Skocz do zawartości

Lost Planet 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

Nie w jedynce tylko w części 1.5, która ukazała się tylko na XBoxa.

Na PC i X360 jeżeli już, bo właśnie w Colonies grałem.

 

Na dłuższą metę w dwójkę wiele ludzi będzie grało dla co-opa, a nie multi - najważniejsze by tam właśnie gra dawała radę.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pobrałem nowe demo i mam dwa zastrzeżenia:

1. Lagi - Oczywiście

2. Podział na regiony - Dlaczego go nie ma? Japończycy lagują aż niemiło.

 

Do premiery został miesiąc i raczej nie ma szans, żeby to działało jak należy. Gra się przyjemnie ale nie o to chodzi. Chciałbym celować tam gdzie jest przeciwnik a nie tam gdzie wydaje mi się, że powinien być. Teleportacje na porządku dziennym. Capcom, jako jedna z największych firm, nie potrafi robić gier online. IO Interactive jest gorsze bo multi w Kane & Lynch w ogóle nie działał. Przez tydzień nie udało mi się jednego meczu dograć do końca.

Nie zmienia to faktu, że na razie online w LP2 jest zwalony. Biorąc pod uwagę, że oba dostępne tryby są oparte na grze przez sieć, nie wiem czy w ogóle ktoś to kupi. Przez ostatni rok grałem w wiele gier online i dopiero LP2 przypomniał mi jak wyglądają lagi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

nie ma trybu dla jednego :P

 

tryb story automatycznie stara sie łączyć z netem i szukac graczy do coopa

oczywiscie mozna to olac i grać z botami, ale to oznacza że tak naprawde gra sie samemu bo boty są malo zdolne :P

 

grajac samemu dostaje sie bardzo trudną strzelanke, nadal fajną swoją drogą

 

w sumie nie czytalem zadnych recenzji tylko slyszalem ze są jakies słabe noty, osobiscie nie wiem czego sie tak czepiają

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja bym się wstrzymał z zakupem tej gry i radziłbym poczekać ze dwa tygodnie. Niskie ceny nie są przypadkowe, jak widać preordery cieszyły się tak niskim zainteresowaniem, że sprzedawcy są wręcz zdesperowani by jak najszybciej opchnąć egzemplarze, które pewnie zamówili w dużych ilościach po sporym komercyjnym sukcesie pierwszej odsłony. W UK gra kosztuje 28 funtów z przesyłką do Polski czyli po dzisiejszym kursie 130zł - mniej na premierze od takich niszowych gier jak Nier czy Resonance of Fate, a to sugeruje że na rynku będzie sporo egzemplarzy do opchnięcia.

Odnośnik do komentarza

ja tam kupilem za 150 zł i sie ciesze bo gierka serio daje sporo frajdy

 

oczywiscie nie kazdemu sie spodoba, ale dziwie sie czemu tak chłodno zostala przyjeta.. bo serio nie ma jakichs specjalnych braków

fabuła może i mało konkretna ale filmiki sa dynamiczne i milo sie je ogląda, zachęcaja do walki

 

moze sie okaże ze gra zyska jednak popularnosc wbrew niskim ocenom (a niska cena moze w tym pomoc)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie sądzę, w UK preordery stały po ok. 32 funty (normalnie 37-40) odkąd pamiętam czyli miesiąc-dwa najmniej. Zejście jeszcze niżej do 27 funtów przed samą premierą to bardzo zła wiadomość w kontekście zainteresowania grą. Prawdopodobnie zawiniła polityka Capcom'u. Wszyscy wiemy jak zrobili ludzi w wała obcinając zarówno RE5 jak i SFIV. Klienci się zbuntowali. W przeciągu 2-3 tygodni pewnie stanie na 17 funtach.

 

Już pomijam fakt, że liczby preorderów w USA są bardzo niskie - Jak dobrze pamiętam to Alan Wake ma więcej niż LP2 na PS3 i X360 łącznie :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Najwięcej mają do powiedzenia ci co zagrali w demo z bootami lub widzieli recenzję IGN, którą robił jakiś gejoza którego podnieca przebieranie laski w Hanna Montana. Cena zapewne jest niska podobnie jak MAG bo to gra z naciskiem na online co-op. Dziwi mnie tylko dlaczego nikt nie sugeruje się pochlebnymi recenzjami Game Informera (8,5) lub PSX Extreme (ocena wstępna 8 ). Dla mnie gra wypas ale w co-op.

Edytowane przez lesheq
Odnośnik do komentarza

Nie znając specjalnie tytułu zakupiłem go dziś(czekając na ufc 2010 oraz rdr)... po trailerach i szczątkowych gameplayach na yt zapowiada sie dobrze:) pytanko ktoś ma swoją kopię na ps3?? Chętnie z kimś pogram ponieważ słyszałem że najlepiej gra się w coop:) a narzeczona nie wiem czy się zainteresuje na split screena:P pozdrawiam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bez przesady można grać samemu offline, wiec single jest

 

ale coop jest świetny, osobiscie mam w coopie nabite 18 godzin gry, a na multi w stylu gracz vs gracz tylko godzine, jakoś bardziej mnie podnieca przechodzenie już któryś raz tych samych misji niż walka z innmi graczami, ktora tez jest fajna, ale jakos w tym wypadku wspolpraca mnie bardziej cieszy niz rywalizacja

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Cena jest niska bo gra nie cieszy się zainteresowaniem. Zawsze tak jest. Po miesiącu cena spadnie o 30 zł lub więcej. W lipcu nowe wersje będą już poniżej 100 zł. Multiplayer jest anemiczny w porównaniu do jedynki. Może to kwestia środowiska. Ta dżungla za bardzo się nie sprawdza.

 

Za wcześnie wydano co-op demo. Emocje opadły i nie ma szału. Capcom dał ciała. Dodatkowo zupełnie niegrywalne demo multiplayera zatarło pierwsze dobre wrażenie. Lagi uniemożliwiają granie. Na pewno nie zostało to naprawione w wersji finalnej gry.

 

Nad mutliplayerem nie ma co dyskutować, oceniać dopóki nie zostanie poprawiony. Biorąc pod uwagę część pierwszą pozostanie taki jaki jest.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...