Skocz do zawartości

Magic Ball


Zeratul

Poziomt trudności pucharów.  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Magic Ball?

    • Bardzo łatwe
      0
    • Łatwe
      1
    • Średnie
      0
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I najważniejsze [!!!] wreszcie też ktoś pomyślał i dał możliwość włączenia własnej muzy z XMB bo od tej z gry już mi się zbierało...

 

Ooo, jak można puścić muzykę z dysku to może nawet ten dodatek do Magic Balla odpalę ;) . Bo nie powiem, w podstawce to mało fioła nie dostałem ( nawet chyba wyłączyłem w czorty maty w końcu tę muzykę;) ).

 

Odnośnik do komentarza
* Bonus Plan - Zbierz 200 dopałek ‘Bonus Points’

Powinno wpaść podczas gry. Staraj się zbierać jak najwięcej $ w Levelach Bonusowych a także podczas gry.

 

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jeszcze prościej o co kaman?

Z tym trofeum mam największy problem. Zbieram $ w bonusowych levelach, wszelakie dopałki podczas grania i nadal ten trophis nie chce wpaść :(

 

Odnośnik do komentarza
* Bonus Plan - Zbierz 200 dopałek ‘Bonus Points’

Powinno wpaść podczas gry. Staraj się zbierać jak najwięcej $ w Levelach Bonusowych a także podczas gry.

 

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jeszcze prościej o co kaman?

Z tym trofeum mam największy problem. Zbieram $ w bonusowych levelach, wszelakie dopałki podczas grania i nadal ten trophis nie chce wpaść :(

 

Prościej się już nie da;). Podczas jednej gry należy zebrać 200 złotych monet ( $ ). Ot, cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
* Bonus Plan - Zbierz 200 dopałek ‘Bonus Points’

Powinno wpaść podczas gry. Staraj się zbierać jak najwięcej $ w Levelach Bonusowych a także podczas gry.

 

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jeszcze prościej o co kaman?

Z tym trofeum mam największy problem. Zbieram $ w bonusowych levelach, wszelakie dopałki podczas grania i nadal ten trophis nie chce wpaść :(

 

Prościej się już nie da;). Podczas jednej gry należy zebrać 200 złotych monet ( $ ). Ot, cała filozofia.

 

Wielkie dzięki. Bardzo mi pomogłeś ;)

Wiem dlaczego nie udawało mi się zrobić tego trofeum. Dopiero jak robiłam 50 levelil pod rząd to samo wpadło.

Mam już swoje upragnione 100 % w Magic Ball :1pl:

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

podziwiam Was że macie 100% w tej grze ;) dzisiaj miałem wolne w pracy więc chciałem sobie trochę trophywhorować ale szczerze nie dałem rady ;) nowe plansze są w nawet fajne, a custom soundtrack uratował mi jakąś przyjemność z grania, ale po prostu nie byłem w stanie jeszcze raz grać drugiegp epizodu z księżniczkami i rycerzami ;) więc zrobiłem tylko trophy za przejście dodatku i te dwa zadania na srebra (o które nawet się nie starałem), do 100% zostało mi 50 in row i 2 mln punktów (za pierwszym przejściem miałem 1.9mln ;) ), i na miliard procent wiem że nie zmuszę się do ich zrobienia :)

 

ps. narzeczona widząc tą grę podsumowała ją że to najgłupsza gra w jaką widziała że grałem, a designer musiał ostro koksić ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam problem z trofeum 50 in row, zacząłem grać na singlu od planszy 1-1 i w chwili obecnej jestem na 3-6 a trofeum nie dostałem. Teraz mam po prostu wyjść z gry czy dalej grać ?

 

EDIT:mam 3-14 i dalej nic, czy te trofeum trzeba zrobic za jednym razem czy mogę dziś zrobić 30 lvl a jutro 20 ?

Edytowane przez Wiśnia San
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
czy te trofeum trzeba zrobic za jednym razem czy mogę dziś zrobić 30 lvl a jutro 20 ?

musisz niestety zrobić za jednym razem - nie możesz po drodze wyjść a potem wrócić i dać continue...

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Następne trofea w tasiemcu i 100% idzie się kochać...:

 

Brąz:

 

[Winter] Let it snow1

Complete the ''Winter'' episode

 

 

Srebro:

 

[Winter] Penguins in Danger!

Help the valiant penguins fight the nasty bears!

 

[Winter] Call for help!

Call for help by launching the fireworks! don't let the witch notice you! avoid htting this elderly lady.

 

[Winter] I fly only first class

And finally, send that old man in a red cap off on a big air trip

 

 

 

P.S. Przynajmniej nie ma 75 leveli do zrobienia xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...