Skocz do zawartości

Magic Ball


Zeratul

Poziomt trudności pucharów.  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Magic Ball?

    • Bardzo łatwe
      0
    • Łatwe
      1
    • Średnie
      0
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dziś w 6 godz. zrobiłem wszystko. Zrobiłbym w 3godziny, ale przyadkiem wyłączyłem gre, i (pipi)ane 200 bouns point musialem od nowa zbierac ;(

 

 

teraz mi zostało 2.16 tylko. Ciężkie, ale jutro zrobie. Teraz brat dosiadl się do konsoli;]

 

 

aha, żeby nie było- po tych 6-ciu godzinach już nigdy do tej gry nie wróce ;d

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

jestem lekko wstawiony wiec jako zdzierzylem te konie, koty i ksiezniczki wiec skonczylem etap 2, po drodze zaliczylem 2.16 - zostal mi 25 in a row. wiec pytanie co podczas grania nie zalicza poziomu pod rzad? w ktorym momencie robic restart? czy jak go zrobie podczas gdy statek wybucha to poziom dalej nalicza mi sie do tego trofeum czy restart musze dac zanim pilka upadnie? czy jest limit restartow na poziom? czy czaszka nie pozwala zdobyc tego trophy? czy etapy bonusowe tez sie licza? kompletnie nie wiem czemu mi go nie zaliczylo :/

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
jestem lekko wstawiony wiec jako zdzierzylem te konie, koty i ksiezniczki wiec skonczylem etap 2, po drodze zaliczylem 2.16 - zostal mi 25 in a row. wiec pytanie co podczas grania nie zalicza poziomu pod rzad? w ktorym momencie robic restart? czy jak go zrobie podczas gdy statek wybucha to poziom dalej nalicza mi sie do tego trofeum czy restart musze dac zanim pilka upadnie? czy jest limit restartow na poziom? czy czaszka nie pozwala zdobyc tego trophy? czy etapy bonusowe tez sie licza? kompletnie nie wiem czemu mi go nie zaliczylo :/

Nie można wyłączać gry. Nie wiem czy do menu można wyjść ale też chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Jak wam sie chce robic 34 poziomy pod rzad?? Ja to kurde rozegralem 16 pierwszego levelu i juz mi sie gra znudzila..:) To juz Cuboid lepszy:D

mi a dokladniej nam sie gierka podoba

gramy we trojke, co level pada przekazujemy

 

gdyby gra mi nie pprzypasila to pewnie nawet godziny bym na trofea nie poswiecil, no ale skoro niektorzy potrafili "grac" w ta japonska po(pipi)ke to do tego pewnie tez sie zmusza

Odnośnik do komentarza
wiecie jakie to uczucie jak ktos przy 959 tys punktow wcisnie kolko zamiast iksa?

 

 

 

wiem, miałem dokładnie to samo...-_-

 

aha, co do 25 pod rząd- nie można wyjsc z gry, gdy jest game over trza nadusic kółko i iksa..... w ogole nie mozna wyjsc do menu, restartów zaliczyc mozna kupe, ale wyjsc nie mozna.....

 

ja niestety myślalem, że do menu spokojnie moge wyjsc.... i od nowa :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...