Skocz do zawartości

Dead Rising 2


Jacobss

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/video/sdcc-10-dead-rising/702005 SDCC 10: Fortune City PSA Trailer

 

http://www.gametrailers.com/video/sdcc-10-dead-rising/702007

 

Dobra jakość tego przedwczorajszego trailera z C-C. No kurde ten trailer dobitnie pokazuje, że DR2 niszczy patentami jak jedynka. I pomyśleć, że na początku nie podobał mi się pomysł Las Vegas.

A tu widać centra handlowe tak jak w jedynce plus kasyna (taka bigger, better mapka - teren działania). Również będziemy mogli wychodzić na zewnątrz.

Patent z misiem i kartami rządzi.

 

 

(pipi)a tylko czemu jeszcze tyle czasu do premiery ;/.

 

Edit:

 

Obczaicie to:

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/07/23/dead-rising-2-weapons.aspx?PostPageIndex=1 Real Life Dead Rising 2 Weapons At SDCC

 

łoł

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Obydwa dawałem ;p

 

kolejny gameplay http://www.gametrailers.com/video/sdcc-10-dead-rising/702180

 

Jaka muza chora, podobają mi się te zbliżenie kamery przy egzekucjach i dosyć duża postać Chucka (większa niż w jedynce a to zmora sandboxów).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

kurcze napalam sie na tą gra od czasów jedynki w ktorą nie moglem zagrac, i teraz na 2 też, ale jakos mam obawy ze wcale mi sie nie spodoba, a dokładnie ze znudzi mi sie po godiznie wałkowania zombiakow..

bo z tych wszystkich gameplayów wygląda to jak gra typu "szukam roznych przedmiotów i wyprubowuje je na zombiakach haha" a liczylem na gre "o kurde jestem zaszczuty przez 100 zombiakow, musze jakos sie wydostac"

 

moze i efekt koncowy podobny, czyli zabijanie zombiakow, ale motywacja jest wazna, i fajny klimat moze strasznie poprawic gre, a brak klimatu albo jego nie załapanie, i podejscie do gry jak do glupiego zabijania na rozne sposoby moze szybko znudzic

Odnośnik do komentarza

O to co będzie robić z zombiakami to się martwię ;]. Ważne żeby fabuła była tak dobra jak w jedynce, ważne żeby misje były ciekawe i zróżnicowane jak w jedynce, ważne żeby psychopaci byli tak zaje.biści jak w jedynce. I ważne żeby gra miała to coś co jedynka czyt. nie była tylko bezmyślną wyrzynką zdechlaków ;].

 

Mapka fajna; większa niż w jedynce i tak samo (jak nie lepiej) zróżnicowana jeżeli chodzi o pokoje, pomieszczenia itd.

Odnośnik do komentarza

Jako fan rozwałki , a przede wszystkim filmów z masową eksterminacją Zombiaków pooglądałem dwa filmiki w Necie , i powiem jedno...tak archaicznej i niedopracowanej gry po Too Human i Lair dłuuuugo nie widziałem. Zasadniczo teren działań dzieli sie na kilkadziesiąt metrów kwadratowych zombiaków , z czego tylko tylko te najbliżej nas idą w naszym kierunku , reszta stoi i mruczy pod nocem. Zabijanie ich to infantylizm do potęgi entej , walnięcie wibratorem w głowe i fontanna krwi , walnięcie talerzem w brzuch- śmierć lub krwotok. Survival to to nie jest. Odrealniona padaka .

Capcom SUCKS !

Odnośnik do komentarza

Nowe screeny z DR2:

 

http://www.thesixthaxis.com/2010/08/18/dead-rising-2s-new-screens/

 

Pistolet na wode mnie rozwalił haha :thumbsup:.

 

Kiedyś były takie screeny właśnie z tym pistoletem albo innym na wodę który w środku miał benzynę i działał jak miotacz ognia ;].

Coś pięknego zapewne to będzie przedmiot z kartą który można łączyć.

Odnośnik do komentarza

masakra - super

rozne sposoby masakry - suuuuper

co-op - suuuuuuuuuuuuuuuuuuper

 

robienie z siebie debila w staniku - FFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 

 

no (pipi), pół biedy smieszne bronie, ale czemu pozwalaja go przebrać w damski stanik amerykanskiej wieśniaczki ...

 

 

pozatym wiekszosc własnorecznych broni jest sklejona na taśme, niezły kozak, taśma przyczepic gwozdzie do rękawic xD

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było ale jestem prawie pewien, że nie było ale jeśli jednak było to sorry :turned:

 

http://trophyhunters.pl/trofea/retail/Dead-Rising-2/pelna/ lista trophy

 

Trophy jak trophy ale w przypadku DR2 co nieco mówią o grze albo pozwalają snuć przepuszczenia ;].

 

Po pierwsze i co ważne trophy podobne do achivów z jedynki.

Mamy trophy "Genocide Master" tylko tym razem trzeba ubić 72 tysiące zdechlaków w jedynce 53,594 tysiące.

 

Mamy trophy za zabicie psychopatów, dziesięciu. Jestem ciekaw czy to ostateczna liczba bossów czy może jest więcej ale tylko tyle mamy pokonać do trophy.

Mamy znowu ratowanie ocalałych. Zmoraaaaaaaaaaaaaaa jedynki brrrr mam nadzieję, że poprawili ich inteligencję ;]

Jest trophy za osiągnięcie 50 levelu, ekstra.

Są trophy za karty, za zebranie kart, za połączenie - zrobienie wszystkich broni.

 

Są jakieś za wpisy w notatniku, za podarunki dla Katey, za zamalowanie plakatów itd.

 

Celowo wymieniłem te bo kojarzą się z jedynką i sugerują, że chyba mimo wszystko nie będziemy mieli do czynienia tylko z sieczką - największa obawa.

A po prostu z sequelem i tyle ;]. Czy lepszym od jedynki to się okaże.

 

Strasznie ucieszyła mnie ta lista osiągnięć ;].

 

A jeszcze bardziej, że nie ma żadnego trophy za multi.

 

I właśnie jedna rzecz mnie zastanawia jak to będzie z tym co-opem. Niby można przejść całą story kampanię w co-opie?

Czy to z kolei oznacza, że nawet jeżeli gramy samemu to ktoś nam towarzyszy przez całą grę (boot) jeżeli tak to głupio.

 

Cieszę się z co-opa ale mam nadzieję, że on będzie dotyczył tylko swobodnego hasania a nie kampanii albo będzie na podobnej zasadzie co w Fable 2.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

I właśnie jedna rzecz mnie zastanawia jak to będzie z tym co-opem. Niby można przejść całą story kampanię w co-opie?

Czy to z kolei oznacza, że nawet jeżeli gramy samemu to ktoś nam towarzyszy przez całą grę (boot) jeżeli tak to głupio.

 

 

Co do trophy to jeśli siekanie zombiaków mnie ostro wciągnie to może pokuszę się o platynkę ;]

 

Wracając do pytania to będzie można przejść całą kampanią w co-opie. Będzie też zasada drop-in/drop-out ale raczej przez całą grę żaden boot nie będzie nam towarzyszył :thumbsup:

 

Weapons Preview:

 

http://www.joystiq.com/2010/08/25/dead-rising-2-preview-my-5-favorite-weapons-so-far/

 

E:

 

Single-player - Video Preview

 

http://ps3.ign.com/dor/objects/14312883/dead-rising-2/videos/deadrising2_vdp_082410.html

Edytowane przez TakeshiX
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no trochę różnic jest imo na lepsze.

 

Bronie wymiatają z tego linka co Sprite wklei, Flaming Gloves haha ;].

Jara mnie to "tworzenie-łączenie" broni/przedmiotów.

 

Już w jedynce starałem się ubijać zdechlaki wszystkim co podlazło pod rękę ale tutaj mniam ;].

 

Na tym video previewie od IGN-u jest jakiś psychopata pokazany.

 

Tylko zmartwiła mnie końcówka o fremeracie ;/.

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak Wy na to patrzycie, ale w dobie całkiem ciekawych nowych gier, DR2 wygląda na skok na kasę analogiczny do COD:MW2. Ja specjalnie wielkie wiedzy o grach nie mam, ale po filmikach wygląda to archaicznie - dodano więcej tego samego nie próbując nawet ulepszać tytułu, poza paroma bajerami.

 

słabo jak dla mnie - wychodzi dużo gier i DR2 będzie dość daleko na liście zakupowej. mylę się?

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak Wy na to patrzycie, ale w dobie całkiem ciekawych nowych gier, DR2 wygląda na skok na kasę analogiczny do COD:MW2. Ja specjalnie wielkie wiedzy o grach nie mam, ale po filmikach wygląda to archaicznie - dodano więcej tego samego nie próbując nawet ulepszać tytułu, poza paroma bajerami.

 

słabo jak dla mnie - wychodzi dużo gier i DR2 będzie dość daleko na liście zakupowej. mylę się?

 

Może i to co mówisz jest prawdą ale dla mnie ten tytuł ma taki magnes, że może w dniu premiery nie kupię ale na pewno niedługo po niej : ) jedynkę praktycznie dawkowałem sobie dziennie po 30min na odstresowanie i było idealnie - a teraz jeszcze więcej broni i kombinowania!!! huhu!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...