Skocz do zawartości

Little Big Planet Online


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Już za niedługo otwarcie serwerów LBP.Każdy z nas będzie mógł w końcu grać online.Temat powstał nie tylko w celu ustawek online ale przede wszystkim do zapraszania ludzi z forum na nasze wlasne plansze- w końcu w tym tkwi moc tej gry.

 

Chcesz się pochwalić swoją planszą,natrafiłeś na świetny etap,masz jakieś uwagi i spostrzeżenia do etapu forumowicza,chcesz znaleźć ekipę by wspólnie zaliczać plansze?Ten temat jest właśnie dla Ciebie

 

Spis leveli użytkowników(albo wyszukujemy po nazwie przez Cool Levels=>search albo jeśli mamy autora na liście to po prostu mozemy sprawdzić czy ma stworzony jakiś level)

 

KTO CHCE BY JEGO LEVEL WIDNIAŁ W 1 POŚCIE NIECH PISZE MI PW LUB POSTA W TYM TEMACIE

 

MILE WIDZIANE DODAWANIE TYCH LEVELI DO ULUBIONYCH,ICH AUTORÓW(HEARTED) I KONSTRUKTYWNE OPINIE O NICH :)

 

adrianoPL - Nu, Pagadi Sackboy

A_g_s_t (2 etapy)- LittleBigHero: Deadly cave and missing baby/Race in darkness

beny1987 - beny1987 level PL

bosmanekPL - we flying high

CosTamCosTam (2 etapy) - Safari race! / Welcome To Hell

cracovia - cracovia pany

davidkoz - Niebezpieczna Kraina Kwiatkow

Emet_PL(5 etapów) - Los Elevatoros Gunos - VS battle/Nice Summer... but... v1.3/LB Winter Marathon v1.5/It's p3dobear! Run SackBoy, Run!,The Grand Sack's Castle

faranel - make me happy

Foxter - The princess CAVE

froniuPL (3 etapy)- prehistoric - big dinosaur / save snowbaby ! ver 1.0 (from beta) / colourful challenge

gnysek - Persian Palace by gnysek

Grigori(2 etapy)- Mysterious Castle / Angel Of Storm - Boss Battle

Hysz- 1st Humble level

JakimPL - Christmass Time

JanekPl(2 etapy) - santa/raindeer

Kazuya_PL - Sackboy Adventure V1.1

Key_PL - Trouble in the jungle - trophy hunter

Kwapi_PL(2 etapy) - Volcano Temple/Metal Gear Sackboy Launcher

Lijon - WIPLEVEL

lukasz1987lb(2 etapy) - platform rush / god of war 2 PL

m2cl3k - super level POLAND trophy

Majkelo - Ninja Gaiden Delta

mandy_pl - sackgirl and falling stars

Montinek - Monsters

OIP_pl - CALL OF PACHINKO

OwiecPL - 1st try + some trohpies

pic_docent_pl - Climbing_1.0

punisher85_pl - Arctic Adventure PL

Sebaall - Sponge World v2

Sienus - weed race

Sobies - little big adventure

SUCHARSUCHAR(3 etapy) - Little Big Eden v1.0 / Little Big challenge v3,1 / uncharted rotfl

Szymek_PL_ - Hardcore race

szymuR (4 etapy)Play My level /Play My level BETTER EDITION/ 20x trophy/Remember about heart

Vril - HAPPY GARDEN

ZakOnIck(2etapy) - just another level/share hearts

Zeratul (2 etapy)- Cranium Collector Trophy / Ski Jumping ver 1.0

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 318
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja również :) oczywiście o ile uruchomią dzis online bo dalej nie działa pomimo tego,że patch można ściągnąć.

 

Jakby co to polecam planszę " Arctic Adventure PL" - pierwsza plansza mojego autorstwa :),od razu jak zadziała net w LBP to umieszczam ją na serwerach :).Z góry ostrzegam,że cudów po niej się nie spodziewajcie :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Powiem troszę odnośnie tego online ... narazie jest nieciekawie

 

Już mówię dlaczego: otóż po 1 niewiedza ludzi projektujących levele - przykład levele GoW i Mirrors Edge - ktoś skopiował perfidnie level od prawdziwego autora i zbija na tym kokosy. Lamerstwo 1 stopnia !!

2 sprawa - po zagraniu godzinke zniknęły mi wszyyyystkie punkty PLAY (miałem ich 130 po 1 urcuhomieniu online) SHARE (ok 50 pkt) i CREATE (z 40 pkt.) Dlaczego ?! Tego sam nie wiem ...

3 sprawa - prostota leveli ... ok czepiam się - gra ma dziś "premierę" ale ludzie robią narazie levele z cyklu "wejdź do mnie zrobisz u mnie 5 trophies" albo "przebiegnij z punktu A do punktu B " Mój level jest nie tykany z ambitnego powodu ... too hard - jak to mi jeden koleś w wiadomości napisał. Specjalnie dokonałem poprawek, żeby płaczu nie byłom ale teraz level zrobi każdy "noobek" :P Jedyny narazie dobry level to GoW !! Szacunek dla tego człowieka (oczywiście zaraz został przez jakiegoś kretyna skopiowany, ale to już nie moja sprawa... nawet ikonki nie zmienił złodziej...)

Zato pochwalę to czego się najbardziej bałem ... ZERO LAGÓW !! we 2 osoby takowych nie doświadczyłem ale nie wiem jak jest z większą ilością osób

 

Sorki za błędy ale piszę w pośpiechu

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

co do tego kopiowania to ludzie powinni sobie zablokować żeby nie bylo możliwości modyfikacji i po problemie a jak ktos tego nie zrobil to juz jego wina ! jest wybór czy chcesz udostępnić level innym zeby mogli zmieniać czy nie....inna sprawa ze troche chamskie jest wrzucenie jako swojego kogos levelu....

Znikanie punktow !! tez to zauwazylem mialem ich troche i po wlaczeniu ponownie gry od nowa musialem nabijac ! to samo bylo w becie mam nadzieje ze to wkrotce poprawia..

Jest duzo prostych leveli ale jest tez sporo dopracowanych, ja mam juz swoje dwa levele jeden z bety i jeden nowy i na kazdym juz ponad 50 osob gralo i pare heart'ow :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj godzinkę i niestety lagi były tak duże że dalsza gra online nie miała sensu. Już nie chodzi o lagi w trakcie gry ale np powrót do poda albo uruchomienie planszy trwało wieczność, kilka razy musiałem resetować konsole.

 

Wiem że paru osobom z mojej friend listy także coś takiego się działo. (mam wersje US)

 

Ktoś jeszcze miał takie problemy ??

Odnośnik do komentarza

chyba wiedzą o tym w sony bo dziś znowu serwery są wyłączone....

 

btw. jak ktoś chce by jego level byl w pierwszym poście to niech pisze do mnie PW lub w poście w tym temacie napisze jego nazwę-wtedy będę w pierwszym poście tego tematu robić listę leveli użytkowników by każdy mógł je sprawdzać,dodawać do ulubionych itp :)

Odnośnik do komentarza

potwierdzam-aktualizowałem pierwszy post o levele użytkowników i instrukcje co robić :)

 

 

23.05-śmierć serweró,z jednej strony sie ciesze bo oznacza to,że LBP sprzedało się w olbrzymiej ilości ,a z drugiej jestem zły na Sony,że nie potrafi na czas postawić dobrych serwerów(a mieli bete i chyba widzieli jak już w niej działał online)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.