Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Ku.rwa jego zapie.rdolona mać, ależ mocny był ten sezon. Trup się ścielił gęsto, działanie pod przykrywką było, tylko trochę mi zabrakło humoru Masuki. Ale przejdźmy do meritum sprawy...

 

Skąd podejrzenie, że Trinity wiedział kto i gdzie ? Przeorał mieszkanie Debry, naprawdę trywialne rozwiązanie.

 

Sama śmierć jest mi na rękę. No matko i córko, ależ mnie wku.rwiała postać Rity, rozemocjonowanej i niedobitej mamci. Jej humory ssały ogórka.

 

Pewną szansę na bycie wątkiem w 5. sezonie może być dociekanie Debry do poznania swego ojca. Myślę, że coś z tego będzie ("Harry, kim ty byłeś" czy coś w ten deseń).

 

Śmierć i egzekucja głównego agresora odbyła się za szybko, chociaż gadka o Bogu i powołaniu przypomniała mi zakończenie "Siedem" i wrzuciła ciary na plery <ok>

 

Żałuję, że ostatni epizod miał tak niską liczbą porządkową i tyle się w nim zdarzyło. Naprawdę, jeszcze 2,3 epy i byłoby świetnie.

 

PS. Potwierdzam ten CBOSowy ranking :teehee:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No fajny zbieg okoliczności, Dexter jako mały w krwi, obok martwa matka, a potem znajduje ich przyszły tata dexa . A potem, ileś lat temu, syn Dextera we krwi (też w podkoszulce chyba jak młody Dex), obok martwa matka, znajduje ich tata małego.

Chodzi mi tylko o to, że to chyba zbyt szalony zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No fajny zbieg okoliczności, Dexter jako mały w krwi, obok martwa matka, a potem znajduje ich przyszły tata dexa . A potem, ileś lat temu, syn Dextera we krwi (też w podkoszulce chyba jak młody Dex), obok martwa matka, znajduje ich tata małego.

Chodzi mi tylko o to, że to chyba zbyt szalony zbieg okoliczności.

To nie zbieg okoliczności. To przeznaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jestem po obejrzeniu 4 sezonów Dexter'a ("prawie jednym tchem", w niecały miesiąc) i powiem, że chyba najlepszy serial jaki widziałem. Niesamowicie wciąga i ciągle zaskakuje, zrywa beret. Jak większość świetnych seriali (Lost, Prison Break czy House) powinna się skończyć po pierwszym, góra drugim sezonie - reszta to ciągnięcie tematu na siłę, tak Dexter ciągle trzyma formę i wiele wskazuje na to, że piątka może być jeszcze lepsza.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Sezon gniecie jaja, ze hej ale jest male gvwno! A mianowicie, jak to jest możliwe, ze...

przeczeszewując dom córki, policja nie natrafia na chociażby jedno zdjęcie podejrzanego - jej ojca. Wiedza juz, iz sa spokrewnieni, a mimo to w dalszej części sezonu, ziom wjeżdża sobie na komisariat i nikt nie wie, kim jest, poza Dexem.

Luka w scenariuszu, albo celowe zagranie, żeby w zmorzyć apetyt    :obama:

W tym miejscu kończę dzisiejszy seans  :banderas:  nie wiem, czy zasnę w ogóle..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...