Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli thief ring na FL, to tylko z fire resistance ring. 2 sloty są już zajęte, czyli ring przyspieszający roll odpada.

tarcza anty ogniowa to była u mnie dotąd podstawa. wraz z long swordem, ale skoro mam się z nim zagrywać w partyzantkę, to... wygląda na to że będę się musiał bawić w harrego pottera z tarczą. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

AAA, w Demons nawet magii nie uzywalem. Nie wiedziałem jak. I całą grę skończyłem jakimś chuyowym bastard swordem xD niezłą lamą byłem. Aż replay by się przydał bo i opcjonalnych bossów ominalem.

 

Więc proponuje petycję remastera demonsow w 60 fpsach na PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
 

Dyskusja o trudności FL i ME, a ja i tak uważam że nawiększy hardkor to jest 4-2, złote szkielety i reapery.

złote szkielety dało się łatwo wykańczać z white bow oraz thief ring, względnie wymijać używając czarów niwelujących demage. reapery to ci którzy przywoływali zjawy? jeśli miało się white bow i wiedziało gdzie są, można było załatwiać tak samo. tu mam na myśli zwłaszcza drugiego, którego można było ubić z daleka, stojąc prawie na samej górze schodów. nowe zjawy nawet się nie pojawiały dzięki zachowanemu dystansowi. FL na ng+ ; to było konkretne wyzwanie. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Dyskusja o trudności FL i ME, a ja i tak uważam że nawiększy hardkor to jest 4-2, złote szkielety i reapery.

złote szkielety dało się łatwo wykańczać z white bow oraz thief ring, względnie wymijać używając czarów niwelujących demage. reapery to ci którzy przywoływali zjawy? jeśli miało się white bow i wiedziało gdzie są, można było załatwiać tak samo. tu mam na myśli zwłaszcza drugiego, którego można było ubić z daleka, stojąc prawie na samej górze schodów. nowe zjawy nawet się nie pojawiały dzięki zachowanemu dystansowi. FL na ng+ ; to było konkretne wyzwanie. 

 

 

Starałem się raczej tylko walczyć wręcz, łuku używałem sporo, ale do wywabiania przeciwników. Magii nie lubię używać nawet nie tyle dlatego, że jest op tylko dlatego że jest nudna. Cudy za to są super.

Odnośnik do komentarza

No, no, kolejny śmiałek. Zobaczymy czyś miękka faja i gra cie pokona, czy może faktycznie masz jakiegoś skilla hehe. Pamiętaj w momentach słabości, że Ty nie grasz w grę, tylko z grą i masz ją pokonać. Mnie to zawsze motywowalo by przeć do przodu i udowodnić sobie i grze, że potrafię <ok>.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...