Skocz do zawartości

Old cars


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Grzehoo
Czyli o tych, które wycofano z produkcji, które już nie jeżdżą po naszych drogach, a kiedyś było o nich głośno/były popularne. ;)

 

 

Jak dla mnie Perełką jest Aston Martin DB4

 

aston-martin-db4-front-1_180.jpg

Jeśli DB4, to tylko w wersji Zagato:

 

side2-1148490284750634_large_item.jpg

 

 

;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jesli heczbek to bardziej podoba mi sie

Lancia_Delta_Integrale.jpg

ale nie powiem na 2 miejscu jest golfik powyzej :)

 

 

a tu kolejna piekna lancia :)

Lancia20Stratos.jpg

 

a czemu nikt nie dal zdjec tego cuda? wedlug mniej najpiekniejszy mercedes wszechczasow

 

Mercedes-Benz-300-SL-Coupe-FA-DO-1024x768.jpg

 

i nie powiem bo pozniejsza wersja z 89 roku tez mi sie bardzo podoba

 

Mercedes%20300SL%20Sports%20angle-Large.jpg

 

 

jesli ma byc supersamochod to przedewszystkim :

1985-Lamborghini-Countach-White-Front-Angle-Open-Doors-st.jpg

 

no i amerykanskie klasyki

 

1968_Ford_GT40_Mk_I.jpg

mustang_69_boss.jpg

 

a jak macie ochote na limuzyne to zaden szanowany rockmen w latach 70 nie mogl jezdzic niczym innym tylko

Rolls Royce Silver Shadow moze nie jest szczegolnie piekny ale ma dusze, nic tylko wsiasc odpalic plyte The Who i wjechac nim do basenu :)

Rolls-Royce-Silver-Shadow-white-fa-lr.jpg

 

na koniec troche patryjotyzmu :)

 

polonez1qj1.jpg

 

 

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza

Możnaby założyć temaciwo o polskiej motoryzacji, ale praktycznie wszystko już zostało tutaj ukazane, reszta to zwykły syf (z tego co ja wiem). Niestety.

 

Ale fakt, faktem, że jak widze takie udane dość projekty i patrze na ruskie łady czy inne prześmiergłe skody favorit to... Noż (pipi)a! JE.BANY PRL! Jak można było nie dopuścić do produkcji Syreny Sport, jak można było JĄ ZNISZCZYĆ? ŁAaaaaaaaaaaa ;( :pinch: :pinch: :pinch: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:

 

ps. Dajcie jakąś emotke co by można było pokazać, że się płacze ;( <płacze>

Odnośnik do komentarza

no miałem go na końcu języka... myślałem o warsie pisząc poprzedni post... musze powiedzieć że jeśli te zachwalanki z tego programu są prawdziwe a nie tylko patriotyczną śpiewką to dzisiaj może nasz kraj stworzyłby konkurencje do co niektórych marek. Wiem, że napewno nie takich jak Audi, Bmw czy Mercedes czy też Toyota i inne ważniejsze japońskie marki ale napewno by było o nas słychać heh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...