Skocz do zawartości

Magic Ball


Zeratul

Poziomt trudności pucharów.  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Magic Ball?

    • Bardzo łatwe
      0
    • Łatwe
      1
    • Średnie
      0
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

<a href="http://www.trofeaps3.com/trophies/readarticle.php?article_id=139" target="_blank">http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=139</a>

 

Bronze Trophies

 

* ARRR! - Complete ?Plundering Pirates? Episode

* NI! - Complete ?Naughty Knights? Episode

* 10 in a Row - Complete 10 Levels in a Row

* 25 in a Row - Complete 25 Levels in a Row

* 500K Plan - Score 500,000 points

* Millionaire?s Club - Score 1,000,000 points

* The Morris Award - Gain 9 Extra Lives

* Bonus Plan - Collect 200 ?Bonus Points? power-ups

* Minuteman - Complete a level within one minute

* Goodbye Cruel World - 5 Killer Skulls Collected

 

Silver Trophies

 

* Back in the Chain Gang - Start a chain reaction with a bunch of cannons

* Through the Fire and Flames - Seek out and aid the lone knight in his fight against the dragons.

 

Gold Trophies

 

* Award Winner - Collect all Awards in the game

Edytowane przez Old_Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Goodbye Cruel World - 5 Killer Skulls Collected

 

Chyba najciekawsze Trofeum jakie ostatnio widziałem :D

Ale gra jest w pytę mimo wszystko a jeszcze nie wypróbowałem multi ^^

 

Sakiu: nie lepiej na Kanadzie za ok. 26zł?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

w końcu zagrałem, gra wyśmienita, jak dalej takie perełki będą wychodzić to z moim czasem na granie skończy się tylko na grach z pss :D

 

ale mam pytanie odnośnie trophies - "Goodbye Cruel World - Zbierz 5 zabójczych czaszek" - czy jak będę grał, zbiorę czaszkę, dam restart, przejdę poziom itp. to czy będą wpadać mi trofea "10 in a Row" oraz "25 in a Row"? czy może ta czaszka jakoś wyklucza te trophies?

 

myślę że będzie kolejny calak po Cuboid - myślę że najtrudniejsze trophy "Back in the Chain Gang" (przynajmniej z opisu ;) ) samo przypadkiem wpadło, miałem zamiar polować na te srebrne po skończeniu reszty ale widać nawet starać się nie trzeba za bardzo :D

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

a nie ma przypadkiem jakiegoś limitu na restarty? jestem w levelu 2.7, gram od początku, jak straciłem życie to restart (po czaszkach też restart, ukryte trophie za czaszki wpadło), a trofeum za "25 in a row" jeszcze nie zdobyłem :/

trofeum "10 in a row" mam, ale czaszki zbierałem po tym trophie, raz też miałem level który restartowałem z 30 razy (sam nie wiem czemu ;) ). więc może jednak czaszka nie pozawala zdobyć tych leveli pod rząd albo są limity restartów?

 

a u mnie do calaka 2.16, 25 in a row, i drugi etap :P

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Wszystko mozna zrobic za 1 przejsciem gry.

 

Najpierw zbieracie serduszka, gdy stracicie zycie restart, Jak juz macie 9 to przy okazji powinno wpasc 10 in row, Gdy juz macie 9 serduszek giniecie tylko przez czaszke, jesli spadnie kulka restart jasli czach gracie dalej,

 

200 bonus pooints jest dosc cieszkie , trzeba miec ok 30 in row zeby na bonusach nazbierac odpowiednio duzo, a przy okazji wpada oczywiscie 25.

 

 

Odnośnik do komentarza

zostalo mi 9 zyc i 200 bonus... bonusy to trzeba w jednej grze zebrac czy liczy sie wyniki overall?

 

Smieszna sprawa z rycerzem... siedze sobie i gram wczoraj w Magic Balla i moja laska przyszla, i wziela za pada... i zaczyna grac, to jej wlaczylem plansze z rycerzem zeby sie poddala i oddala pada. A ta nie, ostro meczy i... ona zrobila to trophy :lol:

Odnośnik do komentarza
zostalo mi 9 zyc i 200 bonus... bonusy to trzeba w jednej grze zebrac czy liczy sie wyniki overall?

 

Smieszna sprawa z rycerzem... siedze sobie i gram wczoraj w Magic Balla i moja laska przyszla, i wziela za pada... i zaczyna grac, to jej wlaczylem plansze z rycerzem zeby sie poddala i oddala pada. A ta nie, ostro meczy i... ona zrobila to trophy :lol:

200 bonus w jednej grze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...