Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,jak to jest z tym przerobieniem? Łatwo dostać bana,czy wystarczy powiedzmy raz na dwa miesiące wgrywać nowy soft i po ptokach?

Nie ma zadnych banów, kto Ci takich głupot nagadał ? W sklepach też znoszą juz bany- wynoś co sie da....boże, skąd tacy ludzie się biorą <_<

Przeczytaj może tytuł tematu najpierw, co ?

Odnośnik do komentarza
Panowie,jak to jest z tym przerobieniem? Łatwo dostać bana,czy wystarczy powiedzmy raz na dwa miesiące wgrywać nowy soft i po ptokach?

Nie ma zadnych banów, kto Ci takich głupot nagadał ? W sklepach też znoszą juz bany- wynoś co sie da....boże, skąd tacy ludzie się biorą <_<

Przeczytaj może tytuł tematu najpierw, co ?

 

no mi sie wydaje, ze ban to cien piractwa na xo, wiec o co Ci chodzi z ta nazwa tematu? ;)

Odnośnik do komentarza
Panowie,jak to jest z tym przerobieniem? Łatwo dostać bana,czy wystarczy powiedzmy raz na dwa miesiące wgrywać nowy soft i po ptokach?

Nie ma zadnych banów, kto Ci takich głupot nagadał ? W sklepach też znoszą juz bany- wynoś co sie da....boże, skąd tacy ludzie się biorą <_<

Przeczytaj może tytuł tematu najpierw, co ?

No wiesz,zastanawiam się nad przerobieniem konsoli ,ale obawiam się o bana. A skoro jest o tym temat,to mogę pytac.

Odnośnik do komentarza
Gdyby nie bany to pewnie sam bym przerobił. Kupuje oryginały i nic z tego nie mam,

 

 

 

No to może frytki do tego ? Masz to że grasz w tą grę legalnie i nie (pipi) się ze stealth packami itp .

 

 

 

 

EDIT. czytam dokładnie po prostu nie zrozumiałeś ocb .

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza
Eee, chyba na odwrót. Skoro prawo do obrotu jest już „wyczerpane” to nie masz oficjalnie prawa tego odsprzedać. Z artykułu wynika, że możesz je nająć, albo użyczyć komuś. Te prawa „za wyjątkiem” nie są wyczerpane.

Mylisz się i źle czytasz. Autor sprzedał swoje prawo, wprowadzając je do obrotu i nie może zastrzegać sobie, że nabywca nie odsprzeda tej rzeczy. Natomiast może zastrzec sobie, że jej nie będzie można użyczyć lub nająć - dlatego w Polsce nie ma wypożyczalni gier a obrót wtórny jest jak najbardziej dozwolony.

 

Poczytałem trochę o tym wyczerpaniu prawa i muszę przyznać Ci rację. Nie małe zamieszanie wyszło, nie ukrywając z mojej strony. Dalej mam trochę nie jasną sytuację, bo wynika z tego art, że autor nie ma prawa po sprzedaży swego prawa (kopii gry) ją dalej rozporządzać, etc za wyjatkiem najmu i uzytkowania. Trochę mi to wygląda na sytuacje, że nie ma już prawa do tej kopii, którą mi sprzedał, ale mimo to ma prawo moją kopie komuś wypożyczać, czy najmować. Durne to jest i błędne, ale tak mi to jakoś dziwnie wygląda. Jednak olejmy to. Powiedz mi czy wg Ciebie z art 51.3 jasno wynika, ze nie ma wypożyczalni gier, czy chodzi Ci o uprawnienia dystrybutora (które wynika z tego art), i że to przez dystrybutora, a nie przez głupi przepis nie mamy tych wypożyczalni? Jeżeli chodzi Ci o wolę dystrybutora to z tym się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Gdyby nie bany to pewnie sam bym przerobił. Kupuje oryginały i nic z tego nie mam, nawet dodatku do PoPa nie mogę uruchomić o_0

Ja też nic z tego nie mam, a przecież medale powinni dawać, co nie ?

 

Medale nie, ale kurwa kupuje oryginała, kupuje dodatek za punkty i nie jestem w stanie go uruchomić. Mam w (pipi)e taką zabawę.

 

No to może frytki do tego ? Masz to że grasz w tą grę legalnie i nie (pipi) się ze stealth packami itp .

 

Czytaj dokładnie

Odnośnik do komentarza
Poczytałem trochę o tym wyczerpaniu prawa i muszę przyznać Ci rację. Nie małe zamieszanie wyszło, nie ukrywając z mojej strony.

Sznurek - alleluja :piwo:

 

Powiedz mi czy wg Ciebie z art 51.3 jasno wynika, ze nie ma wypożyczalni gier, czy chodzi Ci o uprawnienia dystrybutora (które wynika z tego art), i że to przez dystrybutora, a nie przez głupi przepis nie mamy tych wypożyczalni? Jeżeli chodzi Ci o wolę dystrybutora to z tym się zgadzam.

Nie ma wypożyczalni bo nie ma zgody autora, która powinna być w związku z art. 51.3. A jak nie ma zgody autora to nie ma wypożyczalni, bo nie można wypożyczać w związku z art. 51.3 :]

Odnośnik do komentarza

Tak z życzliwości - wielad, daruj już sobie swoje mądrości w tym temacie bo przestajesz być śmieszny. Zaczynasz być żałosny a nie po to wchodzę rano do sieci, żebym żałosne kawałki czytał :/

Dziel się takimi "mondrościami" życiowymi z koleżankami, które macasz w piaskownicy.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
nowa gra 120zl-1plyta verbatim dvd dl 6zl

 

a jak lubicie sobie macac pudelka i wachac ksiazeczki z orginalow to polecam isc do jakiego lekarza bo to chyba normalne nie jest, nie wiem jak wy ale ja wole macac i wachac swoja dziewczyne hehehe :D

 

 

Nie no, nie mogę już tego czytać ! Przecież ten złodziej pluje w twarz uczciwym, pracującym ludziom. Dlaczego to jest takie "normalne". Idź już sobie z tego tematu, nikogo normalnie myślącego nie przekonasz do swoich chorych racji i obyś nie szybko znalazł pracę, żeby mieć może jeszcze na piwo do tych DLek. Jop tf0ju mac !

Odnośnik do komentarza

wielad - To jest twoja pedalska mentalność złodzieju i naucz tego swoje bachory ściągnięte z torentów albo ukradzione w parku (mało świadków) ! I poproszę o warna za bluzgi, bo widzę, że złodzieje mogą się chwalić na prawo i lewo swoim procederem i jest ok, więc ja sobie pobluzgam na gnoja (pipi)a!

 

I żeby była jasność, nie mam zamiaru nikogo nawracać, czy pouczać, ale obnoszenie się z czymś patologicznym, jak z pozytywnym to chyba przesada i tupet nie ? Więc proszę piratów o nie chwalnie się tym co robią i wszystko, a czy ich złapią czy nie to mnie rybka, bo nikt nie jest święty. Jednak własne grzechy należy zachować dla siebie....

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
hahahah... ale ja nikogo nie ma zamiaru przekonywac do swoich racji, grasz na orginalach? dobrze graj sobie, nie masz sie czym chwalic i nie jest to zaden powod do dumy robisz poprostu to co powienienes robic, to tak jakbys sie chwalil ze jezdzis przepisowo autem i nie masz punmktow karnych, to co mam ci ku.rwa brawo bic z tego powodu :)

i to nie jest tak ze nie mam kasy bo mimo ze jestem bez pracy staly przyplyw gotowki ciagle mam tylko sa inne dobra ktore przedkladam nad kupowanie gier, żalosne to jest wlasnie takie pi3rdolenie"idz krasc bulki, samochody spodnie przeciez to samo"

no wlasnie ku.rwa to nie to samo, bo tamto jest bardziej ryzykowne od sciagania gioer z torrentow, bop tam kradzniesz fizycznie, moze cie zlapac ochrona i jesli ukradles powyzej 250zl to mozesz miec sprawe a z grami to kazdy wie jak to jest, zanim pujdzieszspac wchodzisz sobie nba strone xxxxxxx.com klikasz 2 razy myszka i masz gra, wiec powiedzcie mi gdzie tu podobienstwo, to juz bardziej ryzywone i bardziej niebezpieczne od sciagania torrentow jest kradziez jablek sasiadowi przez plot, bo zawsze moze zobaczyc i krzyczec :)

 

dzieki temu ze gram na piratach moglem sobie odlozyc zeby kupic wioslo do guitar hero, teraz odkladam sobie na perke. jesli gralbym na orginalach nie kupil bym sobie tej gry bo byla by z droga, chyba ze przez rok gralbym tylko w jedna gre i odkladal wszystko, ale po co sie meczyc? moge teraz sobie pograc w swietne gierki za darmo i cieszy mnie to, przeszkdza wam to? idz sie wyplacz do mamusi "BOOOO ON MAAAA AAAA JAAAA NIEEEEE :(:(:(" to moj wybor z ktorego jestem zadowolony, i nie tylko ja pirace, co rusz dostaje pmki z zapytaniami co i jak z tymi przerobkia i z tego co sie orientuje ludzie przerabiaja i nienarzekaja, wrecz przeciwnie sa zadowoleni.

 

 

uuuu Lucek ide schowac moje kopie do komorki :) musieli by zamknac wszystkich uzytkowniow torrenty.org :) ja jestem plotka, tyle ze bezczelna bo otawrcie sie przyznaje ze gram na piratach. co ja mam z 30 gier na ixa? pare seriali? kilka filmow?

 

 

 

dobra koniec pi3rdolenia bo temat cofnal sie 15 stron wstecz... tak wiem wiem, jestem zlodziejem, polaczkiem, ograniczonym mentalnie czlowiekiem, wszystkim co zle i pluje wam twarz bo..... bo sciagam gry z torrentow, czy tylko mi sie wydaje to smieszne :)

Wielad odpowiem Tobie TAK........WIELAD ch.uj ci w dupe stary złodzieju....

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Wiesz co Ci powiem Wielad? Jesteś z deka nienormalny. Fakt że udzielasz się na forum, pisząc niczym jedenastolatek, który wczoraj dostał neostradę - to jedno, ale otwarcie przyznawać się do piractwa? To jak byś na osiedlu siadł sobie na ławeczce, otworzył piwo i darł japę, że jesteś piratem, a Ci co kupują oryginały to frajerzy i debile. Spróbuj - obciach gwarantowany. Puknij się dwa razy w łeb - Lucek podał dobry link, parę maili na bsa/policję i będziesz mieć niestety /a może stety/ problemy.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...