Skocz do zawartości

Old cars


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Oran

Nie do zajechania... do domu na jednym baku chyba. Nie no, ale nie ma się co dziwić taka pojemność i taka liczba km to nie może byc jogurt. Niestety, ale wygląd ma kurevski - przód wygląda jak tył. Co to ma być? Wolałbym tego kredensa co ktoś wrzucił w zaje.bistym stanie.

 

A najbardziej Fiata Mirafiori, ehehehe :D

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
tutaj narzuca się pytanie o posadę szefa Lain, ale przecież nie wypada kobiety o takie rzeczy pytać.

by sprowadzić ze stanów takie gó.wna nie trzeba mieć posady, dowci.pnisiu. Dlatego też stoją a nie jeżdżą jak napisała :) takie badziewiaki są tanie jak barszcz, co innego sobie tym latać na codzien jak ja swoja bijącą wszelkie rekordy bezawaryjnosci jednak juz sypiaca sie corsa A z konca 92 roku

Edytowane przez mlokon
Odnośnik do komentarza

jak 67 rocznik to tylko 1967 Alfa Romeo Giulia Sprint GT

 

1967_Alfa_Romeo_Giulia_Spring_GT_Front_1.jpg

 

1961 Alfa Romeo Sprint Zagato

 

cfs_679_0_big.jpg

ta trochę już rdza zjada :)

 

no i przepiękna Alfa Romeo SZ/RZ

alfa_romeo_sz_01.jpg

właściwie sam nie wiem co jest w niej takiego pięknego ale urzeka, to jest samochód który chciało by się mieć.

 

no i cofnijmy się jeszcze troszkę w przeszłość do czasów gdy ferrari nie robiło jeszcze super samochodów a marka Lamborghini kojarzyła się tylko z traktorami

1955 Mercedes 300sl Goldwing

 

mercede300sl.jpg

 

Poza paroma modelami mustangów i corvette hAmerykańskie wozy zupełnie mi nie podchodzą, a ta kolubryna pokazana wyżej jest już w ogóle tragiczna. Już o wiele bardziej wole Japońskie samochody, chociaż ciężko mi wskazać jakikolwiek klasyczny wóz produkowany w kraju kwitnącej wiśni.

Honda NSX?

Honda_NSX_custom.jpg

Można ją już nazwać klasyczną?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Klasykiem nie jest, chociaż metka "japońskie Ferrari" oraz fakt, że zawieszenie współtworzył A. Senna nie pozostają bez echa.

 

Japoński klasyk to np. Datsun 240Z, mimo że nieco za bardzo zalatuje E-Type'em.

 

O, albo Toyota 2000GT. Piękna, a do tego bardzo rzadka.

 

Toyota_2000_GT.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...