Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Trinity killera - dziwna postać - z jednej strony morderca, z drugiej ciota prosząca się o manto (vide przedostatni odcinek i scena za barem) a na końcu 'family guy'. Ciekawe.

Wydaje mi się, że te wyzwiska były skierowane do niego samego, zauważył że lundy depcze mu po piętach (vide artykuł w gazecie) i w tej sposób chciał się ukarać za to że dał się namierzyć.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

A mi sie bardzo podobał, te podchody i postac trinitiego sa swietne.

Szkoda tylko ze Debra jest tak okrutnie brzydkai nic jej postaci nie ratuje, znacznie ciekawiej by bylo gdyby to ona przypadkowo zdechla na aprkingu a lundy fuksem przezyl.

Odnośnik do komentarza

Na razie mam podobne wrazenia jak z 3 sezonem - 50% telenowelowata kupa, 50% fascynujacy serial, ktory urzekl mnie od pierwszego sezonu. Plus diablo dobry aktor grajacy antagoniste. Wystarczajace proporcje by nadal serial ogladac z zainteresowaniem. Zabicie Doakesa bylo ruchem z jajami ale skrzywdzilo ten serial. Nie ma jakiegos stalego zagrozenia dla Dextera. Mialem nadzieje ze Lundy zacznie pelnic te role, ale wiemy jak to sie skonczylo. Na jakims forum czytalem sugestie, zeby nagle bez wyjasnienia zastapic aktorke grajaca Debre Doakesem. Nie mialoby to specjalnego sensu, ale wielce zwiekszyloby atrakcyjnosc serialu. Mogliby chociaz sprawic, by Doakes sie pojawial Dexterowi zamiast Harrego czasem i go zwymyslal. Eh, jakos tesknie nadal za nim.

Odnośnik do komentarza

Połknąłem w miesiąc wszystkie 3 i pół sezonu, nie wszystkie smakowały tak samo, ale po zobaczeniu każdego miałem uczucie sytości i jednoczesnie glodu zwiazanego z checia ogladania nastepnych.

 

Ten serial jest wielki, głównie dzięki postaci głównego bohatera ( i jego głosnemu myśleniu), który jest nieco zagubiony i nie rozumie pewnych zasad jakimi rządzi się ten świat (uwielbiam sceny z nim i Ritą, nawet te telenowelowe).Właśnie wg mnie to postacie są największym atutem tego serialu.Nie ma w nim ani jednego pustego bohatera, wszyscy są pełni - Debra (podoba mi się jej ciety język, ale wkurza to, że scenarzysci kreują ją na mega dupę, choć taką nie jest), Masuka (perwersyjne dow(pipi)y i smiech a la biwis i bathed wielokrotnie mnie rozbawiają), Batista (trochę (pipi)owaty, ale ktoś musi), Lundy (gwiazda fbi, który zachowaniem nie przypomina najlepszego agenta, lapiacego najgroźniejszych zbirow juesofej, lecz kobiete z usposobieniem przedszkolanki) i wielu innych.

 

Podoba mi się, ze twórcy nie przesadzają z ilością zwrotów akcji jak było w przypadku Prison Breaka'a, wszystko jedt idealnie wywazone, nie da sie pogubic.

 

Ze wszystkich trzech sezonów, za najlepszy uważam drugi, ponieważ najbardziej trzymał w napięciu. Żal tylko Doakesa, za którego przyszedł mniej ciekawy Quinn.

 

Nowy sezon jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego, szkoda tylko, że tak prędko Dexter odkrył tozsamośc Trojkowego, bo przez 6 nastepnych odcinkow bedziemy sledzic tylko podchody Morgana.

Odnośnik do komentarza

Przypomnijce mi kto w s2 byl glownym celem w calym sezonie?

Wszyscy polowali na samego Dextera - Rzeźnika z zatoki

 

 

A marudzenia Tokara nie ma co brać do serca. Trinity jest świetny.

 

 

PS. Tokar dobrze się bawił na nowym Harrym Potterze.

Odnośnik do komentarza

Jak odkurzacz zelmera. Miał kilka przebłysków, ale przez większość czasu to jest pacjent oddziału geriatrycznego i bez znaczenia, że akurat typowi łeb młotkiem rozłupuje, bo i tak wygląda przy tym śmiesznie. Zobaczymy jak się podchody między nim i Dexem rozwiną, może zmienie zdanie. Póki co Miguel >>>>>>> Trinity i nie zmuszajcie mnie, żebym wyjął różdżkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trójkowego gra koleś, który źle mi się kojarzy, bo występował głownie w mało śmiesznych komediach (np. "Trzecia planeta od Słońca"co go od razu przekreśla ) i w tej branży powinien pozostać.

 

M-i-g-u-e-l żondzi kórwa i hój!!!stojedenaściemilionówstojedenaścietysięcystojedenaście

A jak oceniasz nowego Harry Pottera?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...