Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu

z tym nowym banowaniem to juz wiem po co to zrobili

 

jest tak ze na zbanowanej konsoli nie mozna teraz grac np. na piratach po to zeby nabijac sobie profil ktory pozniej sobie na innej, nie zbanowanej, podepniemy i uaktualnimy profil

zrobili tak ze kazdy profil zalozony na zbanowanej konsoli jest tylko "sprawny" na niej, na innych po prostu jest niesprawny (ciekawe jak na innej zbanowanej), wiec jednym slowem nie moga sobie juz nabijac na piratach GSow w profilu na zbanowanej konsoli by pozniej sie moc nimi chwalic :)

 

 

 

 

 

Jak to sprawny?

majac nowa konsole, nowy dysk nie mozna odzyskac starego profilu i grac na nim normalnie na live?

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

chodzi o profil z dysku, ktory byl w zbanowanej konsoli, nie z XBL

jak chciales zalozyc profil na zbanowanej konsoli w XBL? pomysl

dysku nowego nie musisz kupowac, dysk nei jest zbanowany w zaden sposob

 

i oczywiscie profil mozesz z XBL odzyskac, przeciez bylo pisane juz ze mozna wiec nie wiem skad te pytanie :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

i pewnie żadnej empetrójki nie masz na kompie i nie oglądasz divx'ów i masz winde oryginalną 8)

Tak.

Wpis. Akurat z oryginalnym Windowsem to nie wiem czemu ludzie nie kupują, kupujesz w Vobisie czy innym Sferisie i masz już wgranego oryginalnego Windowsa. Z MP3 to też tak jest, że jak jest za free, to ludzie ściągają całe albumy i potem pewnie nawet nie słuchają, sam mam jeszcze klika euro na iTunes i nie mam pomysłu na nowe piosenki.

 

A z banami to można było ostatnio poczuć, minimum 2 osoby z mojej listy dostały. edit: 3

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

chodzi o profil z dysku, ktory byl w zbanowanej konsoli, nie z XBL

jak chciales zalozyc profil na zbanowanej konsoli w XBL? pomysl

dysku nowego nie musisz kupowac, dysk nei jest zbanowany w zaden sposob

 

i oczywiscie profil mozesz z XBL odzyskac, przeciez bylo pisane juz ze mozna wiec nie wiem skad te pytanie :)

 

sry, nie doczytalem Twojego posta

Odnośnik do komentarza

Wpis. Akurat z oryginalnym Windowsem to nie wiem czemu ludzie nie kupują, kupujesz w Vobisie czy innym Sferisie i masz już wgranego oryginalnego Windowsa.

Ja jakieś pięć lat temu kupiłem używanego BOX'a za trzy stówki. Przeżył kilka (jak nie kilkanaście) moich modernizacji kompa, dzisiaj siedzi w lapku (mogłem kupić taniej bo bez systemu) i jeszcze przez kilka lat go będę używał bez problemu.

Odnośnik do komentarza

 

Wiesz że na stronach Policji, wszystko będzie po "policyjnemu", przecież to oni "redagują" :)

 

 

ok. ale jak robia wjazd to juz Ci psialem, to co Ty sobie im mowisz to ich calkowicie nie obchodzi, robia swoje, zabieraja co uwazaja za sluszne mimo iz Tobie moze sie to wydawac bzdurne, przyklad: nowe konsole zapieczetowane w pudlach.

 

moge przystac ze jak przyjda znajda tylko konsole przerobiona (a nawet i nie przerobiona) i nic wiecej to tyle bedzie z tego ze dadza ja do ekspertyzy i na kilka meisiecy mozna sie pożegnać ze sprzetem, ale zadnej sprawy nie bedzie bo prokurator pod tym sie nie podpisze...

 

tylko teraz pytanie, kazdy praktycznie ma komputer jakis w domu, jesli komputerem mozna przerabiac konsole to jesli ktos w domu ma konsole przerobiona i komputer to moga uznac ze ten wlasnie komputer sluzyl do przerabiania konsol a ta konsola ktora znalezli to wlasnie jedna z tych ktora przerobiles

czyli konsola jest dowodem ze przerabiasz konsole, a komputer narzedziem, i teraz powiedz ze to nie jest mozliwa interpretacja? :) (podobna sytuacja byla w jednym z linkow, znalezli 1 konsole przerobiona z plyta-kopia w srodku, plyte uznali za narzedzie do sprawdzania czy zostala przerobiona, a konsole jedna z tych ktore przerobil dla pieniedzy, oczywiscie komputer tez wzieli itd.)

 

co do dekoderow to byly takie sposoby ze przeciez jakies klucze z netu uaktualniali i cos tam odbierali platnego, bylo to na bazie oprogramowania nie kart, tego nie scigali?

bo to podobna sytuacja do X0 na bazie oprogramowania lamie sie zabepzieczenia, karte mozna przyrownac do chipa, ale w X0 nie konieczny choc tez mozliwy

 

PS.

co do sprawy banowania i profili

 

wydaje sie bardzo prawdopodobne ze moze scena znajdzie sposob na przywracanie takich profili do zycia skoro potrafia tak poprzerabiac profil zeby odblokowac wszelkie achi to co za problem zeby znalezli sposob na zmiane profilu tak by byl prawidlowy w innej konsoli

Po pierwsze, żeby jasne było, nie szukam zaczepki :) ale kiepski przykład dałeś z tym komputerem że każdy ma. A jeśli ja nie mam? A nawet jakbym miał i konsole i komputer, to teraz udowodnij jak podłączyłem jedno z drugim. Bo teoretycznie powiedzmy ze mam komputer i posiadam konto w banku internetowym, to podążając twoim tokiem rozumowania, mogą mnie zamknąć, bo przy pomocy kompa i konta, mogę robić jakies lewe interesy.

Po drugie, wjazd policji na chatę statystycznego grajka jest mało prawdopodobny, niech ktos da znać jeśli miał taką sytuację. Zauważ że wszelakie linki, info w necie to zawsze o kimś kto się tym trudnił zarobkowo.

Po trzecie, policja dostaje cynk od kogokolwiek i interweniuje, ale raczej jak ktoś się tym zajmuje hurtowo i wtedy się zgodzę, że maja jakieś podstawy, nakaz, czy cokolwiek a na miejscu znajdują kilka konsol, jakieś dvddl i mase sprzętu. Ale mówmy o jednostkach typu "kupuję i gram", nie wychylam się i spokój.

 

aaa w sumie policja w polsce i ekspertyza jakakolwiek? :) chyba nieee, to nie csi :)

a u kogo kiedykolwiek był policjant w domu??? u mnie nigdy.

 

aha i jak przy pomocy samego kompa sie przerabia konsole, bo googluje i nie mogę znaleźć :)

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

ale jakiego kupiles w boxie za 3 stowki, XPka prof.?

 

za xp prof oem dalem ponad 3

Ja lekko poniżej 300 za nówkę oem, on kupił używkę.

myslisz ze boks sie zuzywa :)?

wlasnie box to zawsze jest w cenie, sam szukalem uzywek ale ceny nie współmierne do oem (za 400 stowki to bym wciagal od reki), a roznica taka w rzeczywistosci ze jeden telefon po wymianie sprzetu i jest dobrze :)

 

OEM uzywki przeciez nie kupisz teoretycznie :), w starej wersji oem odsprzedaz nie byla dozwolona wiec co ze kupiles jak warunki liecencji nie zachowane, teraz co wychodzi ta wersja pack ma zmeinione zasady licencji oem i juz ani zadnej myszki nie potrzeba dodatkowo i odsprzedaz jest dozwolona

ta wersja kolo 4 stowek

 

 

Jameroo:

to jest tylko dyskusja jakich wiele wiec nie masz sie co martwic o myslenie o zaczepkach

przyklad nie jest kiepski bo jest logiczny i jest poparty faktami jakie masz w linkach, na sile probojesz twierdzic ze nie ma mozliwosci by posiadanie konsoli przerobionej uznac za nielegalne i ze nikt sie nie moze do tego sie doczepic, a moze bez zadnego problemu, to tak samo jak kupisz telefon jumany i nie bedziesz o tym wiedzial, z jakiegos nieokreslonego zrodla bez rachunku itd., a jakims cudem przy jakies kontroli znajda go i stwierdza ze jumany i jestes paserem :)

ja nie opisywalem sytuacji ze kazdy w domu kompa ma tylko jestem pewien ze przez to ze kazdy kompa w domu ma to na pewno jak ma konsole przerobiona to i kompa

 

nie odpowiedziales co z dekoderami przerabianymi softwerowo

 

to podążając twoim tokiem rozumowania, mogą mnie zamknąć, bo przy pomocy kompa i konta, mogę robić jakies lewe interesy.

policjant moze wejsc do Ciebie na odznake i zarekwirować Ci kompa podajac sobie powod jaki bedzie chcial, jakbys wiedzial to jeden z linkow gdzie tez bylo w teleexpresie, to do Szczeciniskich serwisow wlasnie weszli bez zadnego nakazu (bo nakazu to do dzis dnia nie dostali) tylko na odznake, wzieli co chcieli, wiec naprawdę nie wiem czy udajesz czy nieswiadomy jakie maja prawo...

 

fakt ze masz konsole przerobiona mozna laczyc z tym ze komputer sluzy do przerabiania konsol, a masz taki komputer wiec zabiora na ekspertyze, tak samo wszystko inne co beda chcieli, na miejscu nic nei sprawdzaja czy cos jest przerobione czy nie

ile razy mozna podawac Ci fakty? czyli ze zabrali zapkowane nowe konsole, zabrali kompy, konsole jakie byly bez wyjatku, napedy same

 

...aaa w sumie policja w polsce i ekspertyza jakakolwiek? :) chyba nieee, to nie csi :)..

jesli nie wiesz o podstawach ze policja nie jest od tego by cokolwiek sprawdzac, od tego sa biegli sadowi ktorzy wykonuja kazda ekspertyze sprzetu w tego typu sprawach to jaki sens jest dyskusji z Toba?, ja nie widze...

 

a u kogo kiedykolwiek był policjant w domu??? u mnie nigdy.

nie miales najazdu policji wiec dla tego Ci napisalem jak sie to odbywa, bo widac ze nie miales po tym co piszesz...

 

aha i jak przy pomocy samego kompa sie przerabia konsole, bo googluje i nie mogę znaleźć :)

 

to prowadzisz dyskusje i nawet nei wiesz o czym jest dyskusja i nie znasz technicznych aspektów sprawy? swietnie

a Ty myslales ze co jest potrzebne do przerobki konsol xbox 360?

 

sam komp i aby moc podlaczyc pod SATA naped od X0 i reszta to proste oprogramowanie dostepne legalnie, bo jest legalne (tylko sam firmware jest nielegalny i zazwyczaj jest na jakis stronach typu warez itp.), kazdy w domu majac kompa z SATA praktycznie mzoe byc przerabiaczem i tak wlasnie jest, na allegro pelno takich osob i zapewne maloletnich...

 

jak dla mnie bez odbioru bo nie mam o czym dyskutowac po tym poscie wyzej....ja wymiekam...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

i pewnie żadnej empetrójki nie masz na kompie i nie oglądasz divx'ów i masz winde oryginalną 8)

Tak.

Nie wiem jak można dopuścić do gwałtu na swoich oczach i oglądać divx. Nie mówiąc już o gwałcie na uszach i słuchać mp3 (no tu trochę przesadziłem) - to tylko nieliczne z powodów, dlaczego jestem "oryginalny".

Ale nie o mnie tu mowa. :blush:

ale za bardzo "oryginalny" to nie jesteś, bo widzę z Poznania a na xboxlive hullasz :) a przecież to nielegalne jest :)

Odnośnik do komentarza

ale jakiego kupiles w boxie za 3 stowki, XPka prof.?

 

za xp prof oem dalem ponad 3

Ja lekko poniżej 300 za nówkę oem, on kupił używkę.

myslisz ze boks sie zuzywa :)?

 

OEM uzywki przeciez nie kupisz teoretycznie :)

 

 

Jameroo:

to jest tylko dyskusja jakich wiele wiec nie masz sie co martwic o myslenie o zaczepkach

przyklad nie jest kiepski bo jest logiczny i jest poparty faktami jakie masz w linkach, na sile probojesz twierdzic ze nie ma mozliwosci by posiadanie konsoli przerobionej jest nielegalne i ze nikt sie nie moze do tego sie doczepic, a moze bez zadnego problemu

ja nie opisywalem sytuacji ze kazdy w domu kompa ma tylko jestem pewien ze przez to ze kazdy kompa w domu ma to na pewno jak ma konsole przerobiona to i kompa

 

nie odpowiedziales co z dekoderami przerabianymi softwerowo

 

to podążając twoim tokiem rozumowania, mogą mnie zamknąć, bo przy pomocy kompa i konta, mogę robić jakies lewe interesy.

policjant moze wejsc do Ciebie na odznake i zarekwirować Ci kompa podajac sobie powod jaki bedzie chcial, jakbys wiedzial to jeden z linkow gdzie tez bylo w teleexpresie, to do Szczeciniskich serwisow wlasnie weszli bez zadnego nakazu (bo nakazu to do dzis dnia nie dostali) tylko na odznake, wzieli co chcieli, wiec na prawde nie wiem czy udajesz czy nieswiadomy jakie maja prawo...

 

fakt ze masz konsole przerobiona mozna laczyc z tym ze komputer sluzy do przerabiania konsol, a masz taki komputer wiec zabiora na ekspertyze, tak samo wszystko inne co beda chcieli, na miejscu nic nei sprawdzaja czy cos jest przerobione czy nie

 

...aaa w sumie policja w polsce i ekspertyza jakakolwiek? :) chyba nieee, to nie csi :)..

jesli nie wiesz o podstawach ze policja nie jest od tego by cokolwiek sprawdzac, od tego sa biegli sadowi ktorzy wykonuja kazda ekspertyze sprzetu w tego typu sprawach to jaki sens jest dyskusji z Toba?, ja nie widze...

 

a u kogo kiedykolwiek był policjant w domu??? u mnie nigdy.

nie miales najazdu policji wiec dla tego Ci napisalem jak sie to odbywa, bo widac ze nie miales po tym co piszesz...

 

aha i jak przy pomocy samego kompa sie przerabia konsole, bo googluje i nie mogę znaleźć :)

 

to prowadzisz dyskusje i nawet nei wiesz o czym jest dyskusja i nie znasz technicznych aspektów sprawy? swietnie

a Ty myslales ze co jest potrzebne do przerobki konsol xbox 360?

 

sam komp i aby moc podlaczyc pod SATA naped od X0 i reszta to proste oprogramowanie dostepne legalnie, bo jest legalne, kazdy w domu majac kompa z SATA praktycznie mzoe byc przerabiaczem i tak wlasnie jest, na allegro pelno takich osob i zapewne maloletnich...

 

jak dla mnie bez odbioru bo nie mam o czym dyskutowac po tym poscie wyzej....

to jedziemy:

policja może wejść na odznakę, to chyba do ciebie. Tu masz artykuł z gazety prawnej, poczytaj, to sie czegos nauczysz;

Nie wystarczy przypuszczenie

 

Ustne przekazy struchlałych ze strachu posiadaczy komputerów mają mało wspólnego z rzeczywistością. Policja nie może dokonywać przeszukania przypadkowo wybranych domów i mieszkań kierując się jedynie przypuszczeniem, że znajdzie tam komputer z nielegalnym oprogramowaniem. Zasady rewidowania prywatnych pomieszczeń precyzyjnie określa procedura karna, a łamiąc je funkcjonariusze dopuszczają się przestępstwa.

 

Co do zasady policjanci mogą przeszukać mieszkanie dysponując stosownym postanowieniem sądu lub prokuratora. Musi ono jednocześnie wskazywać konkretny cel przeszukania oraz zawierać uzasadnienie. Krótko mówiąc, może ono zostać wydane, jeśli istnieje uzasadnione przypuszczenie, że w mieszkaniu znajdują się dowody konkretnego przestępstwa, np. posiadania nielegalnego oprogramowania. Informacja taka musi być uzyskana w trakcie postępowania przygotowawczego być i jednocześnie musi być udokumentowana w taki sposób, aby z zebranych dowodów wynikało, że poszukiwany dowód przestępstwa może znajdować się w przeszukiwanym miejscu. Przykładowo, może tak być, gdy na ślad popełnionego przestępstwa natkną się funkcjonariusze śledzący aktywność sieci w poszukiwaniu cyberprzestępców. W żadnym przypadku nie może to być bezpodstawne podejrzenie i zdobyta w ramach niejawnych czynności operacyjno-rozpoznawczych informacja.

 

dalej: nie znam technicznych aspektów sprawy? zapytałem z przekąsem ale nie ogarniasz widze. twierdziles ze przy pomocy samego kompa mozna przerabiac konsole, to pytam jak to zrobic samym kompem, bo co jest potrzebne to wiem ale widze za mlody jestes zeby wyczuc ironie. a jak masz nagrywarke w kompie to tez cie powinni zamknac, bo sluzy do kopiowania, i jeszcze cie powinni zanknac za gwalt, bo przeciez penisa tez pewnie masz, wychwycisz wątek? to twoje plytkie rozumowanie, za malo na mnie, jak bedziesz mial argumenty to daj znac, bo cos slabo sie zaznajomiles.

aha i moj rocznik 1981. a ty moze jestes "psem" skoro taki doswiadczony z "pałami" jesteś?

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

to uniemożliwianie nabijania GS na zbanowanej konsoli i tak nie zadziała w pełni tak jak powinno, chłopaki po prostu będą więcej konsol kupować. Plus jest taki że zbanowane konsole będą do kupienia za grosze na rynku wtórnym, jak komuś nie zależy na punkcikach a nie ma zbyt wiele złotówek teraz będzie mógł za grosze pograć na next genie.

Odnośnik do komentarza

tylko ze granie na XBL nie jest przestępstwem karnym :), a MP3 tak :)

 

granie na XBL w PL jest tylko niezgodne z zasadami MS, zasadami ktore sa tak naprawde niezgodne z naszym prawem, sprzet kupilismy z dostepem do internetu co mamy napisane na opakowaniu i taki tez dostep musza nam zapewnic, jakby za to sie wzieli to MS by placil a nie my ze gramy na XBL ich zdaniem nielegalnie...

 

PS.

ja juz napisalem, ze skonczylem dyskusje bo idzie do nikad, tym bardziej ze na niewygodne pytania odpowiedzi brak...

nie pisalem ze policjant moze sobie wejsc do Ciebie bez pretekstu i szukac co popadnie tylko musi miec powod, a z jakiego powodu wpadaja to wiedza z gory, wszystkie wjazdy jakie byly byly w okreslonym celu i byly przygotowane, a nie zadne przeszukania na chybil trafil wszystkich co popadnie...

 

i tez nie bede 10 razy powtarzał tego samego jak nie rozumiesz, przychodza w danej sprawie to wszystko co sie z tym wiąże moga zabrac, oni decyduja co to jest , nie ty, a komputer akurat w tej sprawie moze byc narzędziem co ocenia biegli i tak sie to odbywa w wyzej wymienionych sytuacjach... to tak samo jak zabojstwo jest i np. narzedziem byl noz, przychodza do podejrzanego to beda zabierac wszelkie takie rzeczy i nie podawaj bredni jakbys nie wiedzial o co chodzi, do wszystkich co maja noze nie przychodza i nie zabieraja :)

koniec kropka.

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

tylko ze granie na XBL nie jest przestępstwem karnym :), a MP3 tak :)

 

granie na XBL w PL jest tylko niezgodne z zasadami MS, zasadami ktore sa tak naprawde niezgodne z naszym prawem, sprzet kupilismy z dostepem do internetu co mamy napisane na opakowaniu i taki tez dostep musza nam zapewnic, jakby za to sie wzieli to MS by placil a nie my ze gramy na XBL ich zdaniem nielegalnie...

granie nie jest ale jak przy rejestracji podajesz fałszywe dane, bo przeciez na Polske sie nie zarejestrujesz, to juz przestepstwo niestety a wlasnie MP3 jak masz na HDD ale nie udostepniasz, to nie jest karalne. poczytaj bo znów sie nie zaznajomiles

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

nawet ich nie można nazwać fałszywych, sa to dane potrzebne do skorzystania z usługi która jest nam należna :) i z niewiadomych przyczyn zablokowana

 

PS.

cos mi sie obilo ze chyba juz mozna podawac dane PL?

kto ostatnio jakis profil zakladal?

 

PS.

przypominam sobie, zkaldalem profil ten do testu zerowania nieleglanych GSow z tego watku i zadnych danych juz nei trzeba podawac, chyba tylko login haslo i email, email tez mzoe byc zmyslony :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Podanie fałszywych danych w jakiejś śmiesznej usłudze dla fanów gierek wideo z tego co mi wiadomo nie jest przestępstwem, łamie jedynie TOS firmy udostępniającej taką możliwość.

ale jesli sie nazywasz np Wacek Zwisowy, a podajesz inne dane, gdziekolwiek, czy to cie legitymuje policja, czy rejestrujesz się na jakichkolwiek serwisach społecznosciowych, gdzie zawsze jest zapis, że jesteś swiadom konsekwencji jesli podałes falszywe dane, to nie lamiesz prawa? zapytaj prawnika.

Odnośnik do komentarza
sprzet kupilismy z dostepem do internetu co mamy napisane na opakowaniu

Na opakowaniu jest napisane, że XBL nie jest dostępne w każdym kraju.

 

@post wyżej, nie łamiesz prawa podając nieprawdziwe dane podczas rejestracji na XBL. Nie porównuj tego do legitymowania przez Policję...

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
sprzet kupilismy z dostepem do internetu co mamy napisane na opakowaniu

Na opakowaniu jest napisane, że XBL nie jest dostępne w każdym kraju.

 

@post wyżej, nie łamiesz prawa podając nieprawdziwe dane podczas rejestracji na XBL. Nie porównuj tego do legitymowania przez Policję...

nie lamiesz prawa??? podajac sie za kogos innego??? hehe niezłe

Odnośnik do komentarza

Co jak co ale Wróg akurat na prawie się zna.

Nie porównujmy wprowadzania w błąd organów państwowych z wpisywaniem adresu hotelu przy zakładaniu konta służącego tłuczeniu w gierki wideo. W końcu kto mi udowodni że zakładając konto nie rezydowałem akurat pod danym adresem? :)

Odnośnik do komentarza

musze poogladac wszysktie opakowania czy tak jest :)

 

z tymi danymi to chyba dyskusja juz jest nieaktualna, skoro nie potrzeba ich podawac przy rejestracji do XBL, niech ktos mnie poprawi kto teraz zakladal konto (nie mowie o podawaniu danych do platnosci karta, tylko zwyczjane konto przy nowej konsoli by np pograc na miesiecznym trialu gold)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Skoro uważasz, że wiesz lepiej, to poproszę o numer artykułu kodeksu karnego lub innej ustawy, który naruszyłem podając się na XBL za mieszkańca USA.

wierz mi ja też jestem za tym że można wkręcać że grało sie na xbox live , będąc za granicą

ale chyba jak podajesz falszywe dane, to jest to nielegalne.

Faktem jest ze to tylko do grania ale jakby tak MS sie zaineresowal tym i mial podejrzenia co do tego i zgłaszał to do prokuratury a ta by cie sprawdzila ze sie za kogos podałes, to pewnie jakis artykuł by znalezli. W sumie gdybam, jutro sie z ciekawosci zorientuje zeby na sucho nie pisac.

gdzies taki zapis widzialem

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

ale Juchy juz potwierdzil ze nie trzeba podawac danych wiec luz

a tak z ciekawości, czy jest możliwością, że ktoś nam sie włamie na konto na xbox live?

bo jeśli tak, to co wtedy? Złożysz doniesienie do prokuratury, że ktos ci sie włamał na xbox live, zapytaja cie o imię i nazwisko a później o dane podane przy rejestracji i lipton chyba wtedy, nie sadzisz? Mówię o kontach przy których sie podaalo dane. Kiedys pisali o tym w psxextreme, ktos tego doswiadczyl, tyle ze na ps3

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...