Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się preorder na Ultimie w bardzo atrakcyjnej cenie. Poradnik, OST i ładne pudełko kuszą. Chyba GoWIII kupię później na wakacje i zamówię DS. Słyszałem, że jest bardzo wymagający, ale myślę, że dam radę. Spodobał mi się mroczny klimat i system walki, a fakt iż obecnie developerzy RPG często odwołują się do tej gry o czymś świadczy.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

a ja mam takie pytanie, czy ktoś wie czy wszystkie wersje dzialaja na tych samych serwerach, czy jak mam wersje chinska to raczej nie spotkam polakow? a moze mial ktos wersje i chinska i us i wie czy mozna jakos odpalic postac z jednej wersji na drugiej ?

Mam obie wersje - oczywistym jest, że serwery jak i save'y nie są kompatybilne.

Odnośnik do komentarza

 

Cholera, jak tylko słyszę tę nutę to mam ochotę złapać za meat cleaver'a i ponownie zacząć polowanie na dusze!

 

Kapitalna gra - najlepsze co spotkało PlayStation3 od premiery :thumbsup:

 

"Let strength be granted, so the world might be mended, So the world might be mended..."

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

witam.ogolnie to jestem biednym studentem medycyny ktory wlasnie siedzi po uszy w shicie do wkucia->jednakze (chyba znak od Jesusa)sesja konczy sie 23 a zaraz po niej premiera ds...jestem zapalonym rpg-owcem,poziomy trudnosci bla bla nie dzialaja na mnie.maga klimatowa gra sie zdaje byc do tego unikalny system walki i online.zamowilem juz black phantoma edycje i czekam.CZYTUJE duzo na forach o grze porady jednak mam jedno najwazniejsze zapytanie:jaka klase wybrac na poczatku gry??preferuje:jakiegos pakera z mieczem tarcza ktory kazdy spor ma zamiar rozwiazywac silowo,czarowanie to jedynie jakeis heal wzmocnieniea i koniec bez "przesadyzmu"jaka postac polecacie.slyszalem o royalu i temple knight??templem latwiej na poczatku ale pozniej dupa nie wiem chce postac na dluzsze posiedzenie by nie okazalao sie ze na poczatku popelnilem blad...a moze wszystko to dupa i trzeba jakiegos maga wybrac...z gory thx za pomoc!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta gra nie jest trudna, ją trzeba po prostu zrozumieć. O ile kilkanaście lat temu była by to całkiem normalna gra, tak w czasach gdy jesteśmy rozpieszczani przez każualowy poziom trudności starcie z DS może być problemem, gra nie wybacza błedów. To jaką klasą zagrasz zależy wyłącznie od Ciebie, ja zaczynając wybrałem knighta całą grę skończyłem bez magi. Prawdą jest jednak to że po 3-4 new game plus to że masz cały pasek hp nic nie znaczy i liczy się jedynie to jak szybko się rolujesz. 'Zwinność' zwiększa możliwość ładowności Ekwipunku który masz na sobie więc siłą rzeczy możesz nosić ciężką zbroję i rollować się w niej jak byś nic nie miał. Jednak serio po 3-4 przejściu sam dojdziesz do wniosku że lepiej ściągnąć zbroje i biegać 'nago'.

 

Gra magiem jest najłatwiejsza jednak traci się cały urok z tej produkcji tak więc polecam, wanderera lub knighta ; d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...