Skocz do zawartości

Little Big Planet Online


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skądże, po prostu niedawno kupiłem tą grę. ;] Ale... już nie gram. Mam w niej 100% pierdół, a community levelami jestem przesycony - konkluzja taka: nie gram.

Mogę tam komuś od czasu do czasu heartnać coś. Taki samarytanin ze mnie dobry. Niech zostawi wpis w profilu i wyśle PMkę (na PSN ofkoz).

 

Najlepszym sposobem jest jednak SPAM! Smutna prawda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mój pierwszy poziom: Moon Cave To taka zwykła próba creatora, w tygodniu postaram się zrobić duży, wypasiony poziom. Mile widziane hearty mnie i mojego poziomu ;)

 

Jakby ktoś był chętny na wspólne zdobywanie stickerów w zwykłych poziomach to zapraszam :)

Ps: W sumie to przydałby się ktoś kto już ogarnia te poziomy i wie co gdzie jest, w niektórych nie mogę znaleźć 1 naklejki albo trafiają mi się jakieś ułomy którzy nie potrafią wspólnie zrobić wyzwania na 2x graczy

 

Edit: Zrobiłem nowy poziom YonaS race club

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza
[....] albo trafiają mi się jakieś ułomy którzy nie potrafią wspólnie zrobić wyzwania na 2x graczy

 

To to standard. Cyrk to dopiero będzie przy 4. ;) Szczególnie ten z

ustawianiem kółek aby wskazywały ikony w określonej kolejności

.

 

Szkoda, że headsetu nie miałem. ;D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Ja czekałem przed portalem do skutku, co ktoś nowy wpadł to wpisałem "hi cieciu czekam na 4 do mini gierki" (;]). Większość od razu wychodzi, albo próbuje wymusić na mnie grę - psuje przechodząc przez znacznik (wtedy restart i do skutku). Mało kto gra w tą grę dziś, większość osób już to dawno pokończyła - miałem ten sam problem.

 

Najtrudniejsze levele, do przejścia bez utraty żyć są ostatni boss, gdzie bardzo łatwo się wp* na kulkę w drugiej fazie walki i zimowy "level z kołem". Ile ja tam ku*w nasłałem to tylko ja wiem. ;D Pomógł bym Ci ale nie chce mi się w to grać. :P

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Ostatni poziom z bossem już zrobiłem bez zdychania;p Próbowałem czekać przy wejściu do poziomu ale raz czekałem 10 minut i nic:D W innych poziomach raczej często wchodzą ale w niektórych w ogóle :(

 

Edit: Wszystko już zebrane i każdy poziom zaliczony bez deadów :)

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza

Spamuj h4h i to w levelach, które dopiero co się ukazały. Trochę żmudne, ale wpadnie Ci trofeum w kilka dni. ;) ...A jeśli nie chodzi o trofeum... to pogódź się z tym. To problem nie tylko w tym, że mało gra, ale że większość grać nie umie i jak się sp*i gdzieś w przepaść na początku levelu to zaraz z niego wychodzi + ocena 1, 2... czasem z komentarzem typu "łajno, omijać szerokim łukiem". Znam ten ból. ;] Mało kto potem wchodzi w taki level. Pomagają też tytuły typu: "no ekstra metal gir!", "super straszny sajlent" itp.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

 

 

Są chętni na pogranie razem? Zrobimy 4xScakboy w przedostatniej mapie i punkty w challange'u na trofea. Chętnych zapraszam do odpowiedniego tematu w dziale online.

Chętny. Ogólnie możemy przebiec przez wszystkie levele z dodatku, jeżeli komuś brakuje naklejek (np. mi ;P ).

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

potrzebuję osób które by pomogły mi zdobyć trofea gdzie muszę ukończyć lvl z 3 graczami z poza mojej listy friendów i czy mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie mogę zdobyć incredible hight? z góry dzięki :) oczywiście jakby się udało z tymi 3 graczami z poza listy to bym był wdzięczny gdyby dołączyli oni do moich friendów i również pomogli :) i przy okazji prodze o serduszka :)

Odnośnik do komentarza

potrzebuję osób które by pomogły mi zdobyć trofea gdzie muszę ukończyć lvl z 3 graczami z poza mojej listy friendów i czy mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie mogę zdobyć incredible hight? z góry dzięki :) oczywiście jakby się udało z tymi 3 graczami z poza listy to bym był wdzięczny gdyby dołączyli oni do moich friendów i również pomogli :) i przy okazji prodze o serduszka :)

Chętnie pomogę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...