Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie pokażą, muszą sobie coś zatrzymać do premiery, a ta podobno ma być w kwietniu, gdzieś tak wyczytałem, ale sam już nie wiem gdzie. :]

 

http://www.fdmk.net/news/release_proof.jpg

 

A tu jest, 19 kwietnia 2011r.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

No raczej na pewno nie pokażą całej listy postaci ponieważ Boon już podczas wywiadu powiedział że nie wiedzą kto będzie jeszcze.

Ciągle pracują nad postaciami.Ale najciekawszą rzeczą jaką jet to że nowe postacie będą przychodziły w DLC :D Czyli jeśli brakuje Tobie Ermaca a chcesz go?to za jedyne 800ms może sobie jego kupić z MP ;)

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

No raczej na pewno nie pokażą całej listy postaci ponieważ Boon już podczas wywiadu powiedział że nie wiedzą kto będzie jeszcze.

Ciągle pracują nad postaciami.Ale najciekawszą rzeczą jaką jet to że nowe postacie będą przychodziły w DLC :D Czyli jeśli brakuje Tobie Ermaca a chcesz go?to za jedyne 800ms może sobie jego kupić z MP ;)

 

Taaa a najlepsze jest to, że mówią o tym prosto w oczy bez je.bania. ;/. "Będziemy wrzucać kolejne postacie jako dlc" wrrrrr...

 

Kiedyś (poprzednie generacje) żeby odblokować daną postać trzeba było przejść grę, przejść grę danym zawodnikiem, zrobić challenge itd. itp. A teraz... masakra.

I zastanawia mnie ile będą krzyczeć za perfidnie daną postać która powinna znaleźć się w podstawce. A weź nie kup jak dadzą takiego Kabala, Barakę z fatalami itd.

 

Krótko mówiąc przeje.bane mają ludzie na spacerze.

Odnośnik do komentarza

No oczywiście, że Mortal nie jest wyjątkiem, raczej wyjątkiem to jest gra która nie posiada dlc. Jest taka w ogóle obecnie... chyba nie.

 

Tyle, że w bijatyce brak fighterów jakoś bardziej boli tym bardziej kiedy wydawca perfidnie (spokojnie) o tym mówi. No i mając na uwadze ilu fighterów miały poprzednie części choćby taki Trilogy...

 

Mnie właśnie tylko ciekawi ile będą chcieli siana za takiego jednego zawodnika. To już lepiej żeby robili jakieś paczki z dwoma-trzema i areną-arenami.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No o ile dobrze pamiętam to tą szramę braciszek ma w pamiątce po walce ze scorpionem którego posłał do piachu.

To wszystko działo się chyba w drugiej części o ile dobrze pamiętam więc także dopiero w 3jce miał szramę lecz, mogę się mylić.

Po za tym Ed powiedział przy jednym z wywiadów że historia będzie nieco inna coś tam coś tam może źle zrozumiałem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No całkiem spoko ale najbardziej mnie zaciekawiło:

 

Mortal Kombat Klassic costume skin

 

JEstem ciekaw tylko który, mam taką skrytą nadzieje że z MK1 ;)

 

Oraz jeśli w ver na PS3 wystąpi Krotos to ciekawe kto zawita na x360?Może Hayabusa?;P

 

To nie wszystko. W zależności od tego, w którym sklepie (w US) kupimy grę, dostaniemy unikalne "Fatality" dla jednej z postaci. GameStop ma Scorpiona, Best Buy Sub Zero a Amazon Reptile'a. Premiera gry 1 marca 2011.

http://polygamia.pl/EdycjeKolekcjonerskie/1,110400,8813485,Dodatki_do_Mortal_Kombat_to_nie_tylko_Kratos.html?bo=1

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Kupić 3 gry to najmniejszy problem lecz, zapiprzać po 3ch różnych sklepach?????

Mam jedynie nadzieję że to jest jakiś żart a raczej lipny przeciek bo to głupota aby płacił jeszcze ekstra za nowe fatale???????

 

Mimo wszystko na bank biorę pre-order jak się tylko da to "Tournament Edition" który posiada mega arcade stick, chociaż czytałem że ta wersja wydana będzie jedynie w 20 000 sztukach :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...