Skocz do zawartości

-==Metal Gear Solid 3==-


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zdechniesz to wduś L2 i wybierz "odtrutkę" na pigułę fałszywej śmierci - to co ma ikonkę zęba bodaj.

A Ty, Super Duper Big Napewno Nie Boss zastanów się nad tym na jakie pytanie odpowiedzi udzielasz.

 

No zastanowiłem się i co dalej? Masz z tym jakiś problem czy tylko mój nick ci się nie podoba?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam, dopiero zaczalem grac w MGS3 i mam pytanie czy mozna jakos wlaczyc radar ktory byl w mgs2, tzn ten maly w rogu w ktorym widzialem pole widzenia straznikow,granie bez niego jest bardzo meczace bo nie widze jak ktos stoi np. za mna i czesto zostaje zauwazony, bede widzieczny jak ktos mi odpowie ,gram na normalu.

Odnośnik do komentarza
To nie wada, tylko cecha trudności, tej gry. Po za tym, już nie pamiętam, ale jest jakaś kombinacja klawiszy, która sprowadza cię szybko do Menu.

start+select+L1+L2+R1+R2

 

Nie pamiętam żebym tak świrował, by dać się zabić z powodu zauważenia.

 

Myśli samobójcze:

Snake: " Oh nie, zauważyli mnie! Moja kariera się skończyła, już nigdy nie zdołam się nigdzie zakraść, to koniec! Niech mnie zabiją, życie nie ma już sensu..."

Odnośnik do komentarza

Dzieki za podanie kodu, teraz bedzie szybciej,ulatwi mi to gre. Czekanie do konca alarmu nie ma sensu bo ci ktorych uspiles wczesniej juz zdaza sie obudzic. Kolejna sprawa ze nie ma ' muszki' czyli czerwonej kropeczki czy celownika, co utrudnia strasznie gre bo nie zawsze trafie w leb i wtedy uciekaja i wlaczaja alarm

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam

Mam problem ze znalezieniem 10 żaby, otóż według opisu Kosa powinna znajdować się ona na północy w lokacji Dolinovodno (gdy jesteśmy tam za drugim razem w nocy) na słupie podtrzymującym most. Patrze na każdy z tych słupów i nie cholery nie widzę :/ To samo piszą na gamefaqs, pomoże ktoś? Mam wydanie PAL oryginał jak coś.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

W moim przypadk CQC oraz inne "chwyty" w ogule sie nie przydały, bo po co miałem ryzykować i obezwładnaic ich skoro szybciej bylo trafic go strzałką , a mi chodzilo o to zeby isc do przodu i jak najszybciej ukonczyc gre, a nie zeby ryzykowac czy mi sie uda czy nie uda dany chwyt i powatrzac cos po kilka razy, tak samo po co wszedzie lezy amunicja ktora mi sie w ogule nie przydaje bo chodzi o to zeby przejsc gre po cichu, wiec uzywalem tylko tranqualizera ,tymbardziej jak sie dowiedzialem ze im wiecej ludzi zabije,tym dluzsza bedize walka z the sorrow . Oczywiscie ta walka byla dla mnie totalnym zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

No mi się zacinała na samym końcu, w czasie filmików po

walce z Shagohodem

. Aż musiałem od kumpla pożyczyć, bo bym nie ukończył.

 

Przechodzę teraz 4 raz, ta gra jest boska (co odkryłem dopiero przy trzecim przechodzeniu ;)). Jak narazie bez żadnego alarmu i z tylko jednym zabitym przeciwnikiem (The Fear), a jestem przy

torturach

;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.