Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś doszła DS.Sprawdziłem,oczywiście jestem zachwycony(wiedziałem w co się pakuję;) ), ale mam parę pytań.

Co daje aktywowanie plam krwi-wiem, że jest to forma retrospekcji, ale czy ma to jakieś praktyczne znaczenie?

Biegające po planszy białe postacie to inni gracze online?w jaki sposób wejść z nimi w interakcję? (bez skojarzeń :P )

Znalazłem przedmiot Broken sword, ale w sklepiku kowala nie wyswietla mi się, czy niektóre przedmioty sa dostępne jedynie dla określonej klasy postaci? (gram Wandererem)

Da się sprzedać przedmioty, których mam za dużo?

Odnośnik do komentarza
ale czy ma to jakieś praktyczne znaczenie?

Widzisz w jaki sposób zgineli inni gracze - i możesz wyciągnąć wnioski gdzie zachować szczególną ostrożność, w praktyce większość graczy to idioci którzy pakują się na śmierć w miejscach gdzie nie powinno być żadnego zagrożenia.

w jaki sposób wejść z nimi w interakcję?

Nie możesz, jedyna forma interakcji to summonować gracza (blue phantoma) do twojego świata, lub jeżeli to ciebie ktoś summonuje do swojego (w tym celu używane są specjalnie kamienie które dostajesz po pokonaniu 1 bossa i powrocie do Nexusa, są jeszcze specjalne warunki - by móc kogoś wezwać ty musisz mieć ciało a wezwany duszę). Istnieje też PVP o czym zapewne wiesz (włażą do twojego świata i chcą cie (pipi)ić ;)).

Znalazłem przedmiot Broken sword, ale w sklepiku kowala nie wyswietla mi się, czy niektóre przedmioty sa dostępne jedynie dla określonej klasy postaci?

Jedyne czego nie możesz używać to strojów dla płci przeciwnej, a tak to wszystko jest dozwolone.

Da się sprzedać przedmioty, których mam za dużo?

Nie, w grze NIE ISTNIEJE system handlu.

Odnośnik do komentarza

Ad1. Plama krwi to rekonstrukcja wydarzeń osoby która zmarła, takie ostatnie chwile gracza on-line, jak Ty umierasz ktoś inny widzi Twoją plame.

 

Ad2. Białe postacie tzw. Phantomy to gracze, by wejść z nimi w interakcje, należy użyc eye-stone śą ich w sumie 4 rodzaje.

1, blue Eye stone dostajesz za pokonanie pierwszego bossa od maiden in black (jej głos> all) służy do zaoferowania swojej pomocy innemu graczowi(Przybierasz postać blue phantoma) w celu pokonania jakiegoś bossa z lokacji gdzie oferujesz pomoc, musisz mieć postać phantoma(pol krechy HP). Za pokonanie bossa w jego świecie Ty odzyskujesz ciało, gdy oferujesz pomoc wszystkie soule idą do kolesia z ciałem.

2, White eye stone dostajesz również za pokonanie pierwszego bossa, służy do odwołania gracza, lub wyjścia z gry(zależy czy masz body form czy soul form)

3, Red eye stone dostaniesz po pokonaniu black phantoma (npc lub gracza) daje on możliwość 'zbrejkowania świata' osobie z ciałem. Przybierasz postać black phantoma i walczysz o ciało z osobą której świat nawiedziłeś potwory w tym świecie Cię ignorują, tak więc zasadzka to podstawa. Masz czas aż osobnik zginie badź dojdzie do bossa, wtedy wywala Cię ze świata.

4, Black eye stone dostajesz za końcu gry(musisz wybrać odpowiednie zakończenie), służy do duelu. Duel jest toczony w soul fomie, nic nie tracisz.

 

Ad3. Każdą postacią możesz założyć każdy przedmiot, jednak przedmioty wymagają często odpowiednich statów, jest możliwość ze postać nie będzie zadawała pełnego dmgu, jest to oczywiście zakomunikowane.

 

Ad4.Nie da się sprzedawać przedmiotów jak jesteś trophy wohorem to zbieraj wszystko po jednej sztuce i chowaj od razu do depozytu dostępnego w Nexusie.

Odnośnik do komentarza

No to się powoli wyjaśnia ;)

A przedmiot Nexus binding służy do powrotu do Nexusa w każdym momencie, z tym że płacimy za to" soulami"?wszystkimi czy jakąś określoną ilością i czy jest to przedmiot jednorazowy?Nie chcę eksperymentować bo okaże się że straciłem cały dorobek, a jest auto-save, więc nie ma odwrotu ;)

Czy w pózniejszej częśći gry sam decyduję, czy jestem Fantomem, czy nie, czy jest to powiązane ściśle z etapami?

P.S Dzięki za słodycze :)

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi Ci z tym fantomem,sytuacja poprostu wyglada tak ze jak umrzesz,to jestes swoja dusza,masz polowe hp itd. Masz przy sobie kamienie ktore mozesz uzywac tylko jako dusza wlasnie i teraz tak...uzyjesz niebieskiego np przed brama z bossem,to postawisz swoj sigil, Teraz gracze w lvl range zdaje sie okolo 10 moga go widziec i Cie przyzwac do swojego swiata,pomozesz im zabic bossa to odzyskujesz swoje cialo. Jesli wybierzesz czarny kamyk,wtedy robisz invade na swiat kogos jako black phantom,jesli zabijesz gracza to odzyskujesz swoje cialo.

Jesli wybierasz pomoc za pomoca blue stones,to world tendency idzie w kierunku white,jesli czarny to w kierunku black.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi Ci z tym fantomem,sytuacja poprostu wyglada tak ze jak umrzesz,to jestes swoja dusza,masz polowe hp itd. Masz przy sobie kamienie ktore mozesz uzywac tylko jako dusza wlasnie i teraz tak...uzyjesz niebieskiego np przed brama z bossem,to postawisz swoj sigil, Teraz gracze w lvl range zdaje sie okolo 10 moga go widziec i Cie przyzwac do swojego swiata,pomozesz im zabic bossa to odzyskujesz swoje cialo. Jesli wybierzesz czarny kamyk,wtedy robisz invade na swiat kogos jako black phantom,jesli zabijesz gracza to odzyskujesz swoje cialo.

Jesli wybierasz pomoc za pomoca blue stones,to world tendency idzie w kierunku white,jesli czarny to w kierunku black.

Dopiero zacząłem grać i niejako z powodów fabularnych jestem martwy, chodzi mi o to, czy pózniej, po nie wiem, przejściu jakiegoś etapu, zabiciu bossa mam jakąś dowolność, czy jestem fantomem, czy żywym .

Odnośnik do komentarza

Po zabiciu bossa w swiecie 1-1 jako fantom odzyskasz swoje cialo. Ogolnie jest to przyjeta zasada,jesli jako fantom zabijesz Bossa,to dostajesz cialo spowrotem (+ punkty do white tendency z tego co mi wiadomo). Pozniej bedziesz tez znajdowal Stone of Ephermal Eyes,automatycznie odzyskujesz cialo,oczywiscie przedmiot jednokrotnego uzytku ale w trakcie gry znajdziesz ich troche.

 

Jakbys kiedys potrzebowal jakies pomocy lub mial pytania to smialo wal w tym temacie,lub nawet do mnie na PM na forum/PSN,napewno ja jak i inni postaramy sie pomoc. Gra moze Ci sie wydac bajer trudna i frustrujaca,zwlaszcza swiezy start w swiecie 1-1,ale nie poddawaj sie,warto isc dalej.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Jesli wylaczysz gre w trakcie lvlu to sama sobie zapisuje.Musisz tylko uzyc opcji system --> quit game. Wracasz potem na miejsce w ktorym skonczyles.Mozna uznac ze gra zapisuje sie caly czas,nawet jak umrzesz w trakcie lvlu to zauwaz ze jak powtarzasz od nowa,to wszystkie glowne rzeczy ktore zrobiles zostaja na miejscu (opuszczony most,otwarta brama itd),tylko przeciwnicy respawnuja.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie warto dodać że jeśli giniesz mając ciało, world tendency maleje im mniejsze nastawienie określonego świata tym trudniejsze potwory lecz dają więcej expa. Gdy pierwszy raz grałem bez patcha - każdy zgon czy to z ciałem czy bez obniżał nastawienie lokacji, to miałem nie mały problem z penetratorem 3 boss 1 świata koleś sćiagał mnie na Hita : D

 

Ogólnie samo world tendecy służy do odblokowania lokacji każda plansza ma lokacje na dobre i złe nastawienie świata wobec Ciebie. Np w 1-1 od razu na lewo możesz skoczyć gdy nastawienoie jest ujemne znajduje się tam najcięższy arrmor(OFC walka z mini bossem w postaci black phantoma) w grze, którego w ogóle nie polecam na NG++ można chodzić bez ekwipunku, co jest nawet wskazane.

 

 

Co do Stone of Ephermal, można je spokojnie sfarmic : P

 

 

Jeśli zależy ci na platynie, polecam najpierw ukończyć grę zapoznać się z systemem, planszami itp, czytać wszystkie wskazówki, następnie skasować patch i grac off-line bez niego. Co jest trochę przygnębiające ale naprawdę dużo mniej gridowania jest ;p

Odnośnik do komentarza

Dokładnie warto dodać że jeśli giniesz mając ciało, world tendency maleje im mniejsze nastawienie określonego świata tym trudniejsze potwory lecz dają więcej expa. Gdy pierwszy raz grałem bez patcha - każdy zgon czy to z ciałem czy bez obniżał nastawienie lokacji, to miałem nie mały problem z penetratorem 3 boss 1 świata koleś sćiagał mnie na Hita : D

 

Ogólnie samo world tendecy służy do odblokowania lokacji każda plansza ma lokacje na dobre i złe nastawienie świata wobec Ciebie. Np w 1-1 od razu na lewo możesz skoczyć gdy nastawienoie jest ujemne znajduje się tam najcięższy arrmor(OFC walka z mini bossem w postaci black phantoma) w grze, którego w ogóle nie polecam na NG++ można chodzić bez ekwipunku, co jest nawet wskazane.

 

 

Co do Stone of Ephermal, można je spokojnie sfarmic : P

 

 

Jeśli zależy ci na platynie, polecam najpierw ukończyć grę zapoznać się z systemem, planszami itp, czytać wszystkie wskazówki, następnie skasować patch i grac off-line bez niego. Co jest trochę przygnębiające ale naprawdę dużo mniej gridowania jest ;p

W sumie na platynce mi zależy, sama gra jest już pewnym wyzwaniem.Właśnie cały czas się zastanawiałem o co chodzi z tym Tendency.Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem posta, ale chodzenie bez ekwipunku ma jakieś wymierne korzyści?

Odnośnik do komentarza

Po prostu jak robisz 'strejka' 3x przechodzisz grę to tak czy siak jak masz paść padniesz na strzała. Natomiast im cięższy ekwipunek tym wolniej porusza się postać bez ekwipunku możesz robić uniki (szybie fikołki). Sens dodawania stata odpowiedzialnego za udźwig [zwróć uwagę jest udźwig tego co zakładasz na siebie(Endure) i tego co nosisz w plecaku(Vitality)] moim zdaniem mija się z celem trzeba naprawdę dużo dać by w ciężkim pancerzu biegać o fikołkach zapomnij. A sam bonus defa jest bardzo znikomy, jedyne co warto nosić ze zbroi to set z 3-2 bodajże tylko dlatego że ma dość niezłego resista na statusy i całkiem nieźle wygląda.

 

 

World Tendency zmienia się w zależności od tego jak postępujesz w danym świecie. Każdy świat ma swoje warunki inne dla off-line i on-line. Dajmy na to gdy grasz off-line i zabijesz black phantoma dostasjesz +x do nastawienia, natomiast gdy zabijesz jakąś ważna postać (Old king Doran z 1-1), zginiesz mając ciało, nastawienie spada, gdy jest pjur black/pjur white odblokowuje Ci dostęp do miejsc do których normalnie dostać się nie możesz. Dla przykładu weźmy świat 1 jeśli zabijesz 1 bossa i Tower Knighta bez tracenia ciała od samego początku, nastawienie będzie 'semi white' i smoka który tarasuję Ci przejście w 1-1 nie będzie. Oczywiście zapomnij o tym przy przechodzeniu za 1 razem gry zapewne w 1-2 zdążyłeś umrzeć w piwnicy juz z 5 razy ; )

Reasumując umierając świat jest negatywnie nastawiony i potwory są silniejsze i to naprawdę jest zauważalne, Gdy pokonujesz bossów bez umierania gra staje się łatwiejsza krecha Twojego hp odrobine rośnie. To w sumie najbardziej zabawna rzecz w tej grze, gdy umierasz chodzisz z połową hp mało tego potwory stają się silniejsze : D

 

 

Warto wydawać soule na staty na bieżąco i jak wypada z bossa kamień(tytułowy Demon soul), nie używaj go, wszystko jest potrzebne nawet do 4 razy. Niektóre na Czary inne na Cuda a jeszcze inne do upgrade broni, gdy dojdziesz w 2-1 warto pofarmic kamyki (ćpuny z workami) i zrobić upgrade broni naprawdę dużo daje ja z mieczem podstawowym chodziłem całą grę.

Edytowane przez bobi
Odnośnik do komentarza

(OFC walka z mini bossem w postaci black phantoma)

 

 

Jesli tendency jest white to ona nie bedzie black phantomem,tylko pod postacia ludzka,czyli duza slabsza,mi sie ja udalo zabic przy pierwszym przechodzeniu,doslownie 20 minut po stworzeniu postaci.

 

 

Sens dodawania stata odpowiedzialnego za udźwig [zwróć uwagę jest udźwig tego co zakładasz na siebie(Endure) i tego co nosisz w plecaku(Vitality)] moim zdaniem mija się z celem trzeba naprawdę dużo dać by w ciężkim pancerzu biegać o fikołkach zapomnij. A sam bonus defa jest bardzo znikomy, jedyne co warto nosić ze zbroi to set z 3-2 bodajże tylko dlatego że ma dość niezłego resista na statusy i całkiem nieźle wygląda.

 

Da sie robic dobre fikolki i byc zwinnym nawet z armorem,trzeba tylko trzymac wage ponizej 50%. Jest to mozliwe jesli np uwzglednimy w buildzie Ring of Greater Strenght ktory zwieksza nam udzwig o 50%. Ja sam biegam w gloomie + np jakas czesc z lzejszego setu,tarcza + ciezka bron i jestem bardzo zwinny.Probowalem na nagiej postaci i nie widzialem jakiejs wiekszej roznicy w unikach i szybkosci.

 

następnie skasować patch

 

Co masz na mysli? Na co wplywa ten patch,jestem ciekawy dlaczego polecasz grac bez patcha.

I dlaczego grac offline,granie offline zabija 50% funu z tej gry,owszem jest latwiej i inni nam nie psuja tendency,ale wtedy cala zabawa jest mniej ciekawa moim zdaniem.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Co masz na mysli? Na co wplywa ten patch,jestem ciekawy dlaczego polecasz grac bez patcha.

I dlaczego grac offline,granie offline zabija 50% funu z tej gry,owszem jest latwiej i inni nam nie psuja tendency,ale wtedy cala zabawa jest mniej ciekawa moim zdaniem.

 

Zapewne wersja od Amerykanska ma już patcha i nic z tym zrobić się nie da. W wersji CH/JP można było zbić world Tendency do pjur black umierając w postaci soula, omija to długie famienie kamyków w 4 czy 5 świecie (mapa z bagnem). Również biegałem w gloomie, w Endu nic nie pakowałem i robiłem fikołka z 'lagiem' jak jesteś całkowicie rozebrany to możesz tym spamować co na PvP jest nagminnie wykorzystywane. Po którymś już NG+ naprawdę arrmor nie robi różnicy.

 

To tylko propozycja jak w miarę szybko wbić platyne, on-line czasami irytuje, szczególnie problem jest white Tendency ofc nie używając triku z Sucside'm : ) Tak czy siak największy problem sprawia wbicie wszystkich broni. 99luck PLX

Edytowane przez bobi
Odnośnik do komentarza

Ech jak na razie udało mi się przejść jedynie pierwszą planszę znajdując wszystko(są jakieś statystyki , pokazujące procent znalezionych rzeczy?) i ubić pierwszego bossa-co z tego, skoro nie nacieszyłem się ciałem, poległem na moście od płomieni smoka.

Czyli teraz muszę przejść całą nastepną planszę jako duch i dopiero po ubiciu bossa odzyskam ciało?Trochę bez sensu, bo akcja na moście wymaga chyba mega timingu-ruszam od razu ze smokiem, a i tak nie daje rady przebiec-akurat o ile poziom trudności w walkach jest ok, tak takie akcje raczej wywołują zniechęcenie.

A na Youtuba zaglądać nie chcę ;)

Odnośnik do komentarza

1-1 nic nie mówi o walce, naprawdę trudno tam przegrać, a poziom darastycznie wzrasta.

 

 

Jedna z moich rad dla Ciebie odnośnie 1-2 poszukaj alternatywnej ścieżki ; )

 

Od razu powinieneś się nastawić że przez 90-95% czasu będziesz biegał jako soul form =)

 

O ile żaden z bossów x-1 nie daje satysfakcji każdy kolejny sprawia że e-penis rośnie mi e-penis zaczął obijać się o czoło gdy po 2 dniach udało mi sie uje.bać przepraszam skur.wiela z 2-2

Edytowane przez bobi
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sobie na próbę zagrałem Royalem, gra bez porównainia łatwiejsza-po prostu idzie się jak burza.

Ale parę pytań;)

Gdzie sprawdza się level postaci?W temacie były posty, że można jakieś punkty pakować w rozwój-w jaki sposób?

Kamień z pierwszego bossa trzymać, czy od razu w coś pakować?

Boss z drugiej planszy-bodajze Tower Knight się nazywa-gram Wandererem, więc nie mam żadnych czarów, a do strzelania z łuku, lub kuszy jest za słaby-muszę go ubić na ziemi?

Przecież on jednym swoim rushem zabiera 3/4 paska na bloku, nawet jak jestem daleko.

W pierwszej planszy, w miarę blisko początku jest dziura na dziedzińcu(wyłamane kraty) przez którą widać w dole schody i unoszące się niebieskie dusze-w jaki sposób się tam dostać?

Ogólnie nie wiem, czy nie przerzucić się na Maga lub Royala, bo gra rzeczywiście jest o wiele łatwiejsza, ale podobnież są to przegięte postacie i w miarę rozwoju gra przestaje być wyzwaniem.

Jest możliwość kilkukrotnej walki z bossami?

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sobie na próbę zagrałem Royalem, gra bez porównainia łatwiejsza-po prostu idzie się jak burza.

Ale parę pytań;)

Gdzie sprawdza się level postaci?W temacie były posty, że można jakieś punkty pakować w rozwój-w jaki sposób?

Kamień z pierwszego bossa trzymać, czy od razu w coś pakować?

Boss z drugiej planszy-bodajze Tower Knight się nazywa-gram Wandererem, więc nie mam żadnych czarów, a do strzelania z łuku, lub kuszy jest za słaby-muszę go ubić na ziemi?

Przecież on jednym swoim rushem zabiera 3/4 paska na bloku, nawet jak jestem daleko.

W pierwszej planszy, w miarę blisko początku jest dziura na dziedzińcu(wyłamane kraty) przez którą widać w dole schody i unoszące się niebieskie dusze-w jaki sposób się tam dostać?

Ogólnie nie wiem, czy nie przerzucić się na Maga lub Royala, bo gra rzeczywiście jest o wiele łatwiejsza, ale podobnież są to przegięte postacie i w miarę rozwoju gra przestaje być wyzwaniem.

Jest możliwość kilkukrotnej walki z bossami?

 

Oj stary ale sypnales strugą pytan.

 

Jakbym cos pominal to mow:

 

1. Tu tak naprawde nie ma leveli postaci,jest cos takiego jak SLVL (Soul lvl) i to sie przyjelo jako poziom. Idziesz w character status i masz lewo dolny rog " Soul level x" gdzie x to liczba. Wzrasta on o 1 zawsze gdy dodajesz punkt do statystyki jakies.

2. Jak pogadasz z Black Maiden (ta urocza pani w czarnym) dajesz Seek Power (nie pamietam czy mozna odrazu czy musisz pierw skonczyc swiat 1-1) i masz napisane ile potzebujesz dusz by wykupic statystyke. Za kazdym razem koszt bazowy troche wzrasta.

3.Wszystkie kamienie z Bossow trzymaj dla siebie,nigdy nie bierz "consume soul" bo to wielka strata. Kamienie bossow mozesz wymieniac na niezle czary,mocne cuda,upgrady oraz calkowicie nowe a silne bronie. (wyjatek to kamien tego czerwonego smoka ktory lata nad zamkiem i zieje ogniem,ten mozna skomsumowac)

4.Tak,jest to wykonalne i wcale nie takie trudne jak sie wydaje,oto co powinienes zrobic,napisze w spojlerze gdybys jednak nie chcial sobie psuc zabawy i sam do tego dojsc:

Na samym poczatku walki sprintem biegniesz na schody po prawej i w gore,wybijasz archerow biegnac przed siebie,w ten sposob zataczasz kolko (spokojnie nie da sie tam zgubic),przy okazji omijajac range ataki Tower Knighta (moj ulubiony boss;p). Gdy juz sie uporasz z archerami schodzisz na dol i starasz sie biegac ZA towerem,prawie ze pod nim i bic go po nogach,gdy mu obie ladnie zbijesz,przewroci sie na plery,wtedy podbiegasz i okladasz go po lbie,za chwile wstanie i musisz powtorzyc. Uwazaj tylko zeby na Ciebie nie naskoczyl w momencie jak w samoobronie podskoczy do gory.Unikaj tez jego przywalenia tarcza w ziemie,moze Cie stuknac na hita.

 

5.Bossa nie blokuj,stosuj uniki i fikolki,nie daj sie trafic. Nie jest to takie trudne,a on jest zbyt masywny zebys mogl poprostu go blokowac (za to kocham ta gre)

6. Mozna tylko raz sie bic z bossem,chyba ze zostajesz przyzwany jako blue soul przez kogos,wtedy mozesz drugi raz sie bic z bossem jako pomoc,ale dostajesz za to tylko troche dusz.

 

Co do maga i royala,uwazam Maga za nudna postac w Demons Souls,bo sie traci cala ta frajde z walki wrecz,poczucie fizyki i tego o co tam tak naprawde chodzic. Aczkolwiek ja zaczalem jako Scout,ciezko bylo i potem zrobilem nowa postac,Royal. Bylo naprawde latwiej,bez problemow przeszedlem 1-1,a potem zabilem smoka w 1-2 ktory lata i zieje ogniem. Nastepnie wskoczylem do swiata 4-1 odrazu i zaczalem sobie farmic Soul Arrowem. Royal startuje na soul lvl 1,tak wiec nawet jesli go wybierzesz to nie musisz isc w maga,ja ze swojego Royala zrobilem wojownika i wlasnie biega z wlocznia,w ciezkim pancerzu i tarczy.

Co do wyzwania,na POCZATKU jest duzo latwiej i wyzwanie jest mniejsze,ale gdy tylko zajdziesz dalej w gre zdasz sobie sprawe ze tak naprawde gra nadal jest wyzwaniem,zawsze bedzie,tutaj nawet byle slabiak moze Ci skopac tylek jesli jestes nieuwazny. Jako royal wyzwaniem nie jest 1-1,ale im dalej w las tym ciezej,tak wiec o wyzwanie sie nei martw,nawet jako Royal umrzesz mnostwo razy zanim rozgryziesz przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem całą grę grałem knightem i nie użyłem ani razu czaru, mag zdecydowanie jest najłatwiejszy i IMO strasznie nie zbalansowany w tej grze. Royal to najlepszy wybór jeśli chcesz robić postać po swojemu. Ma 1 lvl więc te 5-6 statów dodakowo możesz Ty rozdac za śmieszną ilość dusz.

 

Jedyną wadą tej gry jest jej liniowość plansze 2-2 do teraz pamiętam jak dojść do bossa w 3-4 minuty zabijając jednego 'moba' a mineło z pól roku odkąd ostatni raz grałem. Ale jest coś w tym tytule że mimo iż robisz coś już 30 raz wiesz ze tu jest jeden potwór za rogiem są 2 dodatkowo trzeba uważać na archera, robisz to jak automat i Ci się to nie nudzi, coś niesamowitego xd

Odnośnik do komentarza

2. Jak pogadasz z Black Maiden (ta urocza pani w czarnym) dajesz Seek Power (nie pamietam czy mozna odrazu czy musisz pierw skonczyc swiat 1-1) i masz napisane ile potzebujesz dusz by wykupic statystyke. Za kazdym razem koszt bazowy troche wzrasta.

3.Wszystkie kamienie z Bossow trzymaj dla siebie,nigdy nie bierz "consume soul" bo to wielka strata. Kamienie bossow mozesz wymieniac na niezle czary,mocne cuda,upgrady oraz calkowicie nowe a silne bronie. (wyjatek to kamien tego czerwonego smoka ktory lata nad zamkiem i zieje ogniem,ten mozna skomsumowac)

6. Mozna tylko raz sie bic z bossem,chyba ze zostajesz przyzwany jako blue soul przez kogos,wtedy mozesz drugi raz sie bic z bossem jako pomoc,ale dostajesz za to tylko troche dusz.

@2 chyba trzeba skonczyc 1-1

 

@3 to zalezy od postaci tak naprawde. zobacz na necie co za dana demon soul mozesz dostac i zdecyduj czy bedzie ona uzyteczna. ale w tej grze tak banalnie sie farmi dusze ze naprawde nie ma sensu ich zjadac imo.

 

 

@6 "tylko troche dusz" i az powrot do body form (przydatne jesli sie chce wbic pure black world tendency gdzies indziej) no i +1 do white character tendency.

 

 

@bobi inna wada tej gry jest to jaka jest farmer friendly. dzieki takiemu 4-2 masz dostep do nieograniczonej ilosci zielska i lvli ile tylko chcesz malym nakladem pracy.

 

 

 

 

ja tam gram wandererem z katana i jeszcze sie decyduje czy biegac z tarcza czy dual wield czy mix, a czary znam cale 2 (evacuation i enchant weapon). frajda z tej gry jest taka ze moze i jest liniowa i wiesz ze za rogiem stoi koles z 2 mieczami ale za to moze cie zabic 1 ciosem jesli sie spoznisz z roll wiec walka z nim jest zawsze ciekawa.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

@3 to zalezy od postaci tak naprawde. zobacz na necie co za dana demon soul mozesz dostac i zdecyduj czy bedzie ona uzyteczna. ale w tej grze tak banalnie sie farmi dusze ze naprawde nie ma sensu ich zjadac imo.

 

 

@6 "tylko troche dusz" i az powrot do body form (przydatne jesli sie chce wbic pure black world tendency gdzies indziej) no i +1 do white character tendency.

 

 

@3 przeciez kolega jasno stwierdzil ze zalezy mu na platynce w DS,wiec nie powinien konsumowac dusz bo nie otrzyma wszystkich czarow i przedmiotow.

 

@6 przeciez kilka postow wyzej juz mu o tym pisalismy,juz mu to wytlumaczylismy i opisalismy,teraz pytal o cos zupelnie innego i mu w skrocie odpowiedzialem.

 

 

Co do dual katana szkieleta,kazda walka z nim to przezycie,nawet jak sie farmi stone's,bo wiesz ze moze Cie na hita zdjac jak w pore nie unikniesz...no i ta jego defensywa i koniecznosc enchantu broni.

 

Ja tez mam dylemat jakiej broni uzywac...rozwijam statystyki narazie jako hybryda bo jestem niezdecydowany czy chce kupe dex'a dla katan,spearow i lukow,czy dodac w STR i biegac z very large sword i wszystkich przewracac. Do tego dochodzi jeszcze endurance ktore jest bardzo pomocne i vitaliy bo lubie miec duzo hp.

Narazie mam SLVL 75 i jakos 18 vit,25 endu,30 str,31 dex z tych najwazniejszych i wlasnie stoje na rozdrozu bo czas ktorys wspolczynnik odpowiedzialny za dmg podpakowac i nie wiem jeszcze ktore broni bede uzywal jako main.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dzięki za porady, ogólnie w dalszych światach gra nabiera rumieńców;)

I tradycyjnie pytanie ;)

W Nexusie zaatakowałem gościa siedzącego przed teleportem do pierwszego świata w wyniku czego cały czas jest w stanie walki-czy w ten sposób zablokowałem sobie sposób otrzymania jakiegoś przedmiotu?Czy jakoś z biegiem czasu uspokoi się, czy trzeba go wykończyć dla swietego spokoju ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za porady, ogólnie w dalszych światach gra nabiera rumieńców;)

I tradycyjnie pytanie ;)

W Nexusie zaatakowałem gościa siedzącego przed teleportem do pierwszego świata w wyniku czego cały czas jest w stanie walki-czy w ten sposób zablokowałem sobie sposób otrzymania jakiegoś przedmiotu?Czy jakoś z biegiem czasu uspokoi się, czy trzeba go wykończyć dla swietego spokoju ;)

Wykończ. Od niego nic specjalnego się nie dostaje. Mogę tylko zdradzić, że i tak niedługo potem znika mu się na zawsze, więc jakby skracasz mu jego cierpienia ;P . 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...