Skocz do zawartości

-==Metal Gear Solid 3==-


Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam ludzi którzy przechodzą MGS3 na Extreme. JA gram na Hardzie i walka z Boss to jest masakra. Strzelę do niej zabiorę jej trochę zdrowia a ona i tak podbiegnie i zabierze mi 2 razy tyle. . Co to jest za walka. Ma ktoś jakiś szybki sposób aby ją zabić bo mnie (pipi)ica już bierze. Nie wiem co to za idiota wymyślił taki rodzaj walki. Powiem szczerze ,że CoD na veteranie to przy tym wymięka.

Edytowane przez Gromi
Odnośnik do komentarza
ogolnie to z tego co pamiętam własnie kiedy zrobisz counter i ją rzucisz na glebe to jest dobry moment zeby jej strzelac w twarz :P

 

wiec moze warto pociwczyc cqc

 

no i taka oczywista sprawa - warto uzywac gogli na podczerwien zeby ją wiedziec :P

 

Nie trzeba w sumie robić CQC wystarczy do niej strzelić z shota i jak się obali to poprawić w twarz, ale faktycznie CQC w tej walce to podstawa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Początkowo miałem z tym kłopoty, nie potrafiłem w odpowiedniej chwili zastosować na niej CQC. To chyba jest najtrudniejszy pojedynek w całej serii. Udało się komuś z Was ją załatwić poniżej 2 min., żeby zaliczyć to w Duel? Najpierw używałem SVD, i nauczyłem się na pamięć w jakiej kolejności w większości przypadku The Boss skrywa się za kolejnymi drzewami i atakowałem ze snajperki, ale i tak zawsze brakowało mi tych kilkunastu sekund. Macie lepszą taktykę?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś wymięka przy The Boss na Extreme mam 2 rady.

Wyciągnąć snajperke i wycelować w głowę , strzelic (Boss się zachwieje i straci ponad 10 % energii) , masz ok pół sekundy na przymieżenie i ponowny strzał w head. Po takiej akcji The Boss pada tracąc PRAWIE 1/4 energii !!!. Numer powtarzać do woli.

Gdy The boss nie wie o twojej obecności a jest blisko...M6O , trzy kulki na klate i traci 25 % energii , a mając Thermal Google na oczach zobaczysz gdzie trafią kule (M60 nie można podnieść do oczu tak jak ten lekki karabinek MX cośtam i AK47)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy po zabiciu The End dużo jeszcze zostało gry?

Szczerze powiedziawszy sterowanie w tej grze mnie dobija i chcę ją skończyć jak najszybciej. Gram na Hard.

Gierka jednak jest na tyle fajna że na pewno kiedyś zagram na jeszcze wyższym stopniu trudności.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...