Skocz do zawartości

Dead Rising 2


Jacobss

Rekomendowane odpowiedzi

ej no ;p

 

wyobrazcie sobie jak 2 madafaków przedziera sie przez tabuny zombie :>

 

a wyobrazcie sobie jak 2 po(pipi)ow w rozowych majtkach przedziera sie przez bande zombie :P

 

 

swoja droga szkoda ze tylko 2 osoby, z tego co gdzies widzialem to będą "wspolne ciosy" ze jedn trzyma a drugi wali czy coś, mam nadzieje ze takich akcji bedzie wiecej bo widzialem chyba tylko jedną na filmiku jakims

 

Przecież to będzie piękne hehehe, Yano za każdym razem gdy tylko będziemy grać w co-opa automatycznie idę szukać najbardziej chorego stroju ;ppppppp.

Przestaniesz ze mną grać ;p.

 

Ale w multi chyba będą standardowe stroje/avatary. Więc w co-opie będę Cie męczył ;p.

 

Wspólne ciosy pewnie coś takiego jak w RE5. Ale ile będzie zabawy którą sam sobie człowiek wymyśli typu hmm ja np. podpalam zdechlaki a ty masakrujesz je piłą.

No i tak sobie myślę, że ta kampania w co-opie to jednak nie głupi pomysł może być dużo "zabawy".

 

Choć najpierw sam skończę singla.

 

PS. Bierzesz na premierę?

Odnośnik do komentarza

Jestem tuż po scalakowaniu DR2: Case Zero i muszę powiedzieć, że teraz jestem zdecydowany brać tę grę w ciemno. Klimat super, łączenie przedmiotów - genialne (widły + shotgun), otoczka fabularna - całkiem ciekawa, SI ocalałych - zdecydowanie lepsza niż w jedynce. Jedyne co działało mi na nerwy to strasznie długie loadingi i randomowe przycinki. Ah no i model jazdy motorem - beznadzieja.

Odnośnik do komentarza

Jestem tuż po scalakowaniu DR2: Case Zero i muszę powiedzieć, że teraz jestem zdecydowany brać tę grę w ciemno. Klimat super, łączenie przedmiotów - genialne (widły + shotgun), otoczka fabularna - całkiem ciekawa, SI ocalałych - zdecydowanie lepsza niż w jedynce. Jedyne co działało mi na nerwy to strasznie długie loadingi i randomowe przycinki. Ah no i model jazdy motorem - beznadzieja.

 

No to chyba najlepsze info bo w jedynce byli tak głupi, że nawet nie robiłem achiva za uratowanie wszystkich ocalałych.

Po prostu tragedia to świetnie jeżeli jest lepiej.

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-tools-dead-rising/703680 Exclusive Tools of Destruction Developer Diary

 

50 combo broni - jara mnie ten element bardzooo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tą "lepszość" oceniłem po tym, że już bez problemu potrafią się przepchnąć przez grupy zombie bez broni, nie gubią się tak debilnie jak w jedynce. Nic mnie tak nie wkurzało w pierwszej części jak transport 5 osób i jeden ocalały, który co chwilę dawał się łapać umarlakom. 50 kombinacji, w sumie sporo w prologu jest 7, (z wiosłem + piłą na czele).

 

 

Dla znających zakończenie prologu:

 

 

 

W ogóle zastanawiam się co stanie się z córką, bo po przejściu gry, dostajemy acziwment, który sugeruje podróż do Fortune City, a chyba fabularnie nie uzasadnili dlaczego tam się będzie toczyć gra.

 

Odnośnik do komentarza

No już właśnie poczytałem inne opinie na temat ocalałych. I dokładnie tak jak piszesz poprawili ich inteligencję podobno nadal to głupki ale jest lepiej niż w jedynce.

I w zupełności mi to wystarczy podobno sejvovanie też jest teraz "normalne".

 

Czyli do poprawy jeszcze najgorsze - fremerate.

 

Kolejny dev diary tym razem o multi:

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-bring-dead-rising/703682

Odnośnik do komentarza

Nie na Ps3 też był nawet filmik z IGN-u pokazujący to.

 

Edit:

 

http://www.joystiq.com/2010/09/03/monster-hunter-frontier-features-improvised-dead-rising-2-weapon/ Monster Hunter Frontier features improvised Dead Rising 2 weapons in Japan

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Może i jestem ślepy itd, ale naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć jakiegoś konkretnego info nt. co-op. Wiem tylko tyle, że będzie. A więc do ilu osób będzie można w tym trybie grać? Będą jakieś inne wydzielone misje/areny w coopie czy normalnie będzie można wykonywać główne i poboczne (o ile będą, bo niewiele wiem o tej grze) misje ze znajomymi. Jeśli to pierwsze, to będzie padaka. Mam już dość gier w których tryb coop jest potraktowany po macoszemu, a gracze są wy(pipi)eni do oddzielnych beznadziejnych trybów do beznadziejnych mapek

Odnośnik do komentarza

A więc do ilu osób będzie można w tym trybie grać?

Do 2 osób Online na zasadzie drop in/drop out.

 

Będą jakieś inne wydzielone misje/areny w coopie czy normalnie będzie można wykonywać główne i poboczne (o ile będą, bo niewiele wiem o tej grze) misje ze znajomymi. Jeśli to pierwsze, to będzie padaka. Mam już dość gier w których tryb coop jest potraktowany po macoszemu, a gracze są wy(pipi)eni do oddzielnych beznadziejnych trybów do beznadziejnych mapek

Oczywiście, że będzie można przejść cały wątek główny i misje poboczne z kumplem :thumbsup:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Nie to abym był złym prorokiem ( bo sam bym to chciał ) ale nigdzie nie ma mowy o 2 graczach przy jednej konsoli , wszędzie mówią tylko o Online Coop. Ale Gierka zapowiada się pysznie jak ktoś ma ochotę na Co-op'a to z miłą chęcią. It's Zombie TIME!

 

 

 

Down@-> Sprite, i teraz wszyscy czujemy się tak samo... jak pragnienie ..

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Nie to abym był złym prorokiem ( bo sam bym to chciał ) ale nigdzie nie ma mowy o 2 graczach przy jednej konsoli , wszędzie mówią tylko o Online Coop. Ale Gierka zapowiada się pysznie jak ktoś ma ochotę na Co-op'a to z miłą chęcią. It's Zombie TIME!

 

Masz rację. Trochę mnie zmyliło info na Co-Optimus. Właśnie przed chwilą przeczytałem, że będzie tylko co-op Online. No nic ;]

Odnośnik do komentarza

Na Xboxa wychodzi kolejne zaje.biste dlc do DR2 (wątek Franka Westa) ;/. Wiem, że brak tego dlc na PS3 to oczywista sprawa ale mimo wszystko szkoda, będzie trzeba obejrzeć na yt bo zakończenie jedynki (te prawidłowe) to mocno otwarte zakończenie.

 

Pierwszy raz żałuję, że nie zagram w dlc ... heh. Oby nie było tak, że tylko wersja na XO będzie wspierana i faworyzowana (w sumie już tak jest ;p).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...