Skocz do zawartości

Singularity


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=228

 

Cała gra opiera się na urządzeniu pozwalającemu manipulować czasem. Gracz wcieli się w amerykańskiego żołnierza Nate Renko, który zostaje wysłany z misją zbadania co się do cholery stało na pewnej sowieckiej wyspie która zostaje wykreślona z mapy. Oczywiście zostaje on zestrzelony, a cała nadzieja na przeżycie spoczywa w małym urządzeniu o których funkacjach wspomniałem na początku. Fabuła zapowiada się przednio, gdyż już jej wstęp jest dosyć interesujący. Mamy lata 50-te czyli apogeum zimnej wojny. Sowieci i Amerykanie pracują mocno nad bronią która dałaby im przewagę w zimnej wojnie. Wszystko generalnie rozchodzi się o E99, mały pierwiastek który nazywa się Einsteinium. Sowietom poprzez manipulację owym pierwiastkiem udaje się stworzyć maszynę która generuje niezwykłe pokłady energii i posiada nietuzinkowe zdolności. I to bez żadnego nakładu. Ale jak to jednak bywa coś się wymyka spod kontroli i dochodzi do dosyć sporej eksplozji. Zaczyna się huśtawka czasowa między obecnymi czasami, a latami 50-tymi. Wszystko zaczyna wariować, pojawiają się potwory, duchy i inne dziwności. Tyle wiemy dzisiaj...

Co do gameplayu to gra ma być oczywiście FPS, coś mi się za bardzo kojarzy z Timeshift, ale zobaczymy co się z tego urodzi. Gracz mam bawić się swoim urządzeniem czasowym praktycznie non-stop. Sama gra ma hulać na silniku Unreal wersja 3...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie powiem, ten dosyc krodki opis narobil mi nawet smaka, bardzo lubie zabawy z grzebaniem w czasie. Zastanawia mnie natomiast kiedy to ma wyjsc?

Spewnoscia bede sledzil nowe ploteczki o tym tytole...

PS. Poczatkowy filmik( chociaz gdy to ogladam akurat nie mam transferu, sciagam jeszcze cos i laduje mi cholernie dlugo, wiec widzialem tylko pierwsze kilka sekund) gdy kamera leci przez ta fabtryke, w tle pioruny i co jakis czas widac zaburzenia w przestrzeni... o tak to zdecydowanie powinno sie spodobac :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Grafa bardzo w stylu Bioshocka. Nawet ciekawa historia ale bez rewelacji za to z pewnymi wyborami. Dużo ciekawych pomysłów w gameplay'u. Pościg, stealth , zabawa czasem, odczytywanie starych wiadomości, różne ciekawe moce, nawet bossy są, w tym jeden bardzo spektakularny.

 

Podobają mi się momenty przerwy, bez walki, w napięciu.

 

Jednak gra jest strasznie krótka, i dosyć łatwa nawet na trudnym. Nie jest też zbyt oryginalna, ale bawiłem się przy niej przednio.

 

Ocena 7+/10 tudzież słabe 8. Idealna do wypożyczenia albo kupienia za hmm 50zł.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...