Skocz do zawartości

Little Big Planet Online


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę o zaliczanie moich leveli oraz heartowanie ich jak i mnie jako kreatora.

Mój PSN to szymuR , a levele to Play My level , Play My level BETTER EDITION, 20x trophy, Remember about heart

Potrzebuje jeszcze około 25serduch i 20przejść na planszy Play My level !!! A także 15 serc dla mnie jako kreatora i zalicze trofea! Zostaw komentarz to odwdzięczę się sercem!

Edytowane przez szymuR1920
Odnośnik do komentarza

Jeżeli już tak wszyscy tutaj "żebrają" to też sie przyłączę :D Heartujcie mnie i moje levele, a także przechodźcie bo brakuje mi zarówno Create jak i Crowd Pleaser :) A poza tym to mam problem z przejściem wszystkich tutoriali ale... jakoś sobie poradzę. Z góry dzięki i pozdrawiam. Odwdzięczę się też serduszkiem ale proszę - napiszcie mi o tym wiadomość bo nie sprawdzam nigdy komentarzy :)

Odnośnik do komentarza

Mam do was ogromną prośbę!!!!!

Zostało mi ostatnie trofeum wymagające pomocy innych graczy, a mianowicie Crowd Please (Level, który opublikowałeś przeszło przynajmniej 50 osób ). Proszę o przechodzenie mojego levelu o nazwie Play My level

 

Zostaw wiadomość, a dam ci serducha!

 

SERDUCHA ZA PRZEJŚCIE levela o nazwie Play My level Mój PSN to szymuR

 

P.S. Dziękuję za serducha! Właśnie dostałem trofeum ,,Create"

Odnośnik do komentarza

witam. mam pytanie. zostaly mi dwa pucharki do platyny w lbp. mianowicie booty master i party person. pierwszy to kwestia wizyty kumpla natomiast irytuje mnie party person. na moim ps3 mam stworzone 4 profile. kazdy z kazdym jest dodany do listy znajomych i grajac poiom online w 4 osoby nie jestem w stanie zdobyc tego trofeum. czy taki sposob na zdobycie tego trofeum jest w ogole mozliwy? czy jedynie gra z kims innym z listy znajomych z pominieciem wlasnych kont jest gwarantem zdobycia tego pucharka? jezeli tak to prosze Was o pomoc. moje psn id: radzimisz44. piszcie wiadomosci zeby sie umowic na wspolna gre. z gory dzieki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...