Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, chociaz ostatnio sam mniej gralem online jestem zdania, ze granie w konsole nowej generacji offline jedynie to 1/3 zabawy.

Scorpion-mnie to nie dziwi, na ps3 coraz wiecej mocnych exclusivow, na X'a coraz mniej fajnych zapowiedzi. Jedyne co mnie dziwi to wyprzedaz konsol za bezcen. Juz wolalbym zostawic konsole nawet zbanowana,a dodatkowo kupic ps3, by czasami pograc w takiego coda, czy fifke przez siec.

Najwiekszym zaskoczeniem dla chlopakow bedzie psnetwork. Oj chlopaki sie zdziwia ostro-szczegolnie Ci przyzwyczajeni do wygod xbox live...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wątpię, przecież jak jest możliwość robienia konta na innym regionie to zapewne miliony użytkowników na całym świecie ma dodatkowe konta poza swoim regionem, nie tylko Polacy, którzy teoretycznie Live nie mają.

 

A co do banów, to WOW. M$ utarł nosa wszystkim tym, którzy myśleli, że jak nie będą grali przed premierą to nic im nie grozi. Mam wrażenie, że to takie pierwsze ostrzeżenie.

 

A tak na marginesie to żałosne, ktoś jedzie na piratach, zbanowali mu konsolę i następnego dnia idzie kupić nową, to tylko "potwierdza" tezę: Piracę bo gry są za drogie :potter:

 

Ciekawe, ja mam 18 oryginalnych gier, ale jakby mi dzisiaj konsola padła i byłaby już po gwarancji to nie miałbym kasy, żeby nową kupić pewnie przez jakieś 3-4 miechy. Ciekawe, ciekawe.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Scorpion-mnie to nie dziwi

 

Przeczytaj ;)

Na nową konsolę to stać, ale oryginały to już za duży wydatek? Eh te ludzie...

Mi chodzi o to ze ktos kupuje tam Premiuma 20 uzywanego, przerabia, graja polroku na Verbkach potem przychodzi ban i nastepie idze na PS3 gdzie nie ma kopii. Czyli konsola=$, gry=$ a nie konsola=$, gry=p2p w przypadku 360. Ja nie widze sensu skoro kogos stac na PS3 i jego gry to po ktos przerabial?

 

Ciekawe jak tam nasza czolowka w GS - ida na PS3 czy olewaja to jak Lukk :>

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Moze ich rozumowanie sprowadza sie do tego "pogralem pol roku na kopiach - oszczedzilem ze 4 tys na grach, wiec moge kupic PS3" haha. Duzo osob nie zamienia konsoli - kupuje dodatkowa dla 2,3 gier online.

 

Co do banow - M$ poki co to nie utarl nosa nawet 10% takich uzytkownikow.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

sposob w jaki sa rozwiazne achivmenty na ps3, konta (1 profil online, drugi offline, ciagla synchronizacja jak chcesz cos sprawdzic) jest dla mnie tak irytujacy (porownujac oczywiscie z xbox live) ze punkciki i cala otoczka na PS3 w ogole mnie nie interesowaly.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak ktoś teraz chce sprzedać zbanowaną konsolę to chyba tylko jak jest oszustem i wciśnie klientowi, że można grać na Live, bo tak na poważnie, nowe konsole z 2/3 letnią gwarancją są już taniutkie, więc co można dostać, za używaną, bez możliwości skorzystania z gwarancji i do tego zbanowaną. Odpowiedź jest jedna - gó.wno :thumbsup:

 

ping: Przecież masz od cholery oryginalnych gier, robiłeś jakiegoś flasha pod azjatyckie wersje ?

 

No ja tez nie wiem - moge tylko strzelac, ale jezeli mam z 90 osob w znajomych, z tego wiekszosc to korsarze, banow dostalo u mnie z 6 osob maks, to jednak slabo to na dzien dzisiejszy wyglada.

 

Ale ziarno niepewności zostało zasiane.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Na mojej liście się to chyba mocno odbiło bo jak grałem wczoraj to w ciągu całego dnia i wieczora miałem max 3-4 osoby online co w sobotę jest nie do pomyślenia. Dzisiaj jak siądę przed konsolą pewnie będzie podobnie.

@donsterydo

Azjatycka wersja już dawno spoczywa w pokoju :( [*] trzeba się na następną szarpnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...