Skocz do zawartości

Dead Rising 2


Jacobss

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się! Dostaliśmy oficjalne potwierdzenie powstawania gry Dead Rising 2 na PS3! oraz X360.

 

A więc jednak. Sequel jednej z moich ulubionych gier, która była jednym z początkowych exclusive'ów na X360, zawita do nas jeszcze w tym roku. Notabene, w lutym tego roku, będziemy mieli okazję zagrać w Dead Rising na Wii. No ale to już jest ciekawostka ;).

 

Jeśli lubicie filmy George’a Romero oraz tępienie populacji nieumarłych, a gry z Dead Rising w tytule stały się waszymi ulubionymi, to czeka na was miła wiadomość. W tym roku pojawić się ma Dead Rising 2. Ale to nie koniec pozytywów z obozu Capcomu – drugiej części doczeka się również Lost Planet.

 

Japoński magazyn Famitsu często publikuje ciekawe fakty o nadchodzących grach i nie inaczej jest tym razem. Jeszcze w 2007 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o pełnoprawnym sequelu Powstania Umarłych pochodzące właśnie z tego źródła i teraz przyszedł czas na kolejne, nieco konkretniejsze, informacje. Capcom zdradził redaktorom, że ten rok będzie „rokiem multiplatformowym”. Firma skupiać się będzie na wypuszczaniu tytułów przede wszystkim na X360 i PS3 – w tej kategorii znajduje się właśnie Dead Rising 2. Jest to równoznaczne z oficjalną zapowiedzią tytułu, który na pewno pojawi się na rynku do końca roku (posiadacze PS3 – radujcie się!). A dla właścicieli X360 Capcom ma miłą informację – na tej konsoli gra wyjdzie z różnymi przyjemnymi bonusami, które będą czymś w rodzaju pokazania dobrej woli w stosunku do Microsoftu i xboxowców.

 

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44885

 

Jestem tym niesamowicie podekscytowany. Naturalnie jestem trochę rozczarowany, że nie zobaczymy konwersji jedynki na PS3, czyli pozostaje w nią młócić na X360, ale mimo wszystko, super wiadomość.

 

A czego od gry oczekuję w odniesieniu do jedynki? Całego miasta, kontynuacji wątku z jedynki, więcej broni, trudniejszego poziomu trudności, mniej save'ów i jeszcze więcej umarlaków. Na grafikę leję, od tego mam Killzone 2.

 

 

 

Jestem cholernie ciekaw, czy Isabeli i Frankowi się uda ostrzec wszystkich przed epidemią zombie.

 

Odnośnik do komentarza

Małe amerykańskie miasteczko w górach + okoliczne tereny (tartak? kopalnia? port?) + większa kooperacja z innymi ocalałymi i więcej umarlaków i jestem zadowolony. A może dodatkowo co-op i arcade'owe tryby niczym w L4D? W każdym razie czekałem na tą wiadomość i gra wskakuje u mnie na pierwsze miejsce oczekiwanych tytułów.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
Małe amerykańskie miasteczko w górach + okoliczne tereny (tartak? kopalnia? port?) + większa kooperacja z innymi ocalałymi i więcej umarlaków i jestem zadowolony? A może dodatkowo co-op i arcade'owe tryby niczym w L4D? W każdym razie czekałem na tą wiadomość i gra wskakuje u mnie na pierwsze miejsce oczekiwanych tytułów.

 

Ej to by bylo za(pipi)iste co do tego miasteczka.. Wyobrazcie sobie np stoicie w srodku lasu z pila mechaniczna..Przez korony drzew przedostaje sie delikatna poswiata a do okola was..gniezdzi sie tysiace zombiakow... Do tego mozna uzywac do walki srodowiska..Np mozna by zciac drzewo i poslac je w stado wyglodnialych (pipi)ow :)

 

Odnośnik do komentarza
Oficjalnie było to 12 godzin (trwało 13, bo loadingi zajmowały razem godzinę).

 

Sam zresztą to zaliczyłem :). Dead Rising to była jedyna gra, która zaliczyłem na calaka na X360.

 

To szacuken dla Ciebie bo w tej grze Achievy to byly naprawde Osiągniecia a nie tak jak w wiekszosci produkcji-przejdz na easy i 80% zapelnione..

Odnośnik do komentarza

Achievy było mocarne, nawet twórcy L4D dali Capcomowi ostatnio psztyczka w nos dając o jednego zombiaka więcej do zabicia ;). Ciekawe ile teraz dowalą. Zresztą to dla mnie wzór jeśli chodzi o Achievementy - 50 za 20gs, każdy z pomysłem. Dla prawdziwych hardkorowców.

Odnośnik do komentarza
Ja mam nadzieje, ze tym razem nie bedzie nas czas "gonil" <_<

 

Ale czas w tej grze mial swoje uzasadnienie. Zauwaz ze duzo rzeczy dzialo sie w okreslonych porach dzieki czemu ponowne przechodzenie gry bylo wlasnie tak fascynujace. Ja tak naprawde mam nadzieje ze Dead Rising 2 nie bedzie jakos totalnie inny od pierwszej czesci. Raczej licze na bardziej dopakowana grafe, jeszcze wiecej zombiakow, narzedzi zbrodni no i przedewsztskim wlasnie zeby akcja nie dziala sie juz tylko w markecie ale w calym miescie lub tez maisteczku z lasem..I kurde zeby z nowu dali tak pokreconych bossow:D

Odnośnik do komentarza
Ja mam nadzieje, ze tym razem nie bedzie nas czas "gonil" <_<

 

Ale czas w tej grze mial swoje uzasadnienie. Zauwaz ze duzo rzeczy dzialo sie w okreslonych porach dzieki czemu ponowne przechodzenie gry bylo wlasnie tak fascynujace. Ja tak naprawde mam nadzieje ze Dead Rising 2 nie bedzie jakos totalnie inny od pierwszej czesci. Raczej licze na bardziej dopakowana grafe, jeszcze wiecej zombiakow, narzedzi zbrodni no i przedewsztskim wlasnie zeby akcja nie dziala sie juz tylko w markecie ale w calym miescie lub tez maisteczku z lasem..I kurde zeby z nowu dali tak pokreconych bossow:D

Jak pamietam to pewnie rzeczy a raczej zakonczenia byly uzaleznione od czasu. Swoja droga fajne zastosowane oraz kilka zakonczen.

Odnośnik do komentarza

Jakby w ramach bonusu dorzucili pierwsze Dead Rising na płytkę BluRay byłoby fajnie. Niech gra Dead Rising 2 będzie powiedzmy o 10$ droższa niż na X360. Były swego czasu plotki jakoby Dead Rising miało pojawić się PSN, wiec może coś się jeszcze wykluje w tym temacie. Znając podejście Capcom do zarabiania kasy to kto wie...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Na tą wiadomośc czekałem, Capcom zrobił się Mutli więc była to kwestia czasu. Nie mogę się już doczekać siekania Zombiaków liczonych w setkach po mieście i okolicach, czekamy na jakies fotki z DR2 i Lost Planet 2 ^_^ . Jedynka była jedną z tych gier, które kusiły mnie do kupienia X'a ale jakos przebolałem a może faktycznie pojawi się na PSN ;) byłoby ciekawie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...