Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

A moze po prostu jest wampirem?

 

 

 

 

Mi tez przyszlo do glowy, ze Trinity moze miec jeszcze czwarta ofiare. Mysle, ze to uzasadniona teoria biorac pod uwage, ze trumna jest ewidentnie czescia cyklu (irracjonalny gniew gdy Dexter odpalil pile na to wskazuje - wpier dolil mu sie do rytualu), ktorej Lundy nie przewidzial. Jak ktos znika zamiast bycia zabitym w charakterystyczny sposob to trudno to skojarzyc z pozostalymi morderstwami. Z drugiej strony moze to byc zmylka. Rownie dobrze Trinity moze kogos w niej zakopywac albo se w niej lezec i walic konia: trudno przewidziec psychola.

 

Ciekawe, ze nie jest w stanie zabic nikogo, kto nie spelnia dosyc wysrubowanych wymagan. Nawet zwierzat.

Odnośnik do komentarza

W Dexterze denerwujace jest nieco to ze nie pamietam juz kiedy nie było "zjawy" Harrego, wydaje mi się że on jest jako zapchajdziura, nic szczegolnego nie wnosi, nie podoba mi sie ten motyw.

 

/ a Nasz zabojca miał niezły epizod w pełnometrażowym filmie STREFA MROKU:) część tam wyreżyserował spielberg, ogólem dobry film, coś na pograniczu horroru, dramatu i komedii. także Dan Aykroyd tam grał, film jest do ściągnięcia, ale w Polsce nikomu napisów się nie chciało do niego zrobić póki co.

Odnośnik do komentarza

Dobry ep. Fajnie się sytuacja między Dexem i Quinnem zaostrza, będzie mięso. Za to Trinity akcją z sarenką już kompletnie pogrążył się w moich oczach. No po prostu ultimate villain.

Końcówka fajna, ale można się było tego spodziewać po tym, jak szybko i niedbale był przygotowywany i przeprowadzany rytuał.

 

Taka ciekawostka na deser

 

2ec1zzb.jpg

 

A fuj :yucky:

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No Quinn w koncu sie dowie i na pewno bedzie go szantazowal, wydac go nie moze bo sam bedzie mial przesrane , jest pare wyjsc:

 

1) dex go zabije - watpie, bo jednak niewinnych ponoc nie zabija

2) zrobi to za niego Trinity, czuje ze oboje beda o sobie duzo wiedzieli niedlugo, i Trinity okaze sie dobry ziom

3) nastraszy quinna

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze nie odkryje kim jest Dex, bo wyglada mi na wiejskiego glupka a nie super gline.

Chyba zapomniałeś, że wcześniej jego sekret odkrył murzyn.

 

Queen to nic innego jak nawiazanie do sp. Doaksa, tez go sledzil, bla bla. Boring

Queen to taki chujowy zespół, a ten koleś z serialu to Quinn.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Quinna nigdy nie lubiłem, teraz go nie lubię jeszcze bardziej, ale coś mi się zdaje, że on nie dotrwa do 5 sezonu. Ktoś go dupnie jeszcze w 4, bo tu jeszcze z 6 odcinków, a do końca Trójkowego już raczej blisko, więc o czymś to musi dalej być. Swoją drogą fajnie by było gdyby ktoś odkrył co Dexter robi wieczorami i uznał go za superbohatera. np. Deb

 

No i wciąż za mało Masouki!

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

nowy odcinek ok, postac trinitiego jest dosyc ciekawa, fajnie ze jeszcze tylko 4 odcinkow, jakby chcieli meczyc widza 25 odcinkowym sezonem to bylo by nie fajnie.

 

Podejrzewam ze zonka dexa go zdradzi, albo mu powie o podchodach goscia od ryb, a dex to pewnie zleje co ja w(pipi)i xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...