Skocz do zawartości

O.S.T.R-o.c.b


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Wszystko spoko, Evidence z DP wiadomo jaki jest jago skill...ale teraz (pipi) trzeba bedzie tłumaczyć znajomym "niedzielnym hiphopowcom" którzy znają tylko Adama, kim jest Evidence.

 

Ale żeby nie było jaram się ^^

Myślałem, że to literówki i chodzi o Evanescence :closedeyes:

A tak poza tym, to tak, jestem niedzielnym słuchaczem hipahopu. Nie widzę w tym problemu.

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza
CYTAT(Konar$ky @ 4 02 2009, 21:30) *

Wszystko spoko, Evidence z DP wiadomo jaki jest jago skill...ale teraz (pipi) trzeba bedzie tłumaczyć znajomym "niedzielnym hiphopowcom" którzy znają tylko Adama, kim jest Evidence.

 

Ale żeby nie było jaram się ^^

 

Myślałem, że to literówki i chodzi o Evanescence closedeyes.gif

A tak poza tym, to tak, jestem niedzielnym słuchaczem hipahopu. Nie widzę w tym problemu.

 

To nie było skierowane do Ciebie Kmiocie, tylko znajomych z reala, którzy nie tkną absolutnie niczego z hiphopu poza ostrym i jako że ja słucham "czegoś więcej" zaczną się mnie wypytywać.

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza
To nie było skierowane do Ciebie Kmiocie, tylko znajomych z reala, którzy nie tkną absolutnie niczego z hiphopu poza ostrym i jako że ja słucham "czegoś więcej" zaczną się mnie wypytywać.

No okej. O ile w polskim hiphopie się nieco orientuję, tak zagranicznego nie słucham wcale, stąd moja niewiedza :)

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
To nie było skierowane do Ciebie Kmiocie, tylko znajomych z reala, którzy nie tkną absolutnie niczego z hiphopu poza ostrym i jako że ja słucham "czegoś więcej" zaczną się mnie wypytywać.

No okej. O ile w polskim hiphopie się nieco orientuję, tak zagranicznego nie słucham wcale, stąd moja niewiedza :)

 

Evidence to jest ten co rapuje jako drugi w tym kawałku (szczuply mulat)

 

http://www.youtube.com/watch?v=ycu8gi3iFWg...feature=related

 

W ogóle płyta Platform to top 10 moich ulubionych płyt z rapu.

Odnośnik do komentarza
Kupiłem "Hollyłódź", która mi średnio przypadła. Potem "Ja tu tylko sprzątam", trochę lepiej ale w sumie zbyt podobna do Hollyłódź. Trzecia się tak samo zapowiada, więc w tej chwili jestem na nie. Wolę jego starsze utwory.

 

IMO to i tak nie wiadomo jak by się Adam przyłożył, to nie zrobi już nic lepszego od "Jazz w wolnych chwilach". Co nie oznacza że jego nowsze płyty byłe złe, ale "Jazzu" nie przebiją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...