Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem 1 i 2 sezon ale już 3'ego sezonu nie dałem rady. Jakieś takie to dziwne było, Rita w ciąży, Dexter jako przyszły ojciec, no ale po trailerach 4 sezonu można mieć nadzieje że pomysł na dziecko zostanie dobrze wykorzystany.

Ktoś na jakimś forum opisał jak w przyszłości może się zakończyć Dexter, a mianowicie syn przez przypadek nakrywa Dex'a przy pracy i widząc co robi, zabija go. Na początku jest w szoku ale potem stwierdza że mu się to podoba i przejmuje schedę po ojcu.

A jeszcze mam pytanie co do 3 sezonu. Czy ten cały prokurator odkrył kim jest Dexter ?

Odnośnik do komentarza

Mam za soba lekture pierwszego odcinka i jestem w miare zadowolony

 

zle rzeczy:

 

 

- Powrot telenowelowych watkow. Wali mnie kogo bzyka Deb, wali mnie kogo bzyka Angel, nie ogladam serialu o seryjnym mordercy bo interesuje mnie zycie intymne drugoplanowych postaci !!!

- Skoro przy tym jestesmy to troche loltastyczne ze byla dziewczyna Angela zniknela bez sladu poza jedna niezreczna linia dialogu.

- Tani cliffhanger, ohoho jak dexter z tego wyjdzie. Hurrr, albo juz zakopal trupa i nie ma go w samochodzie albo schowa go w lesie i zadzwoni po pomoc drogowa. Co za napiecie !

 

 

 

dobre rzeczy:

 

 

- Lundy wrocil. Lundy rzadzi.

- John Lithgow jako nowy przeciwnik dla Dextera. Ma zdrowo nawalone i wydaje sie rownie kompetentny co Dexter, wiec bedzie ciekawie. Moze moglby nawet zabic jakas postac drugoplanowa? Bo juz troche ich za duzo jak dla mnie...

- Sekwencja poczatkowa na opak z zaspanym Dexterem rzadzila.

- Masuka rzadzi.

- Wbre moim obawom Dexter jako ojciec wychodzi nawet interesujaco.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

lekki ot - jak ktos ma mozliwosc, polecam 4 knige, lepsza od przegietej 3, ogolnie troche nawiazuje do serialu, pare zdarzen z serialu opisane, dexter jako mąż, powrót odpowiednika Lundy'ego na całą książkę itp. 4/5 póki co, pare stron zostąło

Odnośnik do komentarza

Ok jestem po. A więc, odcinek taki na 7+/10 a może i 8-. Takie tam rozpoczęcie sezonu i nowych wątków. Masuka z sezonu na sezon coraz mniej śmieszny. Trochę za dużo romansidła - Angel z LaGuertą, Deb z Antonym a tu jeszcze ten jej były się pojawia - telenowela. No i problemy z dzieciakiem - bleh, nic interesującego.

 

Ten Trinity Killer może być ciekawy, zobaczymy jak dalej pójdzie... To będzie pewnie najtrudniejszy "boss" Dextera.

No i końcówka, zupełnie bezsensu i źle wyreżyserowana, która w założeniu miała pewnie wywołać mały szok. Tani chwyt.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Jedno co sie rzuca w oczy to czarny humor, ktorego było dużo więcej niż w innych epach. Ogolnie na plus, poza wspomnianymi wątkami miłosnymi.

 

 

Angel bzyka Laguertę (równie dobrze mogłby miec romans z Deb, tak samo wątek z kosmosu), jego była znika bez słowa, Deb bzyka murzyna, a tu nagle wraca jej były chłopak Lundy. No ej.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...