Skocz do zawartości

Magic Ball


Zeratul

Poziomt trudności pucharów.  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Magic Ball?

    • Bardzo łatwe
      0
    • Łatwe
      1
    • Średnie
      0
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mowiac Cuboid byl wedlug mnie banalny. Jedyne co to (pipi)ane bylo to trofeum za 8h bo trzeba bylo konsole zostawic na iles tam godzin...Z tym ze nie mowie ze wszytsko bylo proste ostatnie 2 poziomy troche krwi mi napsuly a i masterowanie poziomow to tez twardy orzech:)

 

Co do Magic Ball tam jeszcze gre szanse ale wkurza mnie to ze juz gram 20 level a dalej ta sama plansza czyli morze stateczek itp..

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie każdy kupuje grupowo ;p

 

ah i btw, mi też zdażyło się wcisnąć nie ten przycisk mając 900k :) co za debil zaprogramował X na wyjscie z gry, a O na try again wtf....powinno byc mini menu z mozliwością wyboru, albo licznik 10 sekund i continue? ....to jedyna rzecz jaka mnie w grze denerwuje....

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

dobra, jest 100%, faktycznie 25 in row trzeba przejść na jeden rzut, nie wychodząc z gry.

 

gra na początku fajna, plansza z piratami ciekawa, ale ta druga jest tak denna że aż szkoda. ale te 36zł powiedzmy że było wydane w miarę rozsądnie, z tym że (włączając się do porównania) Cuboid był zdecydowanie lepszy. obie gry są niestety "jednostrzałowe", nie chce się do nich wracać. Cuboid oceniam zdecydowanie wyżej ponieważ zdobyłem wszystkie trofea z przyjemnością (jedynie na trophy za 8h zostawiłem konsolę włączoną). Magic Ball odrzucił mnie całkowicie w połowie drugiego etapu, skończyłem go z niesmakiem, a dla 25 in row zaczynałem grę jeszcze raz mimo że wcale nie miałem jakiejś wielkiej na to ochoty i jakby nie to że porozdawałem moje gry kolegom, to bym na pewno tego nie robił.

Odnośnik do komentarza

MB dla mnie jest fajny (lubie arkanoidy). Powinien miec jednak wiecel poziomow (ze 2x wiecej) no baardziej urozmaiconych. Sceneria powinna sie zmieniac co powiedzmy 10-15 poziomow i tak np 6 scenerii (co daloby 90 poziomow) plus ew. 1 jakis z aktywnym bossem (o ile pamietam to w Arkanoidzie na NES na koncu byl jakis tam boss).

 

E: @ karmaster: Mozesz nawet wylaczyc gre, ale potem musisz kontynuowac biorac Continue. Nie mozna miec game over (tzn nie mozesz zrezygnowac jak bedziesz mial game over, musisz brac restart) ani wziac new game.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Magic Ball DLC: Wicked Witches (Trofea)

 

 

Brąz: :3pl:

 

[Wicked Witches] EE-HEE-HEE-HEE-HEE-HEE!!!

Complete "Wicked Witches" Episode

 

[Wicked Witches] 50 in a Row

Complete 50 Levels in a Row

 

[Wicked Witches] More Points Than You'll Ever Need

Score 2,000,000 points

 

 

Srebro: :2pl:

 

[Wicked Witches] Evening Exorcist

An evil witch performs dark rituals. Put an end to them by destroying her at nighttime.

 

[Wicked Witches] As You Wish

No one should hinder true love. Find the lovers and make those around them go away.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
dodatek na psn zajmuje 100kb co pozwala przypuszczac, ze jestesmy ruchani i placimy za odblokowanie czegos co juz kupilismy

jednak po uruchomieniu gry sciaga sie patch 171mb, jakby to kogos interesowalo

 

prawie każda gra tak ma, np. LBP - każdy pack waży ok. 1MB bo wszystko wchodzi w patchach (w LBP jest to po części związane z grą online, żeby była kompatybilność)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja nie powiem - bawiłem się przednio z dodatkiem :) - jedna mała uwaga - na 23 i 24 lvl. gra kantuje niemiłosiernie - piłka przyśpiesza niczym stado dzikich jeży przechodzących przez autostradę xD

 

I najważniejsze [!!!] wreszcie też ktoś pomyślał i dał możliwość włączenia własnej muzy z XMB bo od tej z gry już mi się zbierało...

 

Miniaturowy poradnik do dodatku ;) ---> KLIK

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...