Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasandra
Niech Boon zerkie jak wyglada nowy street fighter..moze to mu podsunie jakis pomysl ;)

 

To jest słuszna koncepcja.

Grafa 3d i system 2d prezentują się świetnie.

Wróciłby dawny fun jak przy klasycznym MK:U, a dopieszczona grafika przyciągnęłaby nowych graczy, którzy nie trawią 2d.

Odnośnik do komentarza
Boli mnie, że wiele świetnych serii znanych jeszcze z PSXa wymarło. Legacy of Kain, Destruction Derby, Medievil, Dino Crisis, Driver czy Vagrant Story to tylko niektóre z przykładów. Gdyby te tytuły zostały wydane na PS3 czy X360 to IMO osiągnęły by duży sukces. A tak to zostały wspomnienia lub PSX

 

Niestety nie te czasy - teraz najważniejszy jest Killzone.

 

 

Jak dla mnie seria Mortal Kombat już dawno umarła. Ostatnia część to jakaś parodia i nic więcej. Marzy mi się nowy Mortal Kombat z dawnym klimatem i starymi elementami, które zawsze były wizytówką serii. Do tego dołączyć system walki skomplikowany na miarę Tekkena i jak dla fana bomba.

Nie broń boże, tylko nie system walki ala Tekken. MK to między innymi prosty system walki, a nie 5 minutowe combosy. To również zabiło by grę na miejscu.

Przydałby się remake MK2 albo MKT, mniam.

 

Edit: Sory za pierwszy cytat.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Na sylwka zabralem ze soba 360 i ostatniego MK - gralo w niego kilka dziewczyn (!) oraz kilku gosci. Nawet zapamietali sobie ze 2 ciosy typu tyl,tyl,x dla sznurowadla Scorpiona,itp i normalnie grali niz tylko mashowanie XYAB. Pozycja casualowa i tyle ale mozna pograc kilka godzin fajnie we 2 lub na sieci. Chyba dzieki dzieciakom sprzedali prawie 2 mln MK :)

Odnośnik do komentarza
ale do cholery jasnej niech nowemu Mk przywrócą klimat Mk 3, i niech ze wszystkich starych postaci powrócą tylko Sub i Scorp ;)

 

Właśnie powinno powrócić jak najwięcej starych postaci. Nie podobało mi się, że Midway zaczęło na siłę wrzucać nowe "suche" postacie wymyślone na poczekaniu (nie mówię tu teraz o batmanie i reszcie).

 

Slupek88 - chodziło mi o to by system walki był skomplikowany na miarę Tekkena czyli ilość ciosów itd, a nie żeby polegał na tym samym. Oczywiście nadal powinien być tak szybki jak w starych częściach.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Mortal Kombat byl super od 1 do 3 czesci, reszta to tylko kontynuacje z tym samym tytulem, ale niestety juz nie tak dobre. :)

Wychowalem sie na MK i fajnie byloby gdyby zrobili cos nowego niekoniecznie w pelnym 3D, jednak klasyczny 2D ma cos w sobie czego nie zastapi zaden trzeci wymiar. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Premiera nowej gry jest przewidziana na marzec 2011.

 

Gra będzie stworzona w klasycznym stylu zachowując dalej walki w formie 2D bardziej zbliżony do mk3.

Prośby fanów zostały wysłuchane, gra będzie mocno brutalna dojdą nowe opcje a mianowicie:gra zespołowa(tag team), gra Arcade co-op jak i jakiś głębszy Story Mode.

 

Przewidziana również jest niby prezentacja na E3

 

A oto Zapowiedź wraz z urywkami gry - Trailer

 

Więcej info po angielsku - http://www.trmk.org/

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

fajnie to wygląda, klasyczny mortal w 3d sosie. wiem takie zabiegi już były, ale jednak ze sporą dawką eksperymentu. o wiele bardziej byłbym jednak zadowolony gdyby autorzy nie tkwili dalej mentalnie w latach 90tych i zdecydowali się na kompletne odświeżenie serii razem z system walki pozbywając się tej charakterystycznej kwadratowej animacji. z ostatnich odsłon zostawiłbym za to odpowiednio dopracowany tryb konquest z rozbudowaną fabułą i sub-questami.

Odnośnik do komentarza

W ostatnich odsłonach (głównie mam na myśli Deception, Shaolin Monks pomijam bo to chodzona bitka) robiły w sumie wrażenie tylko Fatality i bonusowe tryby (klon Supper Puzzle Fighter daje radę) . A system walki rzeczywiście jest trochę sztuczny.

 

Najważniejsze, że przynajmniej po tym trailerze nie widzę tych badziewnych postaci które dochodziły od MK4.

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam że remake Mortal Kombat 2 a na 2012 UMK3 byłby czymś co by sprzedało się w mega ilości.

Mówie o XBLA, to co widzieliśmy, tylko z systemem MK2 no i UMK3, mimo iż gry nie były złożone, to UMK3 była jedną z najbardziej zbalansowanych gier !! zresztą sami zobaczcie

MK2

UMK3

 

Pamiętam że setki PLN wydałem przed ałtomatem MK2, gdzie 1 kredyt = 50GR :)

 

Gra musi się sprzedać:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...