcej niż 100.

 

Real pewnie naprawę musiałby zapłacić 150 mln, bo wszyscy się przyzwyczaili, że Real przepłaca lekką reką i się nie przejmuje. Przykład... hm, Gareth Bale.

Odnośnik do komentarza

Tak właśnie myślałem, że Chelsea brakuje skrzydłowych.

 

 

Alderweireld - bardzo zaskakujący deal, biorąc pod uwagę, ile angielskich klubów mogło go kupić. Atletico zapewne założyło wydać tyle kasy, ile dostanie za Demichelisa od City. Spodziewałem się, że trafi do jakiegoś kolegi z kadry belgijskiej, ma ich sporo wszędzie w Anglii, choćby i w City mógłby tworzyć kolosalny duet środkowych obrońców z Kompanym, okazjonalnie grać na prawej stronie. To kolejne potwierdzenie ambicji Atletico, które pod wodzą wyśmienitego Simeone może być tzw. "sensacją sezonu" (czyli ekipą, która zajdzie w LM dalej niż znane marki i wszyscy będą w szoku).

 

 

Myślę, że szykuje się w Anglii gorący weekend i prawdopodobnie również doskonały w ostatnim meczu z Rayo Arda Turan trafi właśnie na Wyspy. Starają się o niego Liverpool i Arsenal, czyli, patrząc na dotychczasowy przebieg okienka, pewnie podpisze go Tottenham.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Atletico zakupiło też świetnego box-to-boxa Josuę Guilavoguie... mniejsza o odmianę, Josuha Guilavogui zmienił klub na Atletico. 10 mln euro to pewnie mało jak na tego piłkarza, choć dla Saint-Etienne to mnóstwo kasy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

The Club can announce that it has reached agreement with Real Madrid for the transfer of Gareth Bale.

 

Gareth joined from Southampton in May 2007 and during his six years with the Club made 203 appearances, scoring 55 goals.

 

Chairman, Daniel Levy commented, "Gareth was a player we had absolutely no intention of selling as we look to build for the future. He is a player whose career we have fostered and developed and he was only a year into his new four year contract.

 

"Such has been the attention from Real Madrid and so great is Gareth's desire to join them, that we have taken the view that the player will not be sufficiently committed to our campaign in the current season.

 

"We have, therefore, with great reluctance, agreed to this sale and do so in the knowledge that we have an exceptionally strong squad to which we have added no fewer than seven top internationals. More importantly, we have an immense team spirit and a dressing room that is hungry for success.

 

"We wish Gareth all the best in the future and he shall always be welcome at the Lane."

#THFC

 

GARETH BALE STATEMENT:

 

“I have had six very happy years at Tottenham but it’s the right time to say goodbye. We’ve had some special times together over the years and I’ve loved every minute of it.

 

“I would like to thank everyone at the Club, the Chairman, Board, staff, coaches and players – and most of all the fantastic fans who I hope will understand this amazing career opportunity.

 

“I am not sure there is ever a good time to leave a club where I felt settled and was playing the best football of my career to date. I know many players talk of their desire to join the club of their boyhood dreams, but I can honestly say, this is my dream come true.

 

“I am well aware that I would not be at the level I am today were it not for firstly Southampton and then Spurs standing by me during some of the tougher times and affording me the environment and support they have.

 

“Tottenham will always be in my heart and I’m sure that this season will be a successful one for them. I am now looking forward to the next exciting chapter in my life, playing football for Real Madrid."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...