Skocz do zawartości

Dead Rising 2


Jacobss

Rekomendowane odpowiedzi

Muszą się postarać ale raczej nie ma co liczyć na Capcom. Można wyliczyć już dwa zastrzeżenia. Jedno to wrzucenie do gry japońskich kretynizmów w hurtowych ilościach typu kula do kręgli itp. Drugie to sławny już gameplay tworzony przez Capcom. Jeśli nadal uważacie, że RE5 ma słabą mechanikę gry to zagrajcie w DR i zastanówcie się czy cokolwiek zostanie zmienione. Jedyne co ratowało ten tytuł to klimat i niespotykane do tej pory ilości przeciwników. Co do tego pierwszego nie jestem pewien bo japońskie naleciałości mogą skutecznie zrazić do gry.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Po obu ostatnich trailerach boję się trochę, że gra bardziej skupi się na ubijaniu Zombie, niż na fabule. Co jak co, ale jedynka pod względem fabuły w klimatach zombie, była po prostu najlepsza. To oczywiście moje zdanie, nikt nie musi się z tym zgadzać.

 

Na razie trailery pokazują rozwałkę i... głównego bohatera, który moim zdaniem jest jakiś pedałkowaty. Co się stało z Frankiem? Czy skończył już jako zombie?

 

To jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, więc mam nadzieję, że tego nie zepsują.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Po obu ostatnich trailerach boję się trochę, że gra bardziej skupi się na ubijaniu Zombie, niż na fabule. Co jak co, ale jedynka pod względem fabuły w klimatach zombie, była po prostu najlepsza. To oczywiście moje zdanie, nikt nie musi się z tym zgadzać.

Zgadzam się, coraz bardziej widać, że gra stawia na wyrzynkę zombie. Szkoda jeżeli to okaże się prawdą, bo jedynka była troszkę czymś więcej niż tylko bezmyślną sieczką.

 

Na razie trailery pokazują rozwałkę i... głównego bohatera, który moim zdaniem jest jakiś pedałkowaty. Co się stało z Frankiem? Czy skończył już jako zombie?

Wczoraj na X10 ogłoszono, że XO dostanie ekskluzywny dodatek (pomost) łączący pierwszą i drugą część. Niestety nie wiadomo czy to tylko czasowy ex czy na stałe. Ale sądząc, że pierwsza część nie ukazała się na Ps3 to myślę, że stały.

 

To jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, więc mam nadzieję, że tego nie zepsują.

Również czekam swego czasu między innymi DR przyspieszył mój zakup next-gena.

 

http://www.gametrailers.com/video/tools-of-dead-rising/61820 póki co nowy trailer

 

edit: Zapomniałbym premiera 3 września.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

http://www.youtube.com/watch?v=5cCzmtwzJTc E3 2010: Official Dead Rising 2 Stage Demo

 

Czy ktoś z posiadaczy PS3 w ogóle interesuje się tą grą ;]? Nie wiem czy to wynika z tego, że pierwsza część była exem na Xboxa czy z tego, że po prostu ziębi Was ta gra hehe.

Szkoda naprawdę, szkoda bo przy takim zainteresowaniu nie będzie z kim pograć w multi ;/;/;/ który jest nowością w tej części.

 

Moje wcześniejsze obawy (a i nie tylko moje) coraz bardziej odchodzą w zapomnienie. Wygląda na to, że dwójka nie będzie tylko sieczką a będzie miała to coś co jedynka a pierwsza część to unikatowy, świetny tytuł. Znam osoby które w swego czasu kupiły Xboxa właśnie ze względu na DR (zresztą mnie DR też przychylił do kupna klocka). Dwójka może już nie będzie takim hitem bo jednak od 2006 powychodziło trochę tych gier, bardziej zaawansowanych technicznie itd.

 

Jednak ciężko odmówić tej grze klimatu, swobody, humoru, zróżnicowaniu w gameplayu, świetnych bossów (Psychopatów). A DR2 wygląda na to samo tyle, że w nowym środowisku, z nową historią, multi i masą nowych ficzerów (opcja łączenia przedmiotów :wub:). Co tu dużo gadać dla fanów zombi zarówno tych wirtualnych jak i przede wszystkim tych na dużym ekranie (gra czerpie garściami z tuz filmowych gatunku) to tytuł obowiązkowy. Nie wierzę, że wśród PS3 nie ma fanów zdechlaków ;]

 

Boli tylko strasznie, że na PS3 nie ukaże się ten dodatek - interquel (Case Zero) ale to zrozumiałe skoro pierwsza część nie ukazała się na Playstation 3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W DR oprócz napierdzielania na różne sposoby kleków, chodzi o coś ? tzn są jakieś zagadki, albo elementy platformowe, jakaś eksploracja ? Czy tylko sieka, na dziesiątki sposobów?

No właśnie o tym pisałem ;]

 

Nie wiem jak będzie z drugą częścią (choć wygląda na to, że będzie tak jak z jedynką) ale pierwsza część to nie tylko sieka, broń Boże. To przede wszystkim eksploracja, to przede wszystkim masa możliwości, multum rozwiązań, wolność w gameplayu (DR to swoisty sandbox). Do tego dochodzi dobra fabuła na poziomie, zagadki to może za mocne słowo ale elementy przygodowe jak najbardziej występują. Mamy ratowanie ocalałych, mamy elementy rpg nasz bohater jest okraszony statystykami (w granicach rozsądku) włącznie z levelem; pakujemy naszego pupilka.

 

Do tego dochodzą przedmioty z określonymi działaniami - wartościami, stroje. Mamy ogromny wybór broni bo jak wiadomo gra dzieje się w centrum handlowym każdy sklep stoi otworem a i praktycznie ze wszystkiego możemy korzystać. Teren działania jest duży wychodzimy również poza granicę centrum. To trochę a może i nie trochę taka przygódówka free roamingowa. Mamy określone zadania, cele. Łącznie 6 różnych zakończeń.

 

To jedna z niewielu gier które mogę polecić z czystym sumieniem. Oczywiście jak ktoś lubi taką rozgrywkę w takim klimacie.

 

Ja się nie dziwię, że ten tytuł póki co może odpychać bo Capcom w kółko pokazuje tylko gameplay z sieczki. Nie pokazując przy tym prawdziwego piękna tej gry ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

mnie gra kusi bardzo i żałowałem że jedynka byla tylko na xboxa

 

jedyne co to boje sie że nowy developer wrzuci za dużo smaczków kanadyjskich , jakoś bieganie z porożem jelenia na głowie średnio mnie podnieca (chociaz wiem ze to nie jedyna "śmieszna broń")

i nie podoba mi sie przebieranie w piżame i różową czapeczke, wiem że to nieobowiązkowe, ale jednak w takiej grze chcial bym odrobine powagi (wbrew pozorom) a nie robienie z postaci debila :P

 

ale mimo to chetnie zagram i posiekam zombiaki :D

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim, Dead Rising to mój ulubiony tytuł na X360, a jako, że śmiało mogę się nazywać posiadaczem PS3, to tytuł mnie BARDZO interesuje (kto zresztą założył ten temat heh).

 

Słupek - poruszasz temat, o którym mówię od lat. Capcom reklamuje Dead Rising od początku jako bezmózgą sieczkę, co moim zdaniem, wcale nie pomaga tej serii. Jest wiele pytań, czy gra posiada coś w ogóle poza siekaniną, na dodatek wielu ludzi jest nie świadomych, że w ten tytuł gra się PRZEDE WSZYSTKIM dla fabuły. Jedynka posiada genialny klimat, cutscenki i fabułę. Zabijanie zombiaków to taki dodatek.

 

Czekam bardzo na ten tytuł, ale zakupię go raczej na 360, ponieważ chce kupić Case Zero.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Jacobss no o Tobie to oczywiście wiem (jak mógłbym zapomnieć ;]) ale beka bo liczyłem właśnie na Yana haha. To znaczy coś tak przeczuwałem w kościach, że interesuje się DR wręcz byłem pewien ;] poważnie.

 

No to dobrze już można pograć w multi a i trzy osoby zainteresowane to i można podyskutować na forum ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Grałem kiedyś jakiś czas w pierwszego DR, ale ta nieustanna masakra z zombie w końcu zaczęła mnie nużyć. Nie pomogło kombinowanie na ile sposobów mogłem załatwić każdego z nich, ale po prostu w pewnym momencie mi się znudziło i tyle. Patrząc na zamieszczony powyżej filmik odnoszę wrażenie, że z DR 2 będzie podobnie. Pod względem wizualnym jest dobrze, bo i modele postaci są ładne, nie najgorsze tekstury, możliwość łączenia przedmiotów (niezły był kij z zamontowanymi piłami łańcuchowymi). Czekam na wersję demo.

Odnośnik do komentarza

czy ma być jakas opcja coop - czyli wspolne łażenie po lokacjach i ciachanie zombiakow? bo do tej pory słyszalem o mutlti tylko w temacie jakichs zawodów gdzie gracze są na arenie i masakrują zombiaki na motorach albo z poroża ;p moze za słabo sledze temat i dlatego mam braki;p

bo rzeczywuiscie wspolny survival i przechodzenie lokacji brzmi bardzo kusząco:> arena i rogi jelenia już troche mniej :P

 

tak czy siak bardzo czekam na tą gre i to od dawna

 

 

edit:

dopiero teraz zobaczylem ten ostatni filmik w ktorym mowią o coopie, fajnie ze bedzie :D i fajnie że są jakies senosne stroje do zgarniecia po drodze a nie tylko glupie piżamy

 

 

mam nadzieje ze beda tez troche agresywniejsze odmiany przeciniwkow , bo takie bezmózki ktore tylko stoja i trzeba im doslownie wejść na twarz zeby zechiały złapać to troche lajtowo wygląda, wiem ze przy 100 przeciwnikach nie mogą być strasznie agresywni bo gracz nie mial by szans, ale jednak licze że będą cokolwiek robić a nie tylko sie kiwać

 

 

edit2

troche sie też obawiam czy takie wybijanie zombi nie stanie sie w koncu monotonne, ale mam nadzieje że nie, i ogolnie wizja 1 vs 1000 bardzo mnie kusi :D ale musi byc jednak jakis poziom trudnosci, tzn zeby czulo sie ze jest sie otoczonym przez krwiożercze zombi, a nie przez stojące w miejscu kołki czekające na rozwałke ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...