Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

"Cliff Epic Games "Bleszinski jest jednym z najbardziej otwartych deweloperów na Twitterze. Jego poczucie humoru i zapał do gry sprawia, że często wydaje się bardziej jak kolejny fan gier niż deweloper.Dziś wymieniał zdanie na Twiterze o możliwości wprowadzenia postaci Gears of War - może Clay Carmine - do legendarnej serii Mortal Kombat.

 

Bleszinski rozmawiając na Twiterze z jednym z jego zwolenników, którzy wypowiedzieli się "Clay Carmine wyłączny dla x360 w nowym MK byłoby niesamowitym przeciwieństwem do Kratos".Bleszinski odpowiedział, mówiąc: "Zgadzam się! Midway, gdzie obecnie jesteście?" zanim złapał się za kolejny komentarz "Oh tak, Midway nie żyje."

 

Po kolejnym wyznawcą zasugerował się podjąć w tej sprawie przechadzkę do zespołu Mortal Kombat Ed Boon czy Warner Bros Games, obecna siedziba firmy serii MK, Bleszinski znowu odpowiedział: "Tak. Musi dowiedzieć się, czegoś o postaci z GoW w MK!"

Choć jest to w żaden sposób zapowiedź jakiejkolwiek, to całkiem fajne myśleć o tęgim mężczyźnie macho Gears of War inwazji gonzo świata Mortal Kombat. Oto ma taką nadzieje."

 

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2010/12/08/bleszinski-wants-to-see-a-gears-of-war-character-in-mortal-kombat.aspx

 

Wybaczcie moje tłumaczenie nie jest zbyt doskonałe ale starałem się jak mogłem :D

Tak po za tym jest w zasadzie spora nadzieja na ujrzenie postaci z GoW.W sumie ja uważam że na bank tak jednak będzie gdyż dobrze pamiętam jak Ed Boon się zainspirował Gearsami tworząc MKvsDC w zasadzie myślał o brudnym szarym MK.No już nie pomijając tego że seria GoW poza 1szą częscią która również na PC, jest jednak wyłacznie na x360 oraz nowy MK jak i poprzedni bazuje na Unreal silniku a więc......

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

A DoA4 i Master Chief?SC2 - Spawn, Link?SC4 - Joda, Vader?już nie wspone czym było DC dla mortala :D mimo że nawet spoko się gra.

Niestety wszystko to działa na zasadzie przyciągnięcia jeszcze wielu innych fanów nie grywających w bijatyki.

Mimo wszystko na bank to przyciągnie nowych zwolenników i pewnie jak już by powstało to zapewne na zasadzie master chiefa z doa4 czyli wrzucą Marucsa Fenixa z ciosami Jaxa?

Mimo wszystko RROD to mega pomysł!Jego specjalem byłoby mrugające światełko a fatalem serwis konsoli ;)

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że ma to przyciągnąć nowe osoby i jest dodatkowa promocja (chociaż MK zawsze nieźle się sprzedawał), ale nie ma sensu wrzucać postaci kompletnie z dupy wziętych. Kratos to jeden z wyjątków, raz, że w zadawaniu bólu nie ma sobie równych, dwa, że walka w zwarciu nie stanowi dla niego problemu. Dadzą Fenixa i co będzie robił? Atakował piłą?

 

RROD by miał najlepszego fatala, bo od razu konsola do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

a jak sobie wyobrażasz większość postaci w nowym MK ? grałeś kiedyś w Mortala ?

Jax z karabinem, Cyrex z granatami, itd. tak samo Carmine klasyczne napierdalanie się + specjalne ciosy jak np: piła/miotacz ognia/granat + fatal charakterystyczny dla serii GOW np: rozcinanie lancerem czy rzucenie przeciwnika na glębę i zmiażdżenie głowy butem.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

No właśnie, klasyczne napierdalanie, to będzie wyglądać śmiesznie. Kark w Gearsów w walce wręcz. Poza tym karabin Jaxa to jest tak dla ozdoby wrzucony.

 

postacie z gearsów pojawiły się w lost planet 2 z szybkim bieganiem, skakaniem i lataniem na jetpackach więc w Mortalu tym bardziej będa pasować, jak pisałem Carmine to może być taki Jax z innym wyglądem i fatalem. Nie widzę żadnego problemu to nie Soul Calibur że postacie napierdalają się mieczami

Odnośnik do komentarza

Niestety to co widzisz jest stworzone przez kolesia PIRANHASOLDIER wklej jego nick w youtube a ujrzysz jego wszystkie stworzone fatale.Myślę że ED BOON powinien przyjrzeć się temu sam i zatrudnić kolesia do tworzenia fatali dla nich :D

 

Nawiązując do tego oto klika równie ciekawych filmików jego twórczości:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...