Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

 dzisiaj padła Old King Doran... niby wszystko fajnie, ale teraz mi tendencja świata spadła i wszyscy wrogowie w 1 są zayebiście silni. trudno, ide oddać Makoto jemu właścicielowi, pajac mnie zaatakował to trza się bronić i go zabiłem, to tutaj też mi tendencja spadła. nic tylko Geraltowe "pięknie, k(pipi), pięknie"... 

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Mam mały problem. Mianowicie po uwolnieniu Yurta w 3-2 nie zabiłem go na miejscu gdyż gdzieś wyczytłem że lepiej zabić go w Nexusie.Wróciłem wiec do Nexusa Yurt miałbyć na piętrze po prawej stronie a tu ani śladu po nim. Teraz co wejde do Nexusa to latam i sprawdzam czy wszyscy npc-e żyją.Dlaczego Yurta niema tam gdzie ma być?

Odnośnik do komentarza

Tak, po pierwszym bosie nikt jeszcze nie ginie. Pojawiają się tylko 2 trupy, z których można znaleźć dusze. Yurt jest dosyć mocny, ma kozacką zbroję i jego zabicie NIE obniża CT.

mocny? to cienias, spodziewalem sie po nim duzo wiecej, podobnie jak po bossie w 3-2...

O ile zgodzę się, że dla kogoś kto dotarł do Yurt'a, zgładzenie go nie stanowi większego wyzwania, tak jestem ciekaw jak wyglądał w Twoim przypadku przebieg walki z Maneater'em... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Tak, po pierwszym bosie nikt jeszcze nie ginie. Pojawiają się tylko 2 trupy, z których można znaleźć dusze. Yurt jest dosyć mocny, ma kozacką zbroję i jego zabicie NIE obniża CT.

mocny? to cienias, spodziewalem sie po nim duzo wiecej, podobnie jak po bossie w 3-2...

O ile zgodzę się, że dla kogoś kto dotarł do Yurt'a, zgładzenie go nie stanowi większego wyzwania, tak jestem ciekaw jak wyglądał w Twoim przypadku przebieg walki z Maneater'em... :rolleyes:

za pierwszym razem go pokonalem: sword of searching i jakaś mocna tarcza. pierw od tylu weza uciac, i potem cialem az stamina nie spadla do zera(u mnie taka seria zabiera ~1000 hp, a miecz ten jest szybki jak diabli i zabiera malo staminy). zanim drugi dolecial pierwszy gryzł ziemie. tylko przy 2 raz balem sie o zdrowie. powtarzam: są chetni na NG+ to pisac:heros123456789

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

no niestety jestem miękka faja. porwałem się na ten tytuł no i mnie przerasta choć stary wyjadacz jestem. mam pytania:

 

1) podczas misji treningowej zginąłem podczas walki z bossem, trafiam do nexusa i jestem duchem. jak mam wrócić i odzyskać ciało? teleportowac moge sie tylko do pierwszej lokacji...

2) jak tworze nową postać od razu wrzuca mnie do nexusa bez misji treningowej w postaci ducha, tak powinno byc?

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

no niestety jestem miękka faja. porwałem się na ten tytuł no i mnie przerasta choć stary wyjadacz jestem. mam pytania:

 

1) podczas misji treningowej zginąłem podczas walki z bossem, trafiam do nexusa i jestem duchem. jak mam wrócić i odzyskać ciało? teleportowac moge sie tylko do pierwszej lokacji...

2) jak tworze nową postać od razu wrzuca mnie do nexusa bez misji treningowej w postaci ducha, tak powinno byc?

1) Żeby odzyskać ciało musisz zabić 1. bossa. Do tutoriala nie możesz wrócić, bossa będziesz miał szansę ubić.

2) Chyba da się włączyć samouczek, ale po co? Zasadniczo twórcy gry chyba zakładają, że gracz dostanie wpier.dol od Vanguarda, choć zabicie go jest możliwe(choć ja akurat zdechłem po 10 sekundach).

Odnośnik do komentarza

Cialem sie tak nie przejmuj... 80% czasu gra sie jako dusza a w pozniejszym etapie jak rozwiniesz postac jest najlepsza zabawa gdy niemasz ciala ( inwazja na inne swiaty, pomaganie nowym graczom ) pamietaj ze pierwsze 10 godzin jest najgorsze pozniej jest coraz lepiej nawet sam musze sie teraz zabijac,zeby powalczyc z innymi.jak cos to sluze pomocą- psn id- eUnEbZipULa_pl.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Cialem sie tak nie przejmuj... 80% czasu gra sie jako dusza a w pozniejszym etapie jak rozwiniesz postac jest najlepsza zabawa gdy niemasz ciala ( inwazja na inne swiaty, pomaganie nowym graczom ) pamietaj ze pierwsze 10 godzin jest najgorsze pozniej jest coraz lepiej nawet sam musze sie teraz zabijac,zeby powalczyc z innymi.jak cos to sluze pomocą- psn id- eUnEbZipULa_pl.

 

dzieki za pomoc :potter: ja naleze do tych zawziętych wiec pomecze sie troche

Odnośnik do komentarza

haha ale jaja. NG++, walka ze smokiem a tu nagle fantom przylatuje i pisze wiadomość: SOUL SUCK ME!! przyłazi bez broni i zbroi! to ja soulsuckerem wysysam jego dzusze i PÓŁTORA MELONA DUSZ ZAROBIŁEM!!!! a potem nawet pozwolił się zabić! oby więcej takich ludzi:) KHAGDAR- jaki masz lvl? może pogramy razem na NG++? ja ma 133 jakby co.

Odnośnik do komentarza

elo ja mam 70 lev , i zamierzam przejsc tą giere ze 6 razy :) wiec jak jest jakis chętny do wspolnych akcji to dawac znac !

PS. ostatnio podczas ''wydawania pkt exp, , u black panienki stalem na przeciw jej i gdy odkladalem pada nacisną sie

przycisk R2.... :) jak dostala strzala z mojej super axe w łeb to zostalo jej 1% energi , uff ale szczescie :) duzo

nie braklo a mial bym - new game.....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...