Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Będę miał jakoś parę dni po premierze bo anulowałem zamówienie w Ultima po to by skorzystać z akcji kompanii graczy i wyrwać MK za 50% ceny :D

 

A jeśli idzie o pada to możesz zrobić taki myk - kup przejściówkę na DS'a --> http://allegro.pl/graj-na-xbox360-uzywajac-pada-z-playstation2-i1547355720.html

 

Ja ją właśnie zamówiłem bo przyda mi się do PS3 bo mam tylko jednego DS3, a dwa DS2. Ale DS2 do X360 przy pomocy tego też można podłączyć i masz dobrego krzyżaka niewielkim kosztem.

 

PS. Wyślij mi zaproszenie do znajomych na XBL, jak będę miał grę to poklepiemy :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

badz jak ktos i tak planuje kupno 2 pada, to polecam:

Xbox 360 Wireless Controller with Play and Charge Kit (XBox 360)

 

z wysyłką za free wychodzi koło 142 zł, a krzyzak ten spisuje sie nie gorzej niz ten z PS3! :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

tak będzie niestety przez prawa które ma Sony nie będzie walczył blades of atena :confused: , w zamian jest włócznia ( dwa rodzaje do wyboru ). Liczę, że to jakiś time exclusive i Kratos dostanie swoje wirujące ostrza. Grałem dzisiaj i te włócznie to jednak nie to. Plus kontrowersyjny czas i wybór włuczni ( wiadomo Wielkanoc się zbliża a pamiętamy z religii co jeden żołnierz zrobił Jezusowi) Na bank twórcy specjalnie tak zagrali żeby zrobić szum wokół gry i napędzić tym samym sprzedaż.

Odnośnik do komentarza

Kurde, to ja już nic nie kumam, bo u mnie (wersja recenzencka gry) Kratos ma góralską ciupage (wieczorem wrzucę screena). Czyli na PS3 są klasyczne ostrza, a na X'a ciupaga lub włócznia. Jeśli komuś trafi się jeszcze coś innego to nich koniecznie da znać.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pograłem z siostrą versusa - gra marzenie panowie :D

 

PS. Dobre story mode

 

PS2. Ale z multi to zyebali sprawę, lagi są gigantyczne :/

 

PS3. Na ty (pipi)anym krzyżaku faktycznie nie da się grać, a Onza dopiero 16 maja :/

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

organizacja multi jest świetna - leaderboardsy, latwy sposób zapraszania, statsy, czytelny ping, itp. troszkę gorzej z wykonaniem. 2 razy przerwało mi mecz, niby z mojej winy. ale generalnie nie jest źle, lagi spotkałem w 2 meczach na 20. tylko wyszukiwanie ranked meczy przez ta 1 opcje nie dziala chyba.:/

Odnośnik do komentarza

[Player]

IsOnDiscDLC=kratos

IsOnDiscDLC=kratos_b

;+IsOnDiscDLC=quanchi_b

IsOnDiscDLC=cyberzero

IsOnDiscDLC=scorpion_c

IsOnDiscDLC=subzero_c

IsOnDiscDLC=reptile_c

IsOnDiscDLC=mileena_c

IsOnDiscDLC=kitana_c

IsOnDiscDLC=jade_c

IsOnDiscDLC=mileena_d

IsOnDiscDLC=kitana_d

IsOnDiscDLC=jade_d

IsDLC=kratos

IsDLC=kratos_b

;+IsDLC=quanchi_b

IsDLC=cyberzero

 

Szczęśliwcy x360 z jtagiem już grają Kratosem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...