Skocz do zawartości

Little Big Planet Online


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam, chcialbym polecic poraz ostatni moje plansze, szczegolnie dwie, ktore niestety sa niedocenione ;(, za duzo malolatow gra i pie.sza srednia. Levele sa bardzo dlugie i trzeba ruszyc glowa, wlozylem w nie setki godzin i cale serce. Pierwsza plansza to LITTLE BIG PYRAMID: TEMPLE OF TUTENHAMUN, 20 roznych chapterow!!!, pelno przemyslanych zagadek (fatal buttons, silent sounds, lights and mirrors, deadly tombs), kilka bossow (angry scorpion, cave spiders, stink bats), elementy zrecznosciowe (old trolley, electric wheel), troche wariacji (crazy ball, dangerous plants, escape from the mummy). Praktyczie kazdy chapter to cos innego i spokojnie niektore pomysly starczylyby na jeden caly level. Z kolei druga plansza (w 95% ukonczona) to LITTLE BIG PYRAMID 2: THE SECRET OF CLEOPATRA, rowniez 20 roznych chapterow!!!, plansza zawiera dziesiatki pomyslow ( shark attack, rolling stones, wooden barrels, the trap, mysterious steps, toxic cobras, four elements, scarab arcanoid, windy room, camel ride, crocodile hunter... jeszcze nie skonczony i wiele wiele innych). Moze wrescie ktos doceni moje poswiecenie, te plansze to kopalnia pomyslow i ciezka praca jaka wlozylem. Nie sa zrobione jakos super graficznie z uwagi na ich dlugosc (termometr mnie blokuje), ale grafa spelnia swoje zadanie, hehe. Dwojka ma zaskakujace zakonczenie, poza tym levele docenia tylko ci, ktorzy je przejda cale. Szkoda, ze moja praca nie zostala doceniona, ale ciesza chociaz niektore komenarze tych co je przeszli (one of the best level I have played, you have bryliant imaginasion itp.).

Jestem troche zawiedziony LBP poniewaz system oceniania jest do dupy, jest wiele tepych plansz na 1 minute, gdzie idziesz tylko do przodu, zero wyzwania i maja 5 gwiazdek tylko za to, ze to spiderman czy batman. Z kolei sa levele, ktore maja 3 gwiazdki, a tak naprawde sa to perelki, mysle ze wielu \"tworcow\" jest tym zawiedzionych, bo ich plansze nie moga sie wybic, przjdzie dzieciak i da jedna gwiazdke, no i srednia spie... i pozniej nikt w taki level juz nie gra, bo ma tylko 3 gwiazdki. W dwojce powinni \"pozwalac\" oceniac tyko tym dany level, ktorzy go ukoncza. Z gory dzieki za poswiecony czas, moj nick to GILUPL. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich! Chciałbym zaprezentować kilka moich leveli i zaprosić do ogrania ich.

 

No to zacznijmy...

 

PSN ID: cwieri

 

lvl : Lost in shadow

 

Jest to platformówka w 2D jak za dawnych lat. Zwiedzicie tu świat pogrążony w cieniu gdzie musicie odnaleźć zaginiony skarb strzeżony przez potwora z jaskiń.

 

Screen 1

 

Screen 2

 

 

 

lvl : Wrath of the Sackratau 3D

 

Historia Sackboya podczas podróży po Afryce gdzie natknął się na wioskę kanibali którzy chcą go złożyć w ofierze. W levelu jest zrobione przednie i tylnie tło w 3D które zabiera dużo miejsca przez to plansza nie jest za długa, ale to jest tylko wprowadzenie do historii. Druga część niedługo będzie dostępna.

 

Screen 1

 

Screen 2

 

 

 

lvl: Tinny Toons Adventures NES

 

Plansza zrobiona na wzór starej gry z NES o tym samym tytule.

 

Screen 1

 

Screen 2

 

 

 

Lvl: Mario Bros. NES

 

Stara gra z NES z Mario w roli głównej. Level w stylu survival trzeba zabić jak najwięcej krabów. Najlepiej jest tylko skakać , łapiąc sie podłogi tylko sobie będziecie utrudniać gre.

 

Screen 1

 

 

 

To by było tyle narazie. Życzę miłej gry!

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Napracowałem się trochę nad levelem ale zginął w gąszczu milionów innych plansz. Jak ktoś jeszcze czyta ten wątek to zapraszam do sprawdzenia i oceny mojej planszy - trochę ją ułatwiłem, bo przy pierwszej publikacji kilkanaście osób próbowało i nikt nie mógł przejść. Przeszła tylko moja panna, ale była testerką więc level ograła na maksa :).

Szukajcie po nicku: golu78 - nazwa planszy Silver - for advanced players only. Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...