Skocz do zawartości

O.S.T.R-o.c.b


Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się. Poprzednie płyty miały coś w sobie, każda jedna, a tutaj? Trzy, cztery fajne kawałki, reszta jakaś bezpłciowa. Ficzuringi do odlania. Wolę wrócić do którejś z poprzednich płyt. Sorry Adaś.

Może prawdziwym hiphopowcom podejdzie, mi - niedzielnemu słuchaczowi - nie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To coś niesamowitego!! od 27 lutego nie mogę rozstać się choć na chwile z ta płytą. Codziennie z głośników, słuchawek, telefonu, mp3 i wszystkiego co się da leci Adam i jego kolejna kozacka płytka ;]. Głębią tekstów i mocą bitów niszczy wszystko co spotyka. Złoto to za mało! ;] Rozumiem że każdy może mieć swoje zdanie ale Ci którzy mówią że jest to słaba płyta albo nie rozumieją przekazu jaki ona niesie albo po prostu nie dorośli to tak ambitnej produkcji która jest konkluzją do tego jaki jest w dzisiejszych czasach świat i co musimy zrobić aby nasze życie miało jakiś sens ;]. Choć nadal JWWCH pozostaje niedościgniętym ideałem ta płyta jest tak samo wartościowa jak wszystkie poprzednie;]

Odnośnik do komentarza
Rozumiem że każdy może mieć swoje zdanie ale Ci którzy mówią że jest to słaba płyta albo nie rozumieją przekazu jaki ona niesie albo po prostu nie dorośli to tak ambitnej produkcji

To zrozum także, że zwyczajnie nie każdy lubi go słuchać, tym bardziej w takiej ilości, w jakiej się produkuje.

Odnośnik do komentarza

A mi sie wlasnie zabawa z głosem bardzo podoba podobnie jak zmienne flow w zaleznosci od kawałka. Niedawno w necie czytałem recenzje i było gdzies napisane ze najslabszy kawałek to "Bez zasiegu" Nie wiem jak wam ale mi bardzo sie podoba, wlasnie wtedy Ostry fajnie dopasował głos i leciał naprawde kozacko przez track. Poza tym bardzo fajny niepowazny czy mega ambitny za to smieszny i luzacki track.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powiem tak - wyszlo w siec= zassalem - przesluchalem po czym do empika polecialem... Ostry potwierdza to ze jest dalej za(pipi)istym raperem!! To ze ma juz dzieciaka i zone wplywa na jego rap i to widac. Nie kazdy to lubi - bo nie kazdy ma na tyle szare komorki rozwiniete ze moze tego sluchac - lepiej jak pier.dola co chwile o dragach,zabijaniu,i co drugie slowo na k** c'nie? Adam ma juz spory dorobek na polskiej scenie i watpie zeby kiedys w przyszlosci wydal plyte podobna do Tabasko. Karma, synu, do nieba, sam to nazwij to sa kawalki ktore najbardziej mi przypadly do gustu (co nie oznacza ze reszta jest beznadziejna). Flow,slowa, bit wszystko na swoim miejscu!!! NIC TYLKO ZASIASC WYGODNIE I POSLUCHAC.

Edytowane przez n4p
Odnośnik do komentarza

O boRZe.. A Ty już jesteś elomegarozwiniętym słuchaczem RAPU i tylko ambitne teksty Cię jarają.

 

Płyta miała być na poważnie i taka jest [nie licząc kawałka o telefonach ;) ]. Mi bardzo podeszła, jak zwykle fajnie wplecione sample z [tym razem] filmów. Ogólnie życiowa taka płytka, bardzo przyjemnie się słucha.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.