Jump to content

Mortal Kombat

Guest

Recommended Posts

Jak dla mnie seria Mortal Kombat już dawno umarła. Ostatnia część to jakaś parodia i nic więcej. Marzy mi się nowy Mortal Kombat z dawnym klimatem i starymi elementami, które zawsze były wizytówką serii. Do tego dołączyć system walki skomplikowany na miarę Tekkena i jak dla fana bomba.

Guest Kasandra
Niech Boon zerkie jak wyglada nowy street fighter..moze to mu podsunie jakis pomysl ;)

To jest słuszna koncepcja.

Grafa 3d i system 2d prezentują się świetnie.

Wróciłby dawny fun jak przy klasycznym MK:U, a dopieszczona grafika przyciągnęłaby nowych graczy, którzy nie trawią 2d.

Boli mnie, że wiele świetnych serii znanych jeszcze z PSXa wymarło. Legacy of Kain, Destruction Derby, Medievil, Dino Crisis, Driver czy Vagrant Story to tylko niektóre z przykładów. Gdyby te tytuły zostały wydane na PS3 czy X360 to IMO osiągnęły by duży sukces. A tak to zostały wspomnienia lub PSX

Niestety nie te czasy - teraz najważniejszy jest Killzone.

Jak dla mnie seria Mortal Kombat już dawno umarła. Ostatnia część to jakaś parodia i nic więcej. Marzy mi się nowy Mortal Kombat z dawnym klimatem i starymi elementami, które zawsze były wizytówką serii. Do tego dołączyć system walki skomplikowany na miarę Tekkena i jak dla fana bomba.

Nie broń boże, tylko nie system walki ala Tekken. MK to między innymi prosty system walki, a nie 5 minutowe combosy. To również zabiło by grę na miejscu.

Przydałby się remake MK2 albo MKT, mniam.

Edit: Sory za pierwszy cytat.

Edited by Slupek88

Na sylwka zabralem ze soba 360 i ostatniego MK - gralo w niego kilka dziewczyn (!) oraz kilku gosci. Nawet zapamietali sobie ze 2 ciosy typu tyl,tyl,x dla sznurowadla Scorpiona,itp i normalnie grali niz tylko mashowanie XYAB. Pozycja casualowa i tyle ale mozna pograc kilka godzin fajnie we 2 lub na sieci. Chyba dzieki dzieciakom sprzedali prawie 2 mln MK :)

ale do cholery jasnej niech nowemu Mk przywrócą klimat Mk 3, i niech ze wszystkich starych postaci powrócą tylko Sub i Scorp ;)

Właśnie powinno powrócić jak najwięcej starych postaci. Nie podobało mi się, że Midway zaczęło na siłę wrzucać nowe "suche" postacie wymyślone na poczekaniu (nie mówię tu teraz o batmanie i reszcie).

Slupek88 - chodziło mi o to by system walki był skomplikowany na miarę Tekkena czyli ilość ciosów itd, a nie żeby polegał na tym samym. Oczywiście nadal powinien być tak szybki jak w starych częściach.

Dla mnie Mortal Kombat byl super od 1 do 3 czesci, reszta to tylko kontynuacje z tym samym tytulem, ale niestety juz nie tak dobre. :)

Wychowalem sie na MK i fajnie byloby gdyby zrobili cos nowego niekoniecznie w pelnym 3D, jednak klasyczny 2D ma cos w sobie czego nie zastapi zaden trzeci wymiar. :)

• 1 year later...

Premiera nowej gry jest przewidziana na marzec 2011.

Gra będzie stworzona w klasycznym stylu zachowując dalej walki w formie 2D bardziej zbliżony do mk3.

Prośby fanów zostały wysłuchane, gra będzie mocno brutalna dojdą nowe opcje a mianowicie:gra zespołowa(tag team), gra Arcade co-op jak i jakiś głębszy Story Mode.

Przewidziana również jest niby prezentacja na E3

A oto Zapowiedź wraz z urywkami gry - Trailer

Więcej info po angielsku - http://www.trmk.org/

Edited by Salwador

Jak dla mnie rewelacja. Dobrze, że jest klasyczny skład postaci, zamiast błaznów pokroju Kaia, czy Jarka. Ujęcie rentgenowskie dają radę, lokacje klimatem są bardzo zbliżone do genialnego MK2. No i fatality Kung Lao na koniec jak zawsze robi wrażenie (chociaż było w MK Shaolin Monks :])

fajnie to wygląda, klasyczny mortal w 3d sosie. wiem takie zabiegi już były, ale jednak ze sporą dawką eksperymentu. o wiele bardziej byłbym jednak zadowolony gdyby autorzy nie tkwili dalej mentalnie w latach 90tych i zdecydowali się na kompletne odświeżenie serii razem z system walki pozbywając się tej charakterystycznej kwadratowej animacji. z ostatnich odsłon zostawiłbym za to odpowiednio dopracowany tryb konquest z rozbudowaną fabułą i sub-questami.

W ostatnich odsłonach (głównie mam na myśli Deception, Shaolin Monks pomijam bo to chodzona bitka) robiły w sumie wrażenie tylko Fatality i bonusowe tryby (klon Supper Puzzle Fighter daje radę) . A system walki rzeczywiście jest trochę sztuczny.

Najważniejsze, że przynajmniej po tym trailerze nie widzę tych badziewnych postaci które dochodziły od MK4.

Powiem Wam że remake Mortal Kombat 2 a na 2012 UMK3 byłby czymś co by sprzedało się w mega ilości.

Mówie o XBLA, to co widzieliśmy, tylko z systemem MK2 no i UMK3, mimo iż gry nie były złożone, to UMK3 była jedną z najbardziej zbalansowanych gier !! zresztą sami zobaczcie

MK2

UMK3

Pamiętam że setki PLN wydałem przed ałtomatem MK2, gdzie 1 kredyt = 50GR :)

Gra musi się sprzedać:)