Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa cholernie palące pytania. 

Czy new game + jest wyraźnie cięższa od pierwszego przejścia? Chodzi mi o to czy możliwe jest na nim dalsze levelowanie do maksymalnego poziomu każdej statystyki. Czytałem że przeciwnicy są jakieś 40% mocniejsi, a my nie możemy przeskoczyć pewnego pułapu w levelowaniu.

Wczoraj padli wszyscy pozostali bossowie prócz King Dorana, Blue Dragona i False King'a. Niestety przez swoją głupotę i brak zainteresowania magią wyebałem wszystkie znalezione różdżki, a tutaj okazuje się że idealnie sprawują się podczas strarcia z Doranem i blue dragonem

poison cloud np.

Czy istnieje możliwość podarownia, lub zakoszenia różdzki nawiedzając inne światy?

Odnośnik do komentarza

NG+ nie jest wyraźnie trudniejsze, można levelować na nim bez ograniczeń, nie rozumiem co masz na myśli mówiąc o "pułapie w levelowaniu", możesz wymaksować każdą statystykę do 99 poziomu (osiągając gdzieś ponad 800 level), ale będziesz potrzebował na to ogromnej ilości dusz, na pewno nie dasz rady zrobić tego w NG+ tak czy siak. Zresztą średnio powyżej 40-50 poziomu w danej statystyce jej efekt staje się coraz bardziej marginalny.

Można przekazywać sobie itemy grając coop/inwazje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gierka wreszcie zakupiona, teraz czekam na kuriera. Na YT jest sporo guide'ów dla początkujących w temacie serii. Polecacie obczaić czy system nie jest jakoś wybitnie skomplikowany? Z tego co dawniej czytałem i oglądałem gra jako RPG nie jest przepełniona statsami do tego stopnia, że idzie się pogubić.

Odnośnik do komentarza

Z tym błądzeniem we mgle i śmiercią z byle powodu znów nie przesadzajcie. Gra jest wymagająca jak na dzisiejsze standardy ale jeśli opanuje się mechanikę rozgrywki i będzie się grać z głową i bez niepotrzebnego gnania na pałę to powinno się całkiem fajnie pykać i obejdzie się bez patrzenia co chwilę w YT/poradnik itd. Zresztą świat jest podzielony na lokacje do których prowadza portale co znacznie ułatwia orientację w odróżnieniu od Dark Souls.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Co poniektórzy robią z serii Souls nie wiadomo jaki tytuł dla hardcore'ów, a wystarczy tutaj po prostu trochę uważać i grać rozsądnie, a nie napie.rdalać jak głupi jak w większość dzisiejszych gier. Serio, otoczka niesamowitego poziomu trudności przylgnęła do tych gier czego w zupełności nie rozumiem. Zginie się 20 razy zanim dotrze się do pierwszego bossa i potem już z górki.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Gierka wreszcie zakupiona, teraz czekam na kuriera. Na YT jest sporo guide'ów dla początkujących w temacie serii. Polecacie obczaić czy system nie jest jakoś wybitnie skomplikowany? Z tego co dawniej czytałem i oglądałem gra jako RPG nie jest przepełniona statsami do tego stopnia, że idzie się pogubić.

Gratuluje, kupiles gre wszech czasow. Nic nie ogladaj, wlacz i graj. Poradniczkami, podpowiedziami to przy drugim podejsciu. Nie zniszcz sobie funu.

Odnośnik do komentarza

Co poniektórzy robią z serii Souls nie wiadomo jaki tytuł dla hardcore'ów, a wystarczy tutaj po prostu trochę uważać i grać rozsądnie, a nie napie.rdalać jak głupi jak w większość dzisiejszych gier. Serio, otoczka niesamowitego poziomu trudności przylgnęła do tych gier czego w zupełności nie rozumiem. Zginie się 20 razy zanim dotrze się do pierwszego bossa i potem już z górki.

 

Ale nikt mu nie pisze, ze bedzie trudno bo wbiegnie miedzy dowch wrogow i go zatluka. Jesli nie poczyta o systemie to zaskocza go chocby tendencje. Stawiam, ze jak zacznie grac to zapyta o WT, CT i czy wybor postaci na poczatku ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...