Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Drwia z taskich ludzi co chca przejsc na ps3, bo im niesprawiedliwie M$ zbanowal konsole, a przeciez nie grali ani przed premiera, ani na livie i w ogole szok masakra i nagle im placenie za oryginalna gre na ps3 przyjdzie ot tak :whistling:

 

I o to właśnie chodzi :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

To wytłumacz mi dlaczego większośc moich znajomych z Live około 90%piraci

 

bo zadajesz sie ze zlodziejami?

Śmieszna odpowiedź.Gdzie ty żyjesz człowieku?Zejdź na ziemie tu POLSKA.,

Co śmiesznego w tej odpowiedzi? Zatrzymałeś się w rozwoju, albo kolekcjonujesz zlodzieji na profilu... Ty się obudź - piractwo nie jest już powodem do dumy - nawet w naszym kraju. Coraz więcej ludzi to rozumie, i nawet jeśli piraci to nie obnosi się z tym po forach...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

lons: Jak się zamkniesz w puszce z napisem "kawa" to będzie Ci się wydawało, że poza nią nic innego nie ma, nawet jak na zewnątrz ta puszka będzie leżeć na hałdzie cukru.

 

Radzę Ci wejść do tematu o kolekcjach gier, chyba w Graczpospolitej i zobaczyć tę całą resztę "cukru" :potter:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

jak ktoś ma klapki na oczach to nawet najlepsze argumenty nie pomogą. ja tam krucjaty przeciwko piractwu robić nie będę ale denerwuje mnie jak osoby które posiadają wyłącznie ps3 mówią że xbox jest konsolą dla złodziei - godzi to w moją godność osobistą.

Odnośnik do komentarza

Ludzie ogarnijcie się.Nikt na nikogo nie obraża się,tylko jeżeli jest możliwość kupna konsoli za tę samą cenę a dostaje się online free,markę oraz jakość wykonania,pracy konsoli to czemu na siłe kupowac znów to co się miało wcześniej.Xbox nie dosyć,że chodzi jak suszarka,to jest jeszcze masakrycznie awaryjny.Powiedzmy sobie wprost masa ludzi wybierała X'a bo był tańszy i była możliwość piracenia.Niektórzy z was głupich rżną a dobrze wiedzą,jakie okrtutne piractwo jest na Xboxie.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Ludzie ogarnijcie się.Nikt na nikogo nie obraża się,tylko jeżeli jest możliwość kupna konsoli za tę samą cenę a dostaje się online free,markę oraz jakość wykonania,pracy konsoli to czemu na siłe kupowac znów to co się miało wcześniej.Xbox nie dosyć,że chodzi jak suszarka,to jest jeszcze masakrycznie awaryjny.Powiedzmy sobie wprost masa ludzi wybierała X'a bo był tańszy i była możliwość piracenia.Niektórzy z was głupich rżną a dobrze wiedzą,jakie okrtutne piractwo jest na Xboxie.

 

i tu kolega bardzo ładnie napisał,, prawda jest taka, że jak nagle by się okazało że ps3 zostało złamane i mozna targać gry z sieci, to nie oszukujmy się, ilu z "nas" by siedziało przy x360 ale tak z ręką na sercu? Mam konsolę MS z oczywistych powodów ale to PS3 jest: mniej awaryjne( ponoć) , pracuje ciszej a jesłi chodzi o exclusivy to też wolałbym MGS, Killzone czy Uncharted niż GoW( bardzo dobra gra) czy Halo. Ale jak jest każdy wie. Życie.

P.S. Dla jednego pirat to złodziej, dla innego złodziejem pracodawca. Żeby jasne było, nie szukam usprawiedliwienia, większość patrzy gdzie wygodniej, taniej, tak juz jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

psn co prawda za free, ale jest wybitnie upośledzony w porównaniu do xbl.

marka jest dla lanserów.

jakość wykonania ? polemizowałbym czy PS3 jest wykonany ze znacznie lepszych materiałów niż X0

suszarka jest co najwyżej przy graniu z DVD. ale po co, skoro można zainstalować na hdd ?

 

lons, konsolę kupuje się przede wszystkim dla gier, a nie dla rzeczy, które wymieniłeś.

 

Jameroo, bez przesady - rozumiem, że lepiej mniej wydać niż więcej, ale piractwo to nie metoda oszczędzania, a zwykłe złodziejstwo !

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

 

 

Jameroo, bez przesady - rozumiem, że lepiej mniej wydać niż więcej, ale piractwo to nie metoda oszczędzania, a zwykłe złodziejstwo !

jestem tego samego zdania ale "wielu z nas" :) jest niereformowalnych. Można by napisać, że jak państwo nas okrada, to my w odwecie też kradniemy ale daleki jestem od takiego rozumowania. Powiem tak, i nie krzyczec, to tylko przykład: chciałbym kupić synowi gre, to jest wydatek powiedzmy 180 pln, moje dwie "dniówki", a zgadnijcie ile dostaje co miesiąc rodzinnego na syna, śmieszne 50 pln. Taki przykład może z du.py ale takie są realia. Zaraz krzykacze napiszą, że stac na konsole to i na gry powinno stać.

Tylko że w polsce, choc każdego posła, senatora czy ministra stac na wiele rzeczy a mają za free: auto z naszych podatków, telefony z naszych podatków, leczenie z naszych podatków, w końcu pensje z naszych podatków a przecież stac byłoby ich na to wszysto z własnych pieniedzy. Do tego jeszcze przyznaja sobie premie, nagrody tez z naszych podatków. Mi wystarczy dobroczynności. Wiem, wiem za daleko pojechałem :)

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

psn co prawda za free, ale jest wybitnie upośledzony w porównaniu do xbl.

marka jest dla lanserów.

jakość wykonania ? polemizowałbym czy PS3 jest wykonany ze znacznie lepszych materiałów niż X0

suszarka jest co najwyżej przy graniu z DVD. ale po co, skoro można zainstalować na hdd ?

 

lons, konsolę kupuje się przede wszystkim dla gier, a nie dla rzeczy, które wymieniłeś.

 

Jameroo, bez przesady - rozumiem, że lepiej mniej wydać niż więcej, ale piractwo to nie metoda oszczędzania, a zwykłe złodziejstwo !

 

Wybacz stary,ale śmiech na sali nie obrażając ciebie.Marka jest dla lanserów?No chyba sobie teraz żartujesz.Kupując AUDI A4 nie kieruje się lanserką tylko tym,że to b.dobry samochód.Jakośc wykonania?Sam nie wiesz chyba co piszesz,albo oszukujesz się dobrze o tym wiedząc:) Ty wolisz chodzić w BiG Stara'ch a ja w Levisa'ch.Wiesz czemu wolę?Bo mam je na 4 lata a nie na jeden rok.Proste.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Tylko że w polsce, choc każdego posła, senatora czy ministra stac na wiele rzeczy a mają za free: auto z naszych podatków, telefony z naszych podatków, leczenie z naszych podatków, w końcu pensje z naszych podatków a przecież stac byłoby ich na to wszysto z własnych pieniedzy. Do tego jeszcze przyznaja sobie premie, nagrody tez z naszych podatków. Mi wystarczy dobroczynności.

Ale co to ma do rzeczy? Próbujesz usprawiedliwiać tym kradzież? Bo wszyscy kradną, to ja też? Litości...

Co chcecie udowodnić, że kradzież, przywłaszczenie własności intelektualnej, która do was nie należy i jest prawnie chroniona w całym cywilizowanym świecie jest uzasadnione??? Jeszcze raz - litości... błagam.

Odnośnik do komentarza

Tylko że w polsce, choc każdego posła, senatora czy ministra stac na wiele rzeczy a mają za free: auto z naszych podatków, telefony z naszych podatków, leczenie z naszych podatków, w końcu pensje z naszych podatków a przecież stac byłoby ich na to wszysto z własnych pieniedzy. Do tego jeszcze przyznaja sobie premie, nagrody tez z naszych podatków. Mi wystarczy dobroczynności.

Ale co to ma do rzeczy? Próbujesz usprawiedliwiać tym kradzież? Bo wszyscy kradną, to ja też? Litości...

Co chcecie udowodnić, że kradzież, przywłaszczenie własności intelektualnej, która do was nie należy i jest prawnie chroniona w całym cywilizowanym świecie jest uzasadnione??? Jeszcze raz - litości... błagam.

alez nie usprawiedliwiam się, naśladuję "głowy" państwa :)

 

proste że kradzież to kradziez i zdaje sobie z tego sprawe, tylko co z tego:) sorry ale wyje.bane mam, taka jest przykra prawda i albo sie z tym zgodzisz albo nie, na to też wyje.bane

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

Dobra - temat zlodziejstwa, piratow byl poruszany tysiac razy. Nikt sie nie bedzie usprawiedliwiał i mam nadzieje,ze temat znowu nie podazy w ta sama jalowa dyskusje, co zawsze. Jak gram na oryginalach to nie czuje sie lepszy od kumpla, ktory gra na piratach, zwlaszcza, jak pozniej jade do nigeo, zeby mi pare filmow na pena zrzucil "na wieczor".

Odnośnik do komentarza

alez nie usprawiedliwiam się, naśladuję "głowy" państwa

Gratuluję.

Bez urazy, ale sądzę, że źle dobrałeś sobie wzorce (no chyba, że wybrałeś te, które najlepiej pasują do twojego światopoglądu).

nie bierz tak dosłownie, pisałem że nie tłumaczę sie tym a że piracenie to kradzież też wiem, tylko co z tego? naprawdę wyje.bane, mam inne zmartwienia, jak chcesz mnie nazywac złodziejem, prosze cię bardzo, logiczne nawet z twojej strony, ale powtarzam co z tego? nie ma co szat rwać.

Edytowane przez Jameroo
Odnośnik do komentarza

Wracajac do "Tematu" calego zamieszania, to juz znalezli sie ludzie, ktorzy poprzez zrzucenie zawartosci nand przed banem i przywrocenie jej po banie odzyskali sprawnosc dysku. Ciekawa sprawa, ze jest sporo ludzi, ktorzy przerobili konsole pare dni przed banami i nawet nie zagrali w zadnego pirata, a i tak dostali bana. Osoba stojaca za ixtreme nadal twierdzi, ze zmodyfikowany firmware jest niewykrywalny, ciekawe, czy ktos dotrze do tego, w jaki sposob M$ identyfikuje konsole do zbanowania.

Odnośnik do komentarza

lons, zaślepiony jesteś swoją za(pipi)istością z powodu posiadania chlebaka. żałosne.

 

No i tutaj grubo pomyliłeś się.Jestem właśnie w trakcie myślenia jaką konsolę kupić.Swojego X'a sprzedałem szwagrowi i nie wiem co brać na dzień dzisiejszy.

Sprzedales Xa bo dostal bana? Teraz idziesz na PS3 bo ceny podobne, darmowy online, bla bla fucking bla...

Odnośnik do komentarza

Twoje wypowiedzi brzmią, jakbyś bronił PS3 za wszelką cenę, używając kompletnie nietrafionych porównań... a mylić się jest rzeczą ludzką. wybaczam.

w takim razie po co sprzedawałeś Xa, skoro teraz zastanawiasz się nad wyborem konsoli ?

 

Sprzedałem x'a szwagrowi bo miał urodziny za niewielkie pieniądze.Teraz myślę ponownie nad kupnem konsoli i nie wiem czy brać 360 w wersji ELITE czy PS3 slim.Cena tych konsol jest zbliżona.Miałem x'a dwa lata i wiem na co go stać.Teraz nie wiem co wybrać może coś innego?Czort wie co wybiorę.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

ale powtarzam co z tego? nie ma co szat rwać.

Nie rwę szat, próbuję prowadzić rzeczową dyskusję bez oceniania drugiej strony. A słowo "złodziej" w języku polskim oznacza tego, kto kradnie - nie ma innego określenia.

A co z tego? Nic - akceptuję, nie muszę rozumieć. Tylko bawią mnie usprawiedliwienia i płacz oraz odgrażanie się osób zbanowanych (dlatego włączyłem się do tej jałowej dyskusji).

 

Proponuję do usprawiedliwień zaprząc wyższą ideologię i religię, w stylu: "kradnę, bo głodują dzieci w Afryce. A one głodują przez kapitalizm. A perłą w koronie kapitalizmu jest microsoft. A więc dzieci w Afryce głodują przez micrsoft i jego konsolę. A w ogóle to Bill Gates jest narzędziem szatana, jego konsola ma w nazwie 6. Jest to jedna z trzech szóstek. A trzy szóstki to już wiecie co to jest, itp., itd..." 8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...